mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:15:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Obvestilo Kranjskega medobčinskega redarstva
Strani: 1 2 [Vse]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Obvestilo Kranjskega medobčinskega redarstva  (Prebrano 10559 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
AJAOTO
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« : četrtek, 02.07.2015 : 18:16:42 »

 >:Danes sem dobil obvestilo ti.redarstva Občine Kranj da dne 30 .6 2015 o7.45 nekje na Zoisovi v Kranju misem pospravil iztrebka oz.Ajinega drekca in daje proti meni sprožen postopek...... ipd nebuloze.Pa kako naj bi to takrat naredi ko pa sem bil v tistem času v službi v10 km oddaljenem enem nabolj varovanih prostorov v Sloveniji.Glede na vse to sem jim poslal en prav prisrčen dopis o dokazih pričah in ovaduhih oz naj preverijo kje sem se ob tistem času nahajal .Bomo videli kaj iz tega bo!
To pišem zato da opozorim ostale pesjanarje da nebi slučajno kdo nasedel na kakšne oslarije raznoraznih šerifov ki se ponavadi prakajo tam kjer jih ne srbi! sram
LP AJAOTO
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #1 : četrtek, 02.07.2015 : 22:55:52 »

To pa nisem vedla, da zdej kazni kar domov že pošiljajo, če kakca ne pobereš. Mi pa ni jasno od kje bi dobili naslov, ime in priimek od osebe. Nenavadno hm.  Huh
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2 : petek, 03.07.2015 : 00:14:51 »

Z odčitanjem čipa in pridobitvijo podatkov z njega?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #3 : petek, 03.07.2015 : 06:13:25 »

Ne nujno. Lahko je bilo samo, da je kdo dal napačne podatke ali pa da so se dejansko zmotili, prepisali napačno številko čipa in si posledično ti dobil položnico. Mi je pa enmaul čudno, navadno to delajo na licu mesta. Jaz bi podobno kot pri radarjih zahtevala, foto dokumentacijo.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #4 : petek, 03.07.2015 : 06:21:32 »

...ali lažne...  Lips Sealed
Logiran
AJAOTO
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #5 : petek, 03.07.2015 : 09:45:30 »

Pustimo čipe .Mene ne Aje takrat tam ni bilo jaz sem bil v službi na letališču Aja pa doma na kavču.Očitno je bila proti meni podana prijava pa čeprav lažna in brez vsake osnove.Po mojem današnjem klicu na Kranjski šerifski urad mi je uspeloizvedeti samo to da so se oni ,šerifi,dolžni odzvati na vsako prijavo in začeti z postopkom od mene pa očitno pričakujejo da jim bom dokazoval svojo nedolžnost.Slovenija ali narobe svet!
LP AJA
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #6 : petek, 03.07.2015 : 09:48:02 »

Za razmislit ali se ji da v medije...
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #7 : petek, 03.07.2015 : 09:49:25 »

Ime inšpektorja, ki je spisal bi morali imeti in dobro bi bilo dat prijavo za lažno ovadbo, sploh glede na to, da imaš "alibi"...

PS: Narod ni normalen, da je treba s takšnimi...  Lips Sealed
Logiran
AJAOTO
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #8 : petek, 03.07.2015 : 09:56:32 »

 >:DBrez skrbi vse to se bo še zgodilo nič se bat!Odvetnik je že obveščen . Evil
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #9 : petek, 03.07.2015 : 11:06:06 »

Jaz sem dobila še hujše, lažno prijavo ugriza...Znorela sem. Najprej na žensko iz antirabične in tako potem na vse po vrsti. Okej do inšpektorja sem bila vljudna...Vlgavnem, konec je bil meni v prid. Sicer bi šla pa do konca, da dokažem kateri pes grize in kateri ne. jezen

Ljudje so žleht. In mislijo, da si lahko dovolijo čisto vse in namislijo čisto vse in to brez posledic. K sreči, jih nekateri naučimo, da temu ni tako.  Evil
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #10 : petek, 03.07.2015 : 11:22:45 »

 Afro Afro
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #11 : sobota, 04.07.2015 : 21:18:48 »

A pol redarji čitalce čipov s seboj nosijo po terenu? Maloverjetno, ali pač?
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #12 : nedelja, 05.07.2015 : 10:42:00 »

Prav vsi ne. Naj bi jih pa imeli takrat, ko se namensko spravijo preverjat lastnike psov, po kakih priljubljenih parkih etc, da kontrolirajo steklino, pa če ima pes status nevarnega in je brez nagobčnika....
Logiran
AJAOTO
novinec
*
Sporočil: 32


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 30.07.2015 : 11:10:19 »

 Angry Angry >:DPRAVICA IZKAZICA! Danes sem dobil dopis od Kranjskega med občinskega redarstva(šerifski urad Kranj) da so proti meni in Aji ustavili postopek zaradi =kot so mojtri podjeb... ugotovili zaradi pomankanja dokazov = !Očitno modelarji nimajo pametnejšega posla za naš denar !Krivo prijavitelj bo pa o svojem početju zelo napenjal svoje gladke možgane kaj mu je storiti ko bo dobil pošto od mojeg advokata ! Angry Sad Evil
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #14 : petek, 28.08.2015 : 13:20:48 »

Jaz sem pred dvema letoma dobila kazen mestnega redarstva Ljubljana za napačno parkiranje. Fora je v tem, da registrske tablice, na podlagi katerih so mi izstavili kazen, že več kot dve leti nista bili moji, ker so mi jih ukradli. Seveda je bila kraja prijavljena in tudi tablice sem že zdavnaj imela nove, ampak redarstvo očitno ne posodablja podatkov. Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #15 : petek, 28.08.2015 : 15:36:47 »

Ti si krajo tablic najverjetneje prijavila policijo in je bilo to sporočeno upravni enoti in ne na redarstvo, ki z lastništvom reg. tablic dejansko nima nobene zveze Smiley In podatke posodabljajo tam, na upravni enoti. Redarsto je kvečjemu naletelo na neposodobljen podatek Smiley
Logiran

Unikatne tablice in portretki
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #16 : sreda, 30.09.2015 : 14:20:01 »

Ti si krajo tablic najverjetneje prijavila policijo in je bilo to sporočeno upravni enoti in ne na redarstvo, ki z lastništvom reg. tablic dejansko nima nobene zveze Smiley In podatke posodabljajo tam, na upravni enoti. Redarsto je kvečjemu naletelo na neposodobljen podatek Smiley

Ampak baje imamo enoten informacijski sistem. Baje. Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #17 : sreda, 30.09.2015 : 19:35:20 »

Ja, samo ne pomaga nič, če podatki v sistemu niso pravilni (posodobljeni), skratka, če se je ukradenih tablic zaradi površnosti pristojnega urada še vedno "držalo" tvoje ime. Tudi, če (baje) velja enotni sistem, so potem povsod vidni enaki pravi ali napačni podatki - sklepam Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 2 [Vse]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Odgovorno skrbništvo ...  |  Tema: Obvestilo Kranjskega medobčinskega redarstva
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines