mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:00:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: kakšna mora biti velikost boksa za nemškega ovčarja
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: kakšna mora biti velikost boksa za nemškega ovčarja  (Prebrano 8626 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
boštjan valant
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : četrtek, 25.01.2018 : 21:21:37 »

Lep pozdrav jaz bi pa prosil za eno pomoč in sicer imam namen nabaviti mladička neškega ovčarja in me zanima kake mere boksa morajo biti ko bo kuža odrastel za pomoč in odgovor se vaam v naprej najlepše zahvaljujem
Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #1 : torek, 06.02.2018 : 09:43:03 »

Predvidevam, da te zanima sobna kletka, kjer bo v času odsotnosti, dokler ne usvoji sobne čistoče in kaj se grize ter kaj ne? Vzemi največjo možno cca 118 x 78 cm. Navadiš ga postopno poglej za "crate games", več kot 4 ure skupaj pa prvih nekaj mesecev ne zdržijo biti sami. Rabijo wc izhod, nekaj igre in kak priboljšek.  Za v avto pa imam psico s 64cm plečne (tu nekje so nemci) in ima boks notranjih mer 73x 95 in v višino cirka 70cm. mora biti toliko velik, da se z lahkoto obrne v transporterju....Pri mladiču pa ta boks pregradiš z desko. Ker nočeš, da ga meče po boksu.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  oprema  |  Tema: kakšna mora biti velikost boksa za nemškega ovčarja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines