mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 23:03:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Specialka šarplanincev, tornjakov in hrvaških ovčarjev, 7. 6. 2015
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Specialka šarplanincev, tornjakov in hrvaških ovčarjev, 7. 6. 2015  (Prebrano 1458 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sreda, 20.05.2015 : 22:16:47 »



Vrsta prireditve: Specialna razstava šarplanincev, tornjakov in hrvaških ovčarjev
Datum prireditve: 7. 6. 2015
Prireditev bo potekala v sklopu 21. tradicionalne razstave drobnice, ki jo prireja Društvo rejcev drobnice Bele Krajine.
Kraj prireditve: Semič

Sodnik:
Srečko KUKIĆ - HR

Podelitev naslovov:
CAC - SLO

Program:
9.00 - 9.30 dovod psov
9.30 - 10.00 otvoritev
10.00 - 13.00 ocenjevanje psov
13.00 revialni program
cca. 14.00 defile prvakov

Prijavnica - KLIK (.pdf)
Prijavnica - KLIK (.doc)

Prijave/informacije:
Andreja ČUČNIK, Novakova 5, SI – 1000 Ljubljana
e-mail: sarotorho@gmail.com, +386 1 28 222 89 ali +386 70 250 779 (popoldan)

Prijave do: 29. 5. 2015

Prosimo, da prijavnico izpolnite čitljivo. Obvezno ji priložite: fotokopijo rodovnika, fotokopijo državnega ali mednarodnega prvaštva, če psa prijavljate v razred 6, in fotokopijo potrdila o plačani prijavnini. Organizator lahko psa prerazporedi v ustrezen razred. Razstavljalec prejme 5 dni pred razstavo potrditev prijave. To potrdilo je hkrati tudi vstopnica za eno osebo. Prijavnica brez kopije dokumentov in kopije potrdila o vplačilu ne bo sprejeta.

Pomembna opozorila:
Razstavljajo se lahko le psi z rodovnikom, ki jih priznava FCI. Razstavljalec mora imeti na razstavi s seboj originalni rodovnik psa. Razstave se ne smejo udeležiti bolni psi. Med razstavo morajo biti psi na vrvici, ostri psi pa morajo nositi nagobčnik. Razstavljalci so odgovorni za morebitno škodo, ki jo povzročijo njihovi psi. S prijavo na razstavo se razstavljalec zavezuje priznavati pravila Kinološke zveze Slovenije o prireditvah. Organizator si pridržuje pravico do zamenjave sodnika. Razstavljalec je obvezan poravnati celotno prijavnino ne glede na to, ali je bil njegov pes dejansko pripeljan na razstavo ali ne. Pritožbe razstavljalcev se obravnavajo samo v času razstave. Razstavljalci izgubijo pravico do pridobljenih priznanj v primeru predčasnega odhoda z razstave. Začasni izhodi s psom so možni proti plačilu kavcije, ki bo povrnjena po vrnitvi s psom na razstavni prostor.

Veterinarska določila:
Razstavljalec mora imeti s seboj na razstavi veljavno potrdilo o cepljenju psa proti steklini.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Specialka šarplanincev, tornjakov in hrvaških ovčarjev, 7. 6. 2015
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines