mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 13:58:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pandora
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pandora  (Prebrano 1694 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : četrtek, 30.08.2018 : 07:50:49 »

Samička, sprejeta 9.2.2018, najdena v Trzinu, ob sprejemu stara 8 mesecev. Veterinarsko urejena.

Logiran

Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #1 : četrtek, 01.11.2018 : 10:43:23 »

Pandora je v začasnem domu, še vedno pa velja, da morebitni posvojitelj izpolni vprašalnik in se z nami dogovori za posvojitev.
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2 : sreda, 14.11.2018 : 12:50:07 »

Tole milo bitje začasno prebiva z nami.
Pandora je res takšna skrinjica, ki se odpira počasi, ampak! Iz nje gre sama milina, takšna navihana milina.
Mucica je manjša, z mehko malce daljšo dlako. Dlaka se lepo češe in nič vozlja. Tudi Pandora se pusti česati. Prav tako ji skoraj nič ne odpada.
Pusti si očistiti ušesa, ostrižiti kremplje in se pregledati.
Navajena je čistoče. Tudi osnove lepega vedenja že obvlada. Prijateljske buce deli vsakemu, ki pride mimo. Tudi naši pesjanki. Da je treba imeti varnostno razdaljo do psov, sta si že povedali in Pandora to vestno upošteva (na začetku je mislila, da si bosta skupaj delili hrano....kakšna zmota!  Evil Evil ).
Presenetljivo ne skače na omare, pretežno se zabava na tleh in na mačjem plezalu. Igrače so ji največja zabava.
Hkrati išče mačje prijatelje, ki pa pri nas niso še stopljeni. Kmalu....
Pri hrani ni zbirčna. Poje vse, kar dobi. Briketki so vedno na razpolago, vendar se ne nažira.
Rada se pride pocrkljat k človeku. Brez težav se razleze v naročju in predeeeeee.
Izredno nezahtevno bitje, ki vrača vse veselje dvojno nazaj!
Je kdo, komur bi lepšala dneve s svojo navihanostjo in nežnostjo?

Še vedno pa velja, da morebitni posvojitelj izpolni vprašalnik in se dogovori za posvojitev z Zavetiščem Horjul.
Logiran
Zavetišče Horjul
Moderator
*****
Sporočil: 1.166



« Odgovor #3 : ponedeljek, 03.12.2018 : 11:13:37 »

V novem domu.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Pandora
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines