mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:16:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinove licitacije 2019
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Valentinove licitacije 2019  (Prebrano 8468 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : ponedeljek, 04.02.2019 : 08:25:51 »


made by vixi

Nekoga moraš imeti rad... Ne samo danes, ne samo na Valentinovo, temveč vsak dan posebej.
Sv. Valentin goduje 14. februarja in na ta dan se urežejo prve trte, ptički se ženijo, začne se delo na vrtovih, porajajo se nove ljubezni in utrjujejo stare ...

Ker pa je to tudi dan, ko smo z Zahoda prinesli navado obdarovanja, je zdaj priložnost da ob tem, ko darujete darila svojim najbljižjim, pomagate še varovancem Zavetišča Horjul. Kupnina za darila in predmete gre namreč direktno na njihov račun.

Torej, kaj je naša naloga?
Vsak pripravi darilo oz. predmet v minimalni vrednosti 1 €. Darilo lahko vsebuje tudi en srček ljubezen.
Da ga na prodaj tako, da odpre v tej rubriki svojo temo, v sporočilu pa zapiše vse, kar je potrebno za spodbuditev 'nakupa' s strani ostalih uporabnikov. Uporabnike lahko spodbujate k nakupu do zadnjega dne licitacije. Lahko dodate slikovni material, lahko opišete vsebino, lahko ... pa ste skrivnostni in ne razkrijete ničesar. Taktika je v vaših rokah. Gremo po sistemu licitacije, ki pa bo odprta vse do ponedeljka, 11. 2. 2019 do 22.00 in zadnji, ki bo vpisal znesek, bo 'kupec' predmeta oz. darila. Torej je pomembno, da predmet čim bolje predstavite in promovirate in tako zanj iztržite čim več v dobro živalskih brezdomcev. Potem je še nekaj dni časa za plačilo na račun Zavetišča Horjul in predajo predmeta.
Pa gremo po vrsti s pravili:

Kdo lahko sodeluje?
Sodeluje lahko vsak registriran uporabnik mojpes.neta.

Kako damo predmet 'v prodajo'?
Odpremo novo temo v rubriki Valentinove licitacije 2019:
* kot naslov sporočila vpišemo oznako (val001) in v max. treh besedah vsebino darila;
* kot vsebino sporočila predmet opišemo, lahko prilepimo fotografijo (lahko kot priponko, lahko pošljete fotografijo meni na naslov jana@mojpes.net ...), lahko..., kar želite, vse pa s ciljem, da za predmet iztržite v dobro horjulskih varovancev čim več.
* v nadaljevanju lahko spodbujate kupce vašega predmeta, odgovarjate na vprašanja ..., skratka, tema je vaša in od vas je odvisno vodenje in izid 'pogajanj'.

S koliko predmeti lahko sodelujem?
Vsak uporabnik lahko sodeluje s kolikor predmeti želi.

Začetna cena predmeta in 'višanje'
Začetne cene vseh predmetov so najmanj 1 €.
Minimalni znesek za višanje je 1 €.

Čas 'prodaje' predmetov
S 'prodajo' predmetov začnemo v torek, 4. 2. 2019, zaključimo pa v ponedeljek, 11. 2. 2019 ob 22.00.
Svoj predmet lahko daste v 'prodajo' v kateremkoli trenutku med trajanjem akcije, najkasneje pa v nedeljo, 10. 2. 2019.
Po zaključku 'prodaje' bom v vseh temah napisala, kdo je 'kupec' posameznega predmeta in znesek, za katerega je predmet 'kupil'.

Sem 'kupec' predmeta. Kako naprej?
Znesek, za katerega vam je bil predmet 'prodan', morate čimprej nakazati direktno na transakcijski račun Zavetišča Horjul, IBAN: SI56 03160-1000931624 (pri SKB), s pripisom oz. namenom "donacija - oznaka licitacije ali vaše uporabniško ime".

V temo, v kateri ste izlicitirali predmet, obvezno javite, kdaj ste nakazali denar Zavetišču Horjul in se dogovorite z donatorjem predmeta, kam naj ga pošlje. V kolikor email naslova ne želite javno objaviti, mi ga sporočite skupaj s podatki, za kateri predmet gre (uporabniško ime - naslov teme) na email naslov jana@mojpes.net in posredovala bom naprej pri donatorju predmeta, da vam ga lahko dostavi.
Vsi uporabniki s paketi midi, maksi in mega lahko kontaktirate z drugimi po zasebnih sporočilih, seveda če imajo tudi oni katerega od navedenih paketov.
Skratka, po plačilu na račun Zavetišča Horjul morajo vaši podatki najti pot do tistega, ki 'hrani' vaš predmet, ki ste ga 'kupili', da vam ga pošlje ali se z vami kako drugače dogovori za dostavo.
Ko boste predmet prejeli, objavite to v ustrezni temi.

Kaj pa, če se bo donator predmeta premislil in ga ne bo hotel predati ali pa 'kupec' ne bo nakazal denarja?
Verjamem, da bodo tudi k tej akciji pristopili samo resni uporabniki in da bodo sodelovali samo tisti, ki bodo v primeru, da bo njihova cena najvišja, znesek za predmet resnično nakazali tako, kot se od njih pričakuje, in da bodo donatorji predmetov res pravočasno dostavili predmete 'kupcem'. Vse stavimo na zaupanje.
Vsak, ki bo daroval predmet in ga dal v 'prodajo' ter vsak, ki bo licitiral za nakup predmetov, bo to storil samoiniciativno, torej se z objavo vsakega svojega sporočila v tej temi zaveda, da je potrebno potem predmet res poslati, če smo donator predmeta in ga res plačati, če smo 'kupec' predmeta.

Jana Pahovnik
Velenje, 4. 2. 2019

Celotna pravila za naše redne licitacije najdete tukaj.
Arhiv Valentinovih licitacij iz prejšnjih let Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : ponedeljek, 04.02.2019 : 08:26:46 »

Seznam:

(klik na oznako)
št.predmetdoniral/vezakupil/vezaznesek
val01MedenjakiJanaPepsi8 €
val02Klekljan prtičekJanaluna78 €
val03Baklavaluna7Pepsi10 €
val04SvečnikCats--
val05Dove krema za tuširanjeCatsbina1 €
val06The Loveliest Chocolate Shop in ParisCatsNo Jinx4 €
val07Silikonski podstavekCatsmoonbeam2 €
val08Eterično oljeCats_lori16 €
val09Resnica ali izzivXRossy4 €
val10Obesek za ključeX--
val11Škornji Pekoskogkattbaronek10 €
val12Kozmetična torbica Fragonard in čohalnik za mačkeskogkattvixi5 €
val13Živalica v okvirčkuvixipikapokica15 €
val14Za sladkosnedeRossy--
val15Nosilo/podpora za zadnje taceskogkatt--
skupaj83 €
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : ponedeljek, 04.02.2019 : 13:35:51 »

Super!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 11.02.2019 : 22:28:54 »

Najlepša hvala vsem sodelujočim. Kiss ljubezen
Logiran

vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #4 : ponedeljek, 11.02.2019 : 22:35:23 »

Jana, hvala tebi za organizacijo  objem
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #5 : ponedeljek, 11.02.2019 : 22:41:07 »

Jana, hvala tebi za organizacijo  objem

Prav res!  Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Zavetišče Horjul
mega
*
Sporočil: 1.166



« Odgovor #6 : torek, 12.02.2019 : 08:54:56 »

 Kiss
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Licitacije, razprodaje, akcije - pomoč Zavetišču Horjul  |  Valentinove licitacije  |  Tema: Valentinove licitacije 2019
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines