mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:35:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne
Strani: [1] 2 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne  (Prebrano 21857 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« : sreda, 29.04.2015 : 18:59:58 »

Napoved Verige Kulturnih DogoTkov! Smiley

Kot posledico izredno uspešno izvedenega predavanja o izgorelosti s projektom nadaljujemo v obliki Bralne Značke za Znucane Babe KoJne. DogoTkov se lahko udeležijo tudi take, ki niso KoJn.  Cool

 
Od tega dogoTka  bo več tisoč koristi, kot npr.:

- vsakokratni prispevek za horjulčke v višini 15 EUR (seveda nekaj od tega tud za Tršico - Strokovno Predavateljico, ki prijazno nudi prostor in vodstvo). Plača se na licu mesta v kAsico - prAsico   ali kako drugače (nakazilo na TRR, Galijev mucek, osebna predaja cekinov horjulski šefici ipd.);

 - samostojno preučevanje oziroma branje ene knjige na mesec, ki bo vnaprej določena s strani Strokovne Tršice. Bomo pa lahko kaj pripomnile, če bo recimo hotela, da beremo Odstranjevanje dlak za telebane.  Tongue
 

- živahna debata na temo predelane literature, iz katere se lahko razvije marsikaj.  Wink  Npr. debata o psihopatskih sosedih ali lastnih težavah s ptičjim jajcem, ki ste ga razbili v otroštvu, ker ste hoteli videti, če je noter majhen ptiček.

Itd.
No limits.  piiiilimo

Bralna značka bo potekala enkrat mesečno in sicer:

 vsak tretji torek v mesecu v času od 19.30 do 21.00 ure v res prijetnih terapevtskih prostorih Kmetije Ježek v Ljubljani, Ulica bratov Komel 20.  Kjer se usedeš v fotelj in se kar razlezeš v en flek, prsežem. 
 

Datum prve Bralne Značke za Znucane Babe je tako torek, 19. maj 2015 ob 19.30!

Zaradi omejenega prostora se je na seanse  potrebno prijaviti. Lahko kar tukaj ali pa na emajliran naslov Guspe Predavateljice - spela.tratnik(afna)gmail.com.  Torej - hitro pogledat, katera knjiga je za domačo nalogo, jo nabavit in se prijavit!

Bonus:
Udeleženke prejmejo lične iSkaznice, v katere bo Tršica štempljala čebelice za udeležbo. Lahko pa jih daste potem tudi mamam za podpisat.  plesalec

 
Ta mesec beremo knjigo, ki nam je bila priporočena že na predavanju, in sicer:

"Ne stopajte več po prstih"  (avtorja: Paul T. Mason in Randi Kreger)  - ali v angleščini "Stop Walking On Eggshells".

 
Knjiga je na voljo v knjižnicah. Če bi jo kdo želel kupiti, je cena v naših knjigarnah približno 27 EUR, na Book Depository pa samo cca. 15 EUR  (www.bookdepository.com, vse pošiljke so brez poštnine, knjigo dobite prej kot v enem tednu - konkretno moja je prišla v 4 delovnih dneh).

Tršica bo sigurno imela tudi še kakšno predavanje o izgorelosti za vse tiste, ki ste ga prvič zamudili; lahko pa že zdaj pogledate, kaj v knjigi piše o mejni osebnostni motnji. Prisežem, da vsak od nas pozna kakšnega, ki jo ima.

 
Če sem kaj pozabila - kar je seveda čist možno (saj veste, starost ni lepa, pa to) - bom pa še kasneje dopisala. Zaenkrat pa - se že veselim prvega srečanja!  guncagunca

 
Posebno opozorilo:
Sekirce je treba pred začetkom sestanka oddat v garderobo.  Evil

Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1 : četrtek, 30.04.2015 : 06:54:58 »

Evo mene! Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2 : četrtek, 30.04.2015 : 07:01:45 »

Knjiga v knjižnici pravkar rezervirana Cheesy, zdaj pa upam, da se z njo pravočasno tudi uspešno spopadem. Roll Eyes
Ideja je fantastična! Cheesy bravo
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3 : četrtek, 30.04.2015 : 10:21:39 »

Itak, da sem nekaj pozabila: sebe pofočkat!  Roll Eyes

Torej FOČK  Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 30.04.2015 : 10:37:55 »

A to bo tko kt ena Psihoterapevtska Bralna Značka?
Za napsihirane, uživčnene BK?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #5 : četrtek, 30.04.2015 : 14:28:59 »

Tudi moja knjigica čaka v lokalni knjižnici! book
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : četrtek, 30.04.2015 : 14:51:35 »

... zdaj grem pa še po Sekirco. Cool Roll Eyes
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 30.04.2015 : 14:53:26 »

Foooočk...  Cheesy
Če mi ne rata prebrat, pridem vseeno in bova s Koktico skupej bikovko glodali.  Tongue
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #8 : četrtek, 30.04.2015 : 15:32:05 »

Foooočk...  Cheesy
Če mi ne rata prebrat, pridem vseeno in bova s Koktico skupej bikovko glodali.  Tongue

 
To bom pa snemala! Bo največji hit na JuTubi!  Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
MojaLu
novinec
*
Sporočil: 36


WWW
« Odgovor #9 : petek, 01.05.2015 : 12:44:47 »

Mačja, imaš prav... to bo ena taka bralna značka, kjer se bomo pogovarjali in učili kako prepoznati in reagirati na različne življenjske situacije in na različne ljudi... Prva knjiga Ne stopajte več po prstih je knjiga o ljudeh, ki trpijo za mejno osebnostno motnjo in glede na to, da moja prijateljica, tudi terapevtka, pravi, da imamo vsi mejno osebnostno motnjo Cheesy (kar pomeni, da je je res ogromno), je fino vedet kako ravnati v primerih, ko takega človeka srečamo.
Obljubim, da ne bomo postavljali diagnoz Wink in da bomo delovali po načelu Williama Gibsona: "Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes."

Tale naša mini skupinca je že skoraj polna in komaj čakam, da začnemo Smiley

Logiran
Pš1
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 66



WWW
« Odgovor #10 : sobota, 02.05.2015 : 14:05:06 »

Drage dame, mene tokrat ne bo Sad.

Se pa priporočam, za posojo knjige Smiley. Samo pozor, moji mucki tudi berejo  Grin!

Sem dala, da me obvešča o odgovorih v temi  Smiley.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : torek, 12.05.2015 : 12:52:47 »

Jupi, samo še en teden! Smiley

P.s. Mam tut že Sekirco! Evil
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #12 : torek, 12.05.2015 : 19:57:32 »

Ka pa počnete s temi Sekircami tam? Se sekirate  Evil???
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #13 : sreda, 13.05.2015 : 14:34:11 »

Jaz se tudi fočkam Smiley!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #14 : sreda, 13.05.2015 : 15:23:29 »

Ka pa počnete s temi Sekircami tam? Se sekirate  Evil???

Ja prid pogledat, d-d-d-d  Tongue   plesalec
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: [1] 2 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Razne akcije  |  Tema: Bralna Značka za Znucane Babe KoJne
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines