mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.04.2024 : 17:17:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 4 psice
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: 4 psice  (Prebrano 19162 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #30 : petek, 24.04.2015 : 08:40:22 »

Najbrž je prijava o namerni zapustitvi in vse ostalo že bila poslana pristojnemu uradu?
In kaj sedaj?
Mandatna kazen? Pa kakšni stroški verjetno?
Ampak, punce bodo pa ostale v ZH, dokler ne najdejo doma... Pa če je to 30 dni, 60, 90, al pa več, a ne...   Angry  Angry
Krasno. Res krasno.
Majčicu jim...  jezen
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #31 : petek, 24.04.2015 : 08:49:54 »

Pa v bistvu me je tud preklinjanje že minilo.......
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #32 : petek, 24.04.2015 : 08:52:00 »

Fino bi bilo, da znervira tudki obalne občine...
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #33 : petek, 24.04.2015 : 09:03:33 »

Glede na očitno veliko obiskanost teme (100 ogledov v manj kot uri, in neverjetno veliko število gostujočih  hide ), bom izkoristila priliko in objavljam:

Mladičke: Ceca, Goca in Jelena so sterilizirane, cepljene, čipirane in pripravljene na odhod v nov dom. Klice sprejemamo na 051 30 44 35, v času uradnih ur. Pri tako velikem zanimanju zanje, ni vrag, da ne bi našle doma v rekordnem času.

Slike bodo,  ko nas neha zalivat kot iz škafa, sicer se pa v teh 10 dneh niso tako zeloo spremenile (razen pridobile kak kg).  Smiley
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #34 : petek, 24.04.2015 : 09:06:34 »

Imena rulzzzz!  Grin Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #35 : petek, 24.04.2015 : 10:35:25 »

Glede na to, da je na fotkah iz FB virov mladičev kar 5 in ni nikjer v tistih objavah videti veselih čestitk za nove domove dveh, se lahko pričakuje še kak "paket presenečenja"?  butnglavc

Bejbikam srečno, pa čimprej nov dom! Kiss

Kaj pa mama, ima ime? "Seka" je še eno tako lepo zvezdniško ime Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišav
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #36 : petek, 24.04.2015 : 10:46:55 »

Ubogi kužki, ki se selijo od enega do drugega Sad Upam, da bodo odgovorni za to odgovarjali...
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #37 : petek, 24.04.2015 : 10:51:38 »

Glede na to, da je na fotkah iz FB virov mladičev kar 5 in ni nikjer v tistih objavah videti veselih čestitk za nove domove dveh, se lahko pričakuje še kak "paket presenečenja"?  butnglavc

Za vse so poskrbeli...

Danes sem na številko ****** v zvezi s pasjimi brezdomci objavljenimi na facebook strani Obalnega zavetišča (link: https://www.facebook.com/ObalnoZavetisce/photos/a.168765476640093.1073741828.139638249552816/387694428080529/?type=1&__mref=message_bubble).
Na telefon se mi je javila gospa, ki mi je že v samem začetku pogovora povedala, da omenjeni psi niso v njeni oskrbi, ampak je ona samo tista, ki jih je v Slovenijo pripeljala. Na moje vprašanje, če je kateri izmed psičkov še vedno na voljo, je odgovorila, da sta v začasni namestiti pri neki drugi osebi trenutno še dva psa, pes in psička. Zanimalo jo je ali mi je kaj pomembno katerega spola je kuža in pa, kje bo pes prebival, notri v stanovanju ali zunaj. Odgovorila sem, da iščem psa, ki bi prebival v stanovanju ter vprašala ali je kaj problem, ker se v najemniškem stanovanju in pa ali je v tem primeru potrebno s seboj na ogled prinesti kakšno soglasje od lastnika stanovanja. Sogovornica mi je na to odgovorila nikalno in povedala, da se psi oddajajo s posvojitveno pogodbo obalnega zavetišča. Pojasnila mi je tudi, da so psi bili nameščeni pri začasni skrbnici zaradi prepolnosti zavetišča. Nato sva se zmenili, da mojo številko posreduje začasni skrbnici, s katero bi se nato naprej dogovarjali glede ogleda psov. Sogovornica pa mi je povedala, da se bo pogovorila tudi z Andrejo, vodjo zavetišča, da bodo papirji prirpavljeni, v kolikor bi se za posvojitev odločila. Povedala mi je še da so psi že čipirani, razglistani in cepljeni.
Čez dobrih dvajset minur sem nato prejela povratni klic sogovornice, ki mi je sporočila, da je preverila pri začasni skrbnici in je zvedela, da je pes od danes naprej rezerviran, tako da je na voljo še ena psička. Povedala mi je, da se lahko oglasim v Oblanem zavetišču, kjer bi se pred zavetiščem dobila z začasno skrbnico in psičko ter jo tako pobližje spoznala. Razložila mi je, da bi se pred zavetiščem bi se dobili zaradi podpisa pogodbe, psičko pa bi tja pripeljali ob dogovorjeni uri, saj bi bilo bivanje v zavetišču, pa čeprav začasno zanjo stresno, saj je vaje domače oskrbe. Sogovornica me je nato povprašala po mojem imenu in priimku. Ob koncu pogovora pa sva se dogovorili,  da jaz naštudiram logistiko mojega prihoda na obalo, saj nimam svojega prevoznega sredstva in moram razpoložljivost le-tega preveriti pri mojih starših, nato pa jo pokličem nazaj, da se dogovorimo za dan in uro.
Logiran

SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #38 : petek, 24.04.2015 : 10:55:40 »

Da ne boš ti nazadnje skasirala prijavo zaradi lažne predstavitve...  Roll Eyes Angry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #39 : petek, 24.04.2015 : 10:57:30 »

 Shocked

brez besed Sad
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #40 : petek, 24.04.2015 : 11:00:54 »

Za vse so poskrbeli...

Danes sem na številko ****** v zvezi s pasjimi brezdomci objavljenimi na facebook strani Obalnega zavetišča (link: https://www.facebook.com/ObalnoZavetisce/photos/a.168765476640093.1073741828.139638249552816/387694428080529/?type=1&__mref=message_bubble).
Na telefon se mi je javila gospa, ki mi je že v samem začetku pogovora povedala, da omenjeni psi niso v njeni oskrbi, ampak je ona samo tista, ki jih je v Slovenijo pripeljala. Na moje vprašanje, če je kateri izmed psičkov še vedno na voljo, je odgovorila, da sta v začasni namestiti pri neki drugi osebi trenutno še dva psa, pes in psička. Zanimalo jo je ali mi je kaj pomembno katerega spola je kuža in pa, kje bo pes prebival, notri v stanovanju ali zunaj. Odgovorila sem, da iščem psa, ki bi prebival v stanovanju ter vprašala ali je kaj problem, ker se v najemniškem stanovanju in pa ali je v tem primeru potrebno s seboj na ogled prinesti kakšno soglasje od lastnika stanovanja. Sogovornica mi je na to odgovorila nikalno in povedala, da se psi oddajajo s posvojitveno pogodbo obalnega zavetišča. Pojasnila mi je tudi, da so psi bili nameščeni pri začasni skrbnici zaradi prepolnosti zavetišča. Nato sva se zmenili, da mojo številko posreduje začasni skrbnici, s katero bi se nato naprej dogovarjali glede ogleda psov. Sogovornica pa mi je povedala, da se bo pogovorila tudi z Andrejo, vodjo zavetišča, da bodo papirji prirpavljeni, v kolikor bi se za posvojitev odločila. Povedala mi je še da so psi že čipirani, razglistani in cepljeni.
Čez dobrih dvajset minur sem nato prejela povratni klic sogovornice, ki mi je sporočila, da je preverila pri začasni skrbnici in je zvedela, da je pes od danes naprej rezerviran, tako da je na voljo še ena psička. Povedala mi je, da se lahko oglasim v Oblanem zavetišču, kjer bi se pred zavetiščem dobila z začasno skrbnico in psičko ter jo tako pobližje spoznala. Razložila mi je, da bi se pred zavetiščem bi se dobili zaradi podpisa pogodbe, psičko pa bi tja pripeljali ob dogovorjeni uri, saj bi bilo bivanje v zavetišču, pa čeprav začasno zanjo stresno, saj je vaje domače oskrbe. Sogovornica me je nato povprašala po mojem imenu in priimku. Ob koncu pogovora pa sva se dogovorili,  da jaz naštudiram logistiko mojega prihoda na obalo, saj nimam svojega prevoznega sredstva in moram razpoložljivost le-tega preveriti pri mojih starših, nato pa jo pokličem nazaj, da se dogovorimo za dan in uro.

 Shocked

A je to sploh mogoče?!   bruham
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #41 : petek, 24.04.2015 : 11:03:12 »

Da ne boš ti nazadnje skasirala prijavo zaradi lažne predstavitve...  Roll Eyes Angry

Ker je svet majhna vas, prilagamo nekaj materialov pa presodite sami...sem napisala že zgoraj. Ničesar ne predstavljam. Kaj je res in kaj ne bodo ugotavljali drugi, ki so za to usposobljeni in plačani. Tole je samo tako imenovana "pravica do obveščenosti".
Logiran

SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #42 : petek, 24.04.2015 : 11:10:11 »

Narobe si me razumela...  Wink
Mislila sem na tvoj klic na objavljeno številko v zvezi z morebitno posvojitvijo.
O resničnosti navedb ne dvomim sploh. Nimam v 4-ih letih, odkar vas pobliže spremljam, niti enega mici-pici razloga za dvom.  ljubezen
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #43 : petek, 24.04.2015 : 11:10:35 »

Na oglas pa nisem klicala jaz.
Logiran

AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #44 : petek, 24.04.2015 : 11:15:48 »

 vegi

Si bom še jaz privoščila engah novga smejkota...
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 4 psice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines