mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 10:18:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Homeopatska zdravila
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Homeopatska zdravila  (Prebrano 9302 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rokii
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« : petek, 25.01.2019 : 09:10:31 »

Pozdravljen,

mene zanima če ima kdo izkušnje glede homeopatskih zdravil ( če kaj pomagajo )?

Logiran
Binas
rad pišem
****
Sporočil: 298


WWW
« Odgovor #1 : petek, 25.01.2019 : 14:48:27 »

Osebno-ne, ni pomagalo.
Logiran
Rokii
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #2 : petek, 25.01.2019 : 15:52:34 »

Hvala

Undecided
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #3 : petek, 25.01.2019 : 18:45:02 »

Kot podpora so super. Če so predpisana s strani profesionalca, ki ve, kaj dela. In ja, delujejo.

Kot edino zdravilo osebno ne bi upala eksperimentirat, razen, če bi klasična veterina dvignila roke.

Predvsem je pa vprašanje čist preveč splošno za kakšen konkreten odgovor, naše izkušnje.
Logiran
Rokii
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 28.01.2019 : 19:32:10 »

Gre se za homeopatsko zdravilo za med hrano ki bi pomagal razstrupiti organizem in dvigniti imunski sistem. Delali smo alergijski test ( vzorec sline).
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #5 : ponedeljek, 28.01.2019 : 19:43:51 »

Jst sem s homeopatskimi zdravili naredila razstrupljanje po diagnozi raka in ob konvencionalni veterinarski terapiji. Najprej odstranitev, potem še elektrokemo in elektrogenska terapija. Hranimo izključno nepredelano hrano in imamo skoraj 3 leta mir ( trkam).

Toplo priporočam, predvsem pa striktno dieto brez alergenov, ki so se pokazali na testu.
Logiran
Rokii
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #6 : ponedeljek, 28.01.2019 : 19:49:51 »

Hvala. Mi smo delali test pri Dr.Nabergoju in nam je svetoval homeopatsko zdravilo kot sem že prej napisala. Malo me je strah da se mu ne bo poslabšalo ali če so tista zdravila ok... Lahko je edino zajca paštetke in brikete, določeno zelenjavo in sadje. Problem je lizanje in mlaskanje in kruljenje v želodčku. Nevem več  kaj naj...komu verjeti in kam it  Cry

Drugač je živahen kuža ...
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #7 : ponedeljek, 28.01.2019 : 19:55:57 »

Lahko zaupaš.
Alergije so res obup, ampak se jih da v veliki meri kontrolirat.
Potem samo zajček in tisto, kar je dovoljeno. Bodi pozorna na vse sestavine na konzervah, briketih. Včasih se kje med dodatki skriva kakšna piščančja mast in je spet štala.
Kar pogumno. In vztrajat. Ne bo bolje čez noč. Bo pa.
Logiran
Rokii
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #8 : ponedeljek, 28.01.2019 : 19:59:16 »

Najlepša hvala za odgovor! <3

Bomo vztrajali na tem da bo boljše in da se rešimo tiste nadležne alergije.

Hvala še enkrat!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #9 : ponedeljek, 28.01.2019 : 20:22:12 »

Jaz sem 17 let dočakala z alergikom z želodčno-črevesnimi težavami, ki je od vse hrane lahko jedel le z/d od Hillsa. In jo odlično prenašal, pred prihodom te hrane pa doma kuhano jagnjetino in riž. Dokler smo se držali diete, je bilo super, pri vsakem prekršku bruhanje in  huda driska. Ob napadih dobival ranital, mu je zelo pomagal, predvsem pol ure pred obrokom. Se da živet, vendar je treba biti zelo stikten, vsak prekršek se hudo maščuje.In predvsem nobenega eksperimentiranja s hrano, toplo odsvetujem. Homeopatska zdravila po moje ne bi smela nič škoditi, če že pomagala ne bodo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #10 : ponedeljek, 28.01.2019 : 20:29:22 »

Pa za tiste, ki imajo želodčne težave, sta sadje in zelenjava skoraj na seznamu prepovedanih živil, vsaj tako je meni rekla vetka, ki ga je zdravila (uspešno). Tako kot pri ljudeh.
Logiran
Rokii
novinec
*
Sporočil: 18


WWW
« Odgovor #11 : torek, 29.01.2019 : 16:17:49 »

Se strinjam, moj lahko samo je zajčka, nobenih dodatkov. Jabolko mu skuham in naredim pire, špinačo, korenček tudi tak in zaenkrat je ok ... Ampak bi rada da lahko poje še kaj poleg tega ker vseh vitaminov ne dobi v samem zajcu😔
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #12 : torek, 29.01.2019 : 18:44:35 »

Brikete si omenila, običajno imajo dovolj vseh vitaminsko-mineralnih dodatkov, ki jih pes potrebuj, samo skuhano hrno jih žal ne dobi. Če se le d in mu določeni ustrezajo, mu jih dajaj.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #13 : torek, 29.01.2019 : 19:03:22 »

Uh, koliko, napak Angry Angry, se popravljam: torej, dodajaj brikete, ki jih lahko je, ker vsebujejo vse hranilne snovi, ki ji s kuhano hrano ne dobi dovolj.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #14 : torek, 29.01.2019 : 20:09:17 »

Če bi ga imela na briketirani hrani, pomešani z zajčjimi konzervami (za boljši tek, čeprav neješčnost nikakor ni tipična za šicuje, prej nasprotno), ni nikarkšne potrebe po dodajanju česarkoli, tudi zelenjave ne, ki lahko precej obremeni želodec.
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Notranji organi  |  Tema: Homeopatska zdravila
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines