mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:48:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 4 psice
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: 4 psice  (Prebrano 19115 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #60 : sobota, 25.04.2015 : 13:53:05 »

Povedala sem že mnogokrat, pa bom še enkrat: Zaradi mene naj uvaža kdor hoče, kar hoče iz kjer hoče, samo naj upošteva veljavno zakonodajo in predpise ter prevzame vso odgovornost za uvožene živali.
In tisti hip, ko se bo to zgodilo, bodo roza plisasti poniji letali po nebu in delali salte ...
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #61 : sobota, 25.04.2015 : 14:02:05 »

No, potem se bodo pojavljale take in podobne teme/zgodbe še naprej, opremljene z dostopnimi objavami na spletu (ne glede na to, kdo jih je objavljal).
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #62 : sobota, 25.04.2015 : 14:10:12 »

Zal res.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #63 : sobota, 25.04.2015 : 14:12:26 »

Ne vem čigav bo strošek. O tem bodo odločale pristojne službe. Zgodba je bila objavljena izključno zato, ker imamo nekateri čez in čez dovolj t.i. rešiteljev, ki pse ilegalno uvozijo iz držav bivše juge, nato pa jih naprtijo slovenskim zavetiščem v oskrbo in običajno slovenskim davkoplačevalcem v finančno breme. Povedala sem že mnogokrat, pa bom še enkrat: Zaradi mene naj uvaža kdor hoče, kar hoče iz kjer hoče, samo naj upošteva veljavno zakonodajo in predpise ter prevzame vso odgovornost za uvožene živali.

No, saj to je vzrok, da "se vtikamo". Ker vemo, kako je že itak težko v marsikateri občini doseči, da se določena sredstva namenja za osveščanje, za S/K prostoživečk, za oskrbo brezdomnih živali v zavetiščih. In če so občinam s strani "anonimnih dobrotnikov - rešiteljev", ki delujejo po principu "za ljubezen do živali ne sme biti državnih meja", dobesedno podtaknjeni takeli stroški, se na žalost lahko hitro sesuje ves trud, ki je bil kdaj vložen v komunikacijo glede obveznosti lokalnih skupnosti do oskrbe brezdomnih živali.
Take zlorabe znajo na žalost povzročiti odpor in še manjše razumevanje pristojnih - plačnikov do te problematike Undecided
Logiran

Unikatne tablice in portretki
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #64 : sobota, 25.04.2015 : 14:15:45 »

In mi vsi se bomo, namesto, da bi se s skupnimi močmi še bolj posvetili reševanju problematike preštevilčne populacije mačk (V Sloveniji), tako finančno kot sicer, ukvarjali z uvoženimi psi.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #65 : sobota, 25.04.2015 : 14:17:39 »

Take zlorabe znajo na žalost povzročiti odpor in še manjše razumevanje pristojnih - plačnikov do te problematike Undecided

Tudi to je v bistvu eden od razlogov za to objavo. Meni nič tebi nič obesiti strošek občini in se delati, da ni nič, ne gre.
Logiran

binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #66 : nedelja, 26.04.2015 : 10:41:09 »

Mladičke so pripravljene na odhod v nov dom in bodo dobile vsaka svojo temo. Tudi mati bo dobila novo temo. Ko bo tudi ona pripravljena na odhod, bomo zapisali. Tale tema gre lahko v arhiv.
Logiran

Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 4 psice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines