mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 15:17:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Na gorenjskem iščem huskija ki je v zavetišču
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Na gorenjskem iščem huskija ki je v zavetišču  (Prebrano 8822 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pipi55
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« : četrtek, 21.12.2017 : 21:05:12 »

Pozdravljeni!

Kot naslov pravi, iščem huskija na področju Gorenjske. Pasmo bi rad bolje spoznal, ga obiskoval, sprehajal in če bi se vse izneslo, tudi posvojil.
Hočem narediti pravo stvar pred nakupom / posvojitvijo te zahtevne pasme in jo malo bolje spoznati, kako bolje kakor pa da si s psom v zavetišču pomagava.

Upam da vse to ne zveni čudaško in da je to prava lokacija na forumu za tako vprašanje.

Lep dan še naprej.
Logiran
Manca Z.
novinec
*
Sporočil: 44


« Odgovor #1 : nedelja, 24.12.2017 : 13:50:50 »

Najprej se morate odločiti ali želite huskija ali psa iz zavetišča (mešanca). Če želite huskija potem se obrnite na vzreditelje, ki imajo s to pasmo dovolj izkušenj, od njih boste izvedeli vse potrebne informacije. V zavetišču ga ne boste dobili, lahko bo samo podoben huskiju (mešanec). Izbrali ste si zelo ozko območje (samo Gorenjska), vam svetujem da malo razširite svoj iskalni krog, po celotni SLO in tudi tujini. Na tem forumu so objavljeni vzreditelji, poglejte če je kakšen ki ima huskije, če ne se boste morali obrniti na KZS.
Torej v kolikor želite huskija prečekirajte vzreditelje, v kolikor želite psa posvojiti pa pojdite v zavetišče.
Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 10.01.2018 : 10:56:36 »

Malce pozno to vidim na gorenjskem imamo kar nekaj huskyov iz katerega konca pa si?
Logiran
pipi55
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #3 : sreda, 17.01.2018 : 14:36:24 »

Tudi jaz se oproščam za pozen odgovor. Sem iz Kranja.
Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #4 : sreda, 17.01.2018 : 20:02:47 »

Na facebooku imas skupino sibirski husky pa se mogoce tam pridruzi, ce je kdo iz tvojega konca.
Logiran
pipi55
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #5 : sreda, 17.01.2018 : 22:51:22 »

Sem v skupini že vsaj kakšno leto. Neka gospa je rekla naj jo kontaktiram preko facebooka glede tega da bi spoznal njuna huskija, pa ni nikoli odgovorila.
Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 18.01.2018 : 12:10:47 »

Mogoce ni videla sporocila probaj seenkrat pisati jaz sem iz okolice Bleda kaj tocno te pa zanima glede pasme in posvojitve
Logiran
ličinka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 18.01.2018 : 12:22:13 »

Drugace pa, ce prav razumem isces tudi psa, ki bi ga posvojil? To bo kar trajalo, ce si osredotocen samo na gorenjsko poglej se po drugih zavetiscih tudi mesanckov z huskyjem je mogoce vec pa so prav tako odlicni psi... V zavetiscu ti bodo znali povedati malce vec o dolocenem psu saj se karakterji kar razlikujejo pa mislom da ce je velika zelja ni problem se zapeljati malce dlje
Logiran
pipi55
novinec
*
Sporočil: 15


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 18.01.2018 : 15:29:09 »

Posvojitev je bila sicer mišljena kot drugi del. Prvi del je bil obisk psa in boljše spoznavanje pasme preden se za karkoli odločim. To mi je glavno, da bolje spoznam pasmo v živo. O njih sem že veliko prebral samo tisto je samo teorija Smiley
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #9 : sobota, 27.01.2018 : 12:52:59 »

Psi v tipu haskija se občasno pojavljajo tudi v zavetiščih. Tako, da uživaj v spoznavanju značilnosti teh psov in ko se odločiš, začni spremljat zavetišča po celi Sloveniji. Slovenija je majhna in naredit neko pot 1x ali 2x ni nič v preimerjavi s tem imeti psa. Vzameš to za izlet in zmagaš Wink
Jaz nimam haskija pa še na drugem koncu države živim Wink Srečno! Smiley
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  nakup psa  |  Tema: Na gorenjskem iščem huskija ki je v zavetišču
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines