mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:14:28

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu - 2015
Strani: 1 2 3 4 [5]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu - 2015  (Prebrano 24096 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #60 : ponedeljek, 18.05.2015 : 09:29:55 »

Wooou, kako kulski siminar  Afro Afro Afro
Citat: luna7 link=topic=49912.msg971851#msg971851

date=1431933896
eH... ja, isto.... smo se valjali tudi med ckrnjenimi krti... in krompirjem.  Roll Eyes Roll Eyes
...mi pa med žlahto  Evil Evil Evil
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #61 : ponedeljek, 18.05.2015 : 10:58:36 »

Jeeej, luštne slikce!  Cheesy Se mi zdi, kot da bi bili tam Smiley.
Žal so se last minute službene obveznosti našega Čohalnika ziiiiilo raaaazvlekle Lips Sealed in nikakor ni šlo skozi Sad.

Smo pa lahko v pričakovanju jesenskega siminarja, ane?  Wink.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #62 : ponedeljek, 18.05.2015 : 11:19:19 »

Žal so se last minute službene obveznosti našega Čohalnika ziiiiilo raaaazvlekle Lips Sealed in nikakor ni šlo skozi Sad.

Predviden čas krat pi in še povečaš za eno časovno enoto. Tko to gre, ne? Ah, ne verjamem ti, njim se to nikoli ne dogaja, sploh pa ne ponoči ali med vikendi. Lips Sealed Roll Eyes
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #63 : ponedeljek, 18.05.2015 : 11:48:16 »

 Grin Ti je poznano? Sej bi blo smešno, če ne bi blo tragično.
Logiran
jackinmi
odvisnež
*****
Sporočil: 790


WWW
« Odgovor #64 : ponedeljek, 18.05.2015 : 17:47:36 »

Čau vsem!
Včeraj sem bila zelo kratka, ker sem (kot moja dva pesjana) obležala in prelenarila večer. Danes pa lahko poročam malo podrobneje o tem, kako smo se imeli.
Otek je bil po poti domov tako prijetno utrujen, da je celo pozabil, da ne mara avtomobila in čisto sproščeno kinkal v svoji potovalni boršeti, Jacko pa je drnjohal zadaj v boksu. Obe mali šefici sta bili navdušeni nad množico kuŠkov in se nista mogli odločiti, kdo je bil lepši, mehkejši, prijaznejši, ... komot bi še kakšnega več odpeljali domov, če bi njiju vprašali.  Kiss
Jaz sem se po prvem šoku, ko mi je množica psov mrgolela pod nogami in ko sem ugotovila, da bo Jack to očitno kar dobro prenesel, začela uživati v prijetni družbi in čudoviti naravi. Spet sem se zaljubila v Kras!!! Cheesy
Kombinatorika imen in psov in forumskih imen mi sicer še dela malo težave, ampak sem vesela vseh tistih, ki sem jih imela priložnost spoznati. Res ste ena simpatična druščina!  objem
Psa sta danes pridno oddelala svoj delavnik in ni bilo ne škode, ne hrupa, tako da je imel piknik očitno tudi "PREvzgojne" posledice.  Grin Glede količine priboljškov in raznoraznih padajočih papic iz neba, pa mislim, da bi Jacko in Otek takoj podpisala, da bi bile vse nedelje takšne!  Grin

Hvala torej še enkrat in se že veselimo naslednjega siminarja!  veselje
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #65 : ponedeljek, 18.05.2015 : 20:29:46 »

Gledam slike in razbijam glavo - kdo je tista ženska, tako znana se mi zdi  Huh Pol se mi čez par ur prižge: Hudirja, to je Kejt!!  Shocked Začnem študirat, kaj mi je na slikah tako čudno, da je nisem spoznala. In ugotovim, da zato, ker nima zimske kape na glavi  huh  Grin

Gospo Mižonijevo pa lepo prosim, če se mi oglasi, ko bo utegnila.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #66 : torek, 19.05.2015 : 00:18:32 »

Cats

Dobro poglej tole fotko in Rokotov pogled Grin Tudi njemu očitno ni bilo čisto jasno, kdo je ta od nekje znana oseba, ki prijazno ponuja priboljške. Zdaj mi je jasno, zakaj je bil tako nezaupljiv Grin Kejt, zimsko kapo si pozabila Grin
(foto Mižonny)

Tale fotka je pa tolk luštna Cheesy Dva najkorajžnejša Šerifa s svojima šeficama ljubezen




Logiran

Unikatne tablice in portretki
Kejt
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 501


WWW
« Odgovor #67 : torek, 19.05.2015 : 08:55:20 »

Joj, Cats 
Če je nad 23 stopinj, sem pogosto brez zimske kape. 

Suuuper je blo!  Cheesy
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #68 : torek, 19.05.2015 : 09:23:03 »

Če je nad 23 stopinj, sem pogosto brez zimske kape. 

  Zilo zanimiv podatek!  Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #69 : torek, 19.05.2015 : 14:29:41 »

Če je nad 23 stopinj, sem pogosto brez zimske kape. 

JAST MA ČKO VELIKI
SEM O PAZIU
DAMOJA BABA KOJN
ŽEPRI 20 NEO BLAČ TA DOVGE GATE
KAPEPA NI PAMETNO NOSIT
ZA TODA VETER ČES POTEGNE
DANI TREBA UMIVAT UŠES
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Spomladanski LoUski Siminar na Krasu - 2015
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines