mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:25:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinčki obdarujejo 2015 - pravila, seznam, čvek ...
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Valentinčki obdarujejo 2015 - pravila, seznam, čvek ...  (Prebrano 6487 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sobota, 24.01.2015 : 10:57:09 »


made by vixi

Nekoga moraš imeti rad... Ne samo danes, ne samo na Valentinovo, temveč vsak dan posebej.
Sv. Valentin goduje 14. februarja in na ta dan se urežejo prve trte, ptički se ženijo, začne se delo na vrtovih, porajajo se nove ljubezni in utrjujejo stare ...

Ker pa je to tudi dan, ko smo z Zahoda prinesli navado obdarovanja, je zdaj priložnost da ob tem, ko darujete darilca svojim najbljižjim, pomagate še varovancem Zavetišča Horjul. Kupnina za darilca gre namreč direktno na njihov račun.

Torej, kaj je naša naloga?
Vsak pripravi darilce v minimalni vrednosti 1 €. Vsako darilce mora vsebovati vsaj en srček ljubezen.
Da ga na prodaj tako, da odpre v tej rubriki svojo temo, v katero vpiše kot naslov svoje uporabniško ime, v sporočilu pa zapiše vse, kar je potrebno za spodbuditev nakupa s strani ostalih uporabnikov. Uporabnike lahko spodbujate k nakupu svojega darila do zadnjega dne licitacije. Lahko dodate slikovni material, lahko opišete vsebino, lahko ... pa ste skrivnostni in ne razkrijete ničesar. Taktika je v vaših rokah. Gremo po sistemu licitacije, ki pa bo odprta vse do četrtka, 5. 2. 2015 do 23.00 in zadnji, ki bo vpisal znesek, bo kupec darila. Torej je pomembno, da darilo čim bolje predstavite in promovirate in tako zanj iztržite čim več v dobro živalskih brezdomčkov. Potem je še nekaj dni časa za plačilo na račun Zavetišča Horjul in predajo darila.
Pa gremo po vrsti s pravili:

Kdo lahko sodeluje?
Sodeluje lahko vsak registriran uporabnik mojpes.neta.

Kako damo darilo "v prodajo"?
Odpremo novo temo v rubriki Valentinčki obdarujejo 2015:
* kot naslov sporočila vpišemo oznako (val001) in v max. treh besedah vsebino darila;
* kot vsebino sporočila opišemo darilo, lahko prilepimo fotografijo (lahko kot priponko, lahko pošljete fotografijo meni na naslov jana@mojpes.net ...), lahko..., kar želite, vse pa s ciljem, da za darilo iztržite v dobro horjulskih varovancev čim več.
* v nadaljevanju lahko spodbujate kupce vašega darila, odgovarjate na vprašanja ..., skratka, tema je vaša in od vas je odvisno vodenje in izid "pogajanj".
* Vsako darilo naj bo celota in naj ima svojo temo.

S koliko darili lahko sodelujem?
Vsak uporabnik lahko sodeluje s kolikor darili želi.

Začetna cena predmeta in "višanje"
Začetne cene vseh daril so minimalno 1 €.
Minimalni znesek za višanje je 1 €.

Čas prodaje daril
S prodajo daril začnemo v soboto, 24. 1. 2015, zaključimo pa v četrtek, 5. 2. 2015 ob 23.00.
Svoje darilo lahko daste v prodajo v kateremkoli trenutku med trajanjem akcije, najkasneje pa v sredo, 4. 2. 2015.
Po zaključku 'prodaje' bom v vseh temah napisala, kdo je "kupec" posameznega darila in znesek, za katerega je darilo kupil.

Sem "kupec" darila. Kako naprej?
Znesek, za katerega vam je bilo darilo "prodano", morate do 10. 2. 2015 nakazati direktno na transakcijski račun Zavetišča Horjul, 03160-1000931624 (pri SKB), s pripisom oz. namenom "donacija - oznaka licitacije ali vaše uporabniško ime".

V temo, v kateri ste zlicitirali darilo, obvezno javite, kdaj ste plačali in se dogovorite z donatorjem darila, kam naj predmet pošlje. V kolikor email naslova ne želite javno objaviti, mi ga sporočite skupaj s podatki, za katero darilo gre (uporabniško ime - naslov teme) na email naslov jana@mojpes.net in posredovala bom naprej pri donatorju darila, da vam ga lahko dostavi.
Vsi uporabniki s paketi midi, maksi in mega lahko kontaktirate z drugimi po zasebnih sporočilih, seveda če imajo tudi oni katerega od navedenih paketov.
Skratka, po plačilu na račun Zavetišča Horjul morajo vaši podatki najti pot do tistega, ki "hrani" vaše darilo, ki ste ga "kupili", da vam darilo pošlje ali se z vami kako drugače dogovori za dostavo.
Ko boste darilo prejeli, objavite to v ustrezni temi.

Kaj pa, če se bo donator darila premislil in darila ne bo hotel predati ali pa kupec ne bo nakazal denarja?
Verjamem, da bodo tudi k tej akciji pristopili samo resni uporabniki in da bodo sodelovali samo tisti, ki bodo v primeru, da bo njihova cena najvišja, znesek za darilo resnično nakazali tako, kot se od njih pričakuje, in da bodo donatorji daril res pravočasno dostavili darila kupcem. Vse stavimo na zaupanje.
Vsak, ki bo daroval darilo in ga dal v prodajo ter vsak, ki bo licitiral za nakup daril, bo to storil samoiniciativno, torej se z objavo vsakega svojega sporočila v tej temi zaveda, da je potrebno potem darilo res poslati, če smo donator darila in ga res plačati, če smo kupec darila.

Jana Pahovnik
Gavce, 24. 1. 2015

Celotna pravila za naše redne licitacije najdete tukaj.
Arhiv Valentinčkov iz prejšnjih let Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 24.01.2015 : 10:57:38 »

Seznam:

(klik na oznako)
št.predmetdoniral/vezakupil/vezalic. cena
val001Valentinovo alla MilaCatsbinulja20 €
val002Zaljubljena jabolkaCats--
val003Skrivni ValentinretriverkaRetriverka
Cats
Maj
Luna7
AnaJ
Rossy
Jasmina&Tara
noJinx
MamaF
Pinkpanter
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
val004zaljubljena pručkavixiSunnyDay67 €
val005Rokoforčki RokosrčkivixiNusa198641 €
val006Srčkast okvir za slikoXDogmania3 €
val007Srčkaste vrečkeXCats1 €
val008Ključ do tvojega srcaPoPrTyto alba2 €
val009Stekleno srce ti podarim ...PoPrasila
Pepsi
alexy
3 €
2 €
3 €
val010Obesek MucaPoPrAlba5 €
val011Naj ti povem z voščilnico ...PoPr--
val012Poskrbite za valentinovo tudi za rožicePoPrSamješveš4 €
val013Za dober ljubezenski roman ...PoPr--
val014V ljubezni ni zmagovalcev ...PoPr--
val015Za ljubezenske piškotke ...PoPrSunnyDay12 €
val016Odeta v ljubezenPoPrSamješveš
Alba
6 €
7 €
val017Ljubezen okrog vratu ...PoPrnellchy3 €
val018Da boš na valentinovi večerji res posebna ...PoPr--
val019Oranžna mačkicamamaFvixi20 €
val020Muc in KušekSILBA MIAnellchy
vidka
4 €
5 €
val021Ponedeljki ...No JinxTetameta4 €
val022Šejk it bejbi!No Jinxluna72 €
val023Dan za crkljanje v objemu termalne vodeSinMguju7 €
val024Ti si nutella za mojo žlico ...SunnyDaymaja_kalis
pikapokica
16 €
18 €
val025Skvačkano z ljubeznijoSILBA MIAQueenie4 €
val026sivkina kremabinapikapokica10 €
val027Skuhano z ljubeznijoČarkachanel54 €
val028Knjiga Hudo preprostoPVSJasmina&Tara26 €
val029Dobrodelno Valentinovo popivanje za horjulčkePepsiPepsi
No Jinx
Jana
čarka
mamaF
SunnyDay
Xena
SinM
Mižonny
maj
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
5 €
val030Ogrlici z muckamiXluna72 €
val031Zapestnicasandras--
val032Modrček LiscasandrasAlji6 €
val033Nagajive ValentinkeJanaSunnyDay
maj
6 €
5 €
val034Plašček 2v1NatasaPrneko5 €
val035tablice DOBRODOŠLImamaFSamješveš
Dorimu
čarka
SunnyDay
20 €
21 €
20 €
21 €
val036dva valentinova akvarela mameFmamaFSamješveš20 €
val037Presna limonina tortaluna7maj26 €
val038Olay krema proti gubamDemijančarka5 €
val039Essence puder v prahuDemijanneko3 €
val040Ko cukr pade ...JanaWolkowo40 €
val041Obvezna oprema vsakega mačjeljubca ...AnaJSamješveš11 €
skupaj610 €
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : sobota, 24.01.2015 : 14:35:22 »

Gasa! Cheesy
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #3 : sobota, 24.01.2015 : 16:44:00 »

Ojoj...jst bi zaenkrat vse imela.  Cheesy
Logiran

maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #4 : sobota, 24.01.2015 : 16:46:59 »

Ojoj...jst bi zaenkrat vse imela.  Cheesy

Sva že 2  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 25.01.2015 : 15:53:39 »

Super!

Janaaaaa, mene pa nekaj zanima. A je kakšna možnost, da bi bile licitacije vsaj malo daljše, recimo do 10.2. ?

Saj ne samo zaradi mene, ki me vedno zafrkava menjava časovnih pasov in posledično računica, kolk dni je še ostalo Tongue, predvsem zato, ker je fajn, da lahko več predmetov narediš, če pač nima glih polne "špajze" zaloge doma?
Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #6 : nedelja, 25.01.2015 : 16:02:22 »

Super!

Janaaaaa, mene pa nekaj zanima. A je kakšna možnost, da bi bile licitacije vsaj malo daljše, recimo do 10.2. ?

Saj ne samo zaradi mene, ki me vedno zafrkava menjava časovnih pasov in posledično računica, kolk dni je še ostalo Tongue, predvsem zato, ker je fajn, da lahko več predmetov narediš, če pač nima glih polne "špajze" zaloge doma?
Kiss
Jaaaa, dejmo met mal daljse valentincke. 
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 25.01.2015 : 16:19:00 »

Praznične licitacije zaključujemo vedno prej zato, da se lahko do samega praznika predmeti 'plačajo' in pošljejo/predajo objem
Pri teh valentinčkih to pomeni en teden oz. osem dni, ker ne bi rada zaključila na petek ali čez vikend. Če damo do 10. 2., je samo tri dni (med tednom) časa do praznika.
Tele so do naslednjega četrtka, torej še celih 11 dni Kiss
Takoj po zaključku teh pa lahko štartamo nove Wink
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 25.01.2015 : 19:24:17 »

OK, razumem Wink Deadline 5.2. torej Afro

Ben, bomo pa morali pohitet Wink

(BTW, mogoče bi pa kdaj kake te tematske oz. praznične kak teden prej začeli, da lahko tisti, ki sami rišemo, štrikamo in kako drugače ustvarjamo unikatne izdelke točno v ta namen in nismo tolk po nemško organzirani  sram da bi na to mislili ful vnaprej  predaja imeli zadosti časa za iskanje ideje, nabavo materiala in izvedbo izdelka Wink
Saj vem, da sem sitna baba, ampak  Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #9 : ponedeljek, 26.01.2015 : 08:32:50 »

So Wink
Licitacije štartamo v prihodnjih dneh, sledijo pa potem proti koncu meseca še valentinčki. Smiley

 predaja
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 26.01.2015 : 12:00:01 »

Ajoooj, no saj ... se opravičujem za vse sitnarjenje sram No, to je tisti dokaz o nekaterih, ki nismo pet minut vnaprej organizirani sram butnglavc

Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #11 : ponedeljek, 26.01.2015 : 20:14:56 »

Ajoooj, no saj ... se opravičujem za vse sitnarjenje sram No, to je tisti dokaz o nekaterih, ki nismo pet minut vnaprej organizirani sram butnglavc
Meni se sicer uspe za pet minut naprej zorganizirat, ampak, ce moram pa kaj ustvarjat, pa ni sans, da se v naprej zorganiziram. In naravnost obcudujem vixi in ostale, ki so tega sposobne in imajo za vsake licitacije ze kaj v naprej nastimano!  Afro
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 05.02.2015 : 09:09:01 »

Ne pozabite, da danes ob 23h zaključujemo valentinčke Smiley Kiss
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #13 : četrtek, 05.02.2015 : 13:10:44 »

Mhm, sem si dobro ogledala forumsko uro Roll Eyes Evil. Samo še "live" bi morala biti brez osveževanja. Tongue
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 05.02.2015 : 14:07:06 »

SunnyDay, sinhronizirano z realnostjo Cheesy
Zdaj bo zvečer malo lažje Smiley
Logiran

Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinčki obdarujejo 2015 - pravila, seznam, čvek ...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines