mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 14:38:37

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 4 psice
Strani: 1 2 3 [4] 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: 4 psice  (Prebrano 19125 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #45 : petek, 24.04.2015 : 11:25:40 »

Jaz sem med malico prišla samo malo kokice jest semle 
Mimogrede jih bom šla še objavit na FB, da bi čimprej našle dom. To je menda največ, kar lahko naredim. You can't fix stupid.
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #46 : petek, 24.04.2015 : 11:33:55 »

Dafak! Hudoooo! Cel scenarij za telenovelo, bo zanimivo videt reakcijo pristojnih davkoplačevalskih organov, ki tole zavetišče podpirajo.

Kokice, ja. 
Pa pir paše zraven.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #47 : petek, 24.04.2015 : 11:35:42 »

In... nadaljevanje telenovele...
https://www.facebook.com/ObalnoZavetisce/photos/np.1429871463906304.1502906740/391917127658259/?type=1&notif_t=notify_me  pevka
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #48 : petek, 24.04.2015 : 11:38:31 »

meni javljala napako.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #49 : petek, 24.04.2015 : 11:41:17 »

Prvoaprilska je še gor, pa tale tudi Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #50 : petek, 24.04.2015 : 11:54:09 »

Kot običajno, eni o jabkih in drugi o hruškah, če je še ananas je pa sploh super. Nihče ni rekel, da so bili psi nastanjeni kjerkoli.  Na voljo je izjava potencialne posvojiteljice in na voljo so posnetki s socialnega omrežja, ki prikazujejo kar pač prikazujejo.  Domišljijo in lastne zaključke pa lahko (če želi),  dela vsak zase, meni se že davno ne da več. Proračun plačuje ljudi, ki take reči baje rešujejo. To bi bilo to.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #51 : petek, 24.04.2015 : 12:00:07 »

Sej, rada bi slišala izjave občin, ki to plačujejo.
Logiran
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #52 : petek, 24.04.2015 : 12:02:58 »

Občine za pse, ki NISO nameščeni v zavetišču ne plačujejo ničesar.
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #53 : petek, 24.04.2015 : 12:23:26 »

No, saj zdaj so uboge kuSke nasli v slovenski obcini pod okriljem ZH, pa je slo financno breme iz njih na obcino in kasneje na ZH in donatorje. Bravo, perfekten scenarij z ena A resitvijo! Morda bi se namesto "resevanja" psov veleresitelji rajsi preusmerili v pisanje scenarijev, skode bi zagotovo manj naredili.  butnglavc
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #54 : petek, 24.04.2015 : 13:05:11 »

Če odmislim izjavo, ki jo je nekaj postov nazaj prepisala binulja, ostaja sledeče:
Ne samo na klik, temveč tudi na uradni spletni strani - KLIK se je že 1. aprila 2015 zgodila objava, v kateri so slike in besedilo "Pomagamo najti topel dom tem malim brezdomckom. Stari so dobre 4 mesece , so kužki srednje rasti.", vendar sta obe objavi brez kontaktnih podatkov, kamor bi potencialni posvojitelji lahko poklicali ali pisali, iz česar je razumeti, da je kontakt za te pse Obalno zavetišče, saj gre za spletno stran in FB stran zavetišča. Osebno ne verjamem povsem resno, da si moral od 1. do 12. aprila (v FB objavi iz 12. aprila je pa že kontakt - klik) kot posvojitelj osebno v Obalno zavetišče, tam pa so te potem napotili k 'oskrbovalki' teh psov, ki so jih z objavami pomagali oddajati. Vi pa to vsekakor lahko verjamete.

Iz zgornjega sklepam, da je osebje Obalnega zavetišča že 1. aprila 2015 vedelo za te pse, kje so in kdo zanje skrbi. Če v desetih dneh niso opazili, da so psi pristali v Zavetišču Horjul, ter ustrezno ukrepali, upam, da so vsaj zdaj z vsemi podatki, s katerimi videti razpolagajo že 24 dni, seznanili inšpektorje UVHVVR. Da so pristanek teh psic v ZH opazili, razberem iz njihovega pojasnila k zgodbi o najdenih psih. - klik.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #55 : petek, 24.04.2015 : 18:57:44 »

 wtf  bruham
Logiran
kvisnar
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 392


« Odgovor #56 : petek, 24.04.2015 : 20:10:57 »

A se ve, kje so pofotkane tiste fotke psov? Ni glih videt kot your usual vrt za hišo - ali pač?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #57 : petek, 24.04.2015 : 20:31:09 »

Da ne bo nesporazumov in zamegljevanja, ponavljam za vse, ki ne razumejo mojega prejšnjega sporočila:

- objavi 1. 4. 2015 na KLIK in KLIK nimata kontaktnih podatkov, kamor bi se potencialni posvojitelj lahko obrnil;
- objava 12. 4. 2015 na KLIK ima kontakten podatek, kamor se lahko posvojitelj obrne.

Dne 13.4.2015, ob 8:41,  smo v Zavetišču Horjul sprejeli sporočilo o najdenih treh pasjih mladičih v občini Hrpelje-Kozina

Pojavilo se je še eno pojasnilo - KLIK.

Ker je tema zelo brana, bi želela vsem zastaviti sledeče provokativno vprašanje, na katerega si naj vsak sam odgovori po svoji vesti:
Ali je prav, da zaradi porabe sredstev za tuje pse občina (katerakoli) morda v letu 2015 ne bo zmogla finančno oskrbeti vseh prostoživečih mačk na svojem terenu in bo imela prihodnje leto večji problem, ker se bo vmes skotilo kup mačjih mladičev, ki bodo morali preživeti 'na lokacijah' in počakati na nova sredstva?

In v razmislek:
- Kako zagotoviti dovolj sredstev za oskrbo prostoživečih mačk v Sloveniji? Tako, da se omejen občinski denar porablja za 'rešene in odvržene' pse iz tujine?
- Kako se premakniti iz mrtve točke in pripraviti občine, da bodo vlagale sredstva v preventivo, recimo s/k lastniških mačk in psov ali pomoč pri stroških čipiranja, potnih listov, razglistenja, razbolhanja ...? Tako, da se omejen občinski denar porablja za 'rešene in odvržene' pse iz tujine?
- Kako zagotoviti sredstva za pomoč prebivalstvu, ki vedno težje skrbi za svoje živali? Tako, da se omejen občinski denar porablja za 'rešene in odvržene' pse iz tujine?
Nadaljujte sami ...

Od ljubezni nobena žival ne preživi, ne slovenska in ne tuja.
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #58 : sobota, 25.04.2015 : 13:10:19 »

Občine za pse, ki NISO nameščeni v zavetišču ne plačujejo ničesar.

Hja, ampak tele štiri starletke trenutno SO nameščene v zavetišče. Alora so, tako kot vsi ostali, strošek občine, kjer so bile najdene, al ne?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
binulja
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.446


Ben


« Odgovor #59 : sobota, 25.04.2015 : 13:41:53 »

Hja, ampak tele štiri starletke trenutno SO nameščene v zavetišče. Alora so, tako kot vsi ostali, strošek občine, kjer so bile najdene, al ne?


Ne vem čigav bo strošek. O tem bodo odločale pristojne službe. Zgodba je bila objavljena izključno zato, ker imamo nekateri čez in čez dovolj t.i. rešiteljev, ki pse ilegalno uvozijo iz držav bivše juge, nato pa jih naprtijo slovenskim zavetiščem v oskrbo in običajno slovenskim davkoplačevalcem v finančno breme. Povedala sem že mnogokrat, pa bom še enkrat: Zaradi mene naj uvaža kdor hoče, kar hoče iz kjer hoče, samo naj upošteva veljavno zakonodajo in predpise ter prevzame vso odgovornost za uvožene živali.
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: 4 psice
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines