mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 19:57:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Svetovni kongres Ambasadorjev živali in narave, Rogla, 3.5. - 6.5. 2018
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Svetovni kongres Ambasadorjev živali in narave, Rogla, 3.5. - 6.5. 2018  (Prebrano 2291 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : petek, 13.04.2018 : 09:03:10 »



Svetovni kongres Ambasadorjev živali in narave
se bo odvijal od 3. 5. do 6. 5. 2018 na Rogli

Namen kongresa je predstaviti manj raziskani in poznani svet živali in zato nosi ime: "Pogled skozi oči živali in narave".

Častni pokrovitelj je predsednik Republike Slovenije, g. Borut Pahor, kongres podpira Ministrstvo za okolje in prostor, častna gosta pa sta: ustanoviteljica Tellington TTouch® metode in častna doktorica znanosti na Wisdom University Institute of Interspecies ga. Linda Tellington-Jones, PhD Hon, in sekretar združenja Animal Ambassadors® International, g. Roland Kleger.

Na kongres se prijavite tukaj.
Informacije o plačilih in popustih najdete tukaj.
Prijave sprejemajo do 26. 4. 2018.
Popust za člane mojpes.neta: namesto 79€/dan je cena 69€/dan. Popust lahko koristite z mojpes.netovo člansko izkaznico.

Več informacij ...
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  mojpes.net vabi na prireditve  |  Pretekle prireditve  |  Tema: Svetovni kongres Ambasadorjev živali in narave, Rogla, 3.5. - 6.5. 2018
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines