mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:52:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Winnie in Ewa vabita na Dan odprtih vrat :)
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Winnie in Ewa vabita na Dan odprtih vrat :)  (Prebrano 17856 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #30 : sobota, 20.06.2015 : 08:04:45 »

Šefica Eva je že na ranču  bravo, mi pa smo v visokem štartu  plesalec

Vreme bo, so rekli vremenarji  Tongue, ampak po obhodu in čohanju živali, bomo vseeno lahko VSI sedeli pod streho  veselje

SE VIDIMO guncagunca
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #31 : sobota, 20.06.2015 : 20:14:16 »

Super krasno je bilo!  veselje Hvala Ewi in vsem njenim za gostoljubje, kuharicam za odlicno hrano, vsem skupaj pa za perfektno popoldne v idealni druzbi!  Kiss
Logiran
Ewa
rad pišem
****
Sporočil: 462


WWW
« Odgovor #32 : sobota, 20.06.2015 : 20:42:28 »

Hvala vsem za obisk, mislim, da smo se vsi imeli prav super. Smiley Žal nimam časa, da bi napisala kaj več, zato je tukaj par fotografij. Sem pa opazila, da nimamo nobene fotografije hrane, ki je bila res super  Afro Hvala vsem, ki ste prišli in hvala vsem, ki ste na kakršenkoli način pomagali (sploh Čarka  objem).





Začelo se je z dežjem, na koncu pa smo imeli prav krasen dan s soncem.  Cool










Pa še skoraj celotna ekipa. Smiley Par jih je odšlo že prej, sestra pa se je žrtvovala za fotografa.  predaja


Opis tukaj ni potreben  Cheesy


Se vidimo naslednjič!  Smiley
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #33 : sobota, 20.06.2015 : 23:51:31 »

ja, res super preživet dan... tist, ko ure kar bežijo v prijetni družbi prijetnih ljudi in krasnih živalic  Kiss Hvala vsem za izvedbo, povabilo, družbo...  objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #34 : nedelja, 21.06.2015 : 09:28:09 »

Ja, res, spet enkratni dogodek  guncagunca plesalec, predvsem po zaslugi nadvse gostoljubne Ewe in njene cele družine  Kiss objem

Vremenarji se niso zmotili, vreme je RES BILO  Cheesy. Edino ploho pa smo preživeli v najboljši možni družbi, kot je razvidno tudi iz fotografij  Wink. Prej in potem pa je sijalo sonce  dopust

Hvala vsem, ki ste kakor koli pomagali pri organizaciji dogodka  bravo, hrana je bila nadvse odlična  njami drink

Hvala vsem starim znancem  ljubezen, nadvse fajn vas je bilo spet videti in spet malo počvekati  Cheesy, hvala tudi vsem, ki ste prišli, čeprav
se še nismo poznali  Afro, res sami fejst ljudje  Kiss

Hvala vsem donatorjem, ki ste denar poslali po svojem poštarju, posebej mladima Luki in Marku Kiss Kiss ali ga vrgli v skrinjico že prejšnjo soboto  Kiss objem in seveda vsem včerajšnjim gostom za vse prispevke 

Jaz sem celo noč Azn štela cekinčke, ki so se nabirali v skrinjicah in jih bomo namenili Diegu  Kiss in Gali  Kiss

Za Diegovo oskrbo se je nabralo 173€  praznovanje
za Galino operacijo pa 90€  ljubezen

Radi vas imamo   objem


Logiran
Queenie
midi
**
Sporočil: 91


WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 22.06.2015 : 08:19:17 »

 Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #36 : torek, 23.06.2015 : 13:07:28 »

Hvala vsem in vsakemu posebej tudi v mojem imenu! Kiss bravo Takole na daljavo sem bila v mislih z vami ljubezen, pa čeprav na drugem koncu Slovenije.
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #37 : torek, 23.06.2015 : 21:48:17 »

Obljuba dela dolg, zato prilagam recept za slastno sobotno vegansko sladico kar v originalu, kot sem jo prejela od kuharice  Kiss, ki je od takrat bogatejša tudi za 4 nove kuhalnice Grin

Recept za 12 prijaznih zamorčkov Smiley

Vzameš kokosovo olje za prbl. deci pa pol (ne vem, kako se reče), ki je načeloma v trdnem agregatnem stanju. Zato ga daš v skledico plastično, pa na sončeka toplega z njim, da se lepo raztopi in vsrka dobro sončno energijo Cheesy. Medtem ko se ta sonči zunaj lepo, se v veliko čisto skledo da:
- dve čim bolj zreli banani (bolj zreli - bolj sladki Cheesy)
- 230 g ostre moke (lahko tudi polnozrnate, samo te bogpomagaj niso tak dobri Shocked)
- en pecilni prašek
- en vanilijev sladkor
- žličko sode jaz še stresem prek
- dve zvrhani žlici kakava v prahu
- oni rjavi nerafiniran sladkor: ene dve veliki žlici je že fajn, lahko tudi brez, po želji
- 3 z ljubeznijo vzgojene liste mete z domačega vrta natrgam no,t na majhne koščke
- skuham za en deci kave in prilijem kavi še en deci riževega mlega ter nato vse skup vlijem v to skledo

... mešam, mešam, mešam in zdruckam medtem banani z vilico ...
potem to malo stoji, medtem narežem čim več čokolade za kuhanje na čim večje koščke (npr. 70 mm x 70 mm), ene 200 g je že fajn, saj roko na srce, je ravno ta čokolada tista, kar je v mafinih najboljša Cheesy

To čokolado zmešam zraven k ostali zmešani masi.
Če je zunaj fajn toplo, je mogoče že kokosovo olje raztopljeno. Ko je, ga dodam masi in zelo dobro vse skup premešam, da postane vse enotno Cheesy. Če še ni, še počakam in ta čas naredim kaj koristnega Shocked

Preden začnem filati, dam pečico na 170-180 °C . Nato nafilam modelčke z maso, ki je zelo dobra tudi še nepečena Cheesy Ko so nafilani modelčki, grejo prijazni zamorčki za 20 min v pečico se pečt na 170-180 °C.
Po 20 min ugasnem pečico in odprem vrata za kak centimeter, dva, da se počasi hladijo (pojma nimam zakaj, tak se mi zdi da sem nekoč slišala, da bi se naj  Tongue).

In če je cuker tisti trenutek zelo nizek, jih pol zmanjka še preden se ohladijo  njami Samo te je treba paziti, da se še kaj v špegl pogledaš, ker je lahko raztopljena čokolada iz zamorčka prijaznega, tudi na nosu  predaja

Pa dober tek  Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #38 : torek, 23.06.2015 : 22:44:03 »

70 x 70 mm???  Shocked Tole je pa sladica zame ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #39 : torek, 23.06.2015 : 22:49:44 »

 Grin Grin Grin
(PoTpis Cool)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #40 : torek, 23.06.2015 : 23:01:08 »

Saj veganski mafini so verjetno bili res dobri, ampak jaz bi recept za nekaj drugega - carka imas ZS.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Winnie in Ewa vabita na Dan odprtih vrat :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines