mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:42:08

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Željko
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Željko  (Prebrano 2952 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« : ponedeljek, 27.04.2020 : 08:51:04 »

Datum sprejema 2.12.2019, občina Domžale.
Cepljen po programu, obstoječ srbski čip, kastriran. Ob sprejemu star približno 6 tednov, podatki na čipu so neresnični.

Takole pravijo na FB ZH:
Malo daljši zapis, ki ga PROSIMO PREBERITE DO KONCA.
Decembra lani smo sprejeli pasjega mladiča, domnevno najdenega za Kamniško Bistrico. To seveda ne drži, "najditeljica" se ga je znebila po tem, ko je ugotovila, da kupljenega šteparskega psa s srbskim čipom kar tako ne more vpisati v slovenski CRP. Najbrž je bil prodan kot špic ali celo pomeranec.
V srbskem registru so ponarejeni podatki, kotil naj bi se julija lani, decembra pa je k nam prišel s komaj izraslimi mlečnimi zobmi, star največ 6 tednov.
Kmalu se bo karantena iztekla, zato zanj iščemo nov dom. Preden se zaljubite v njegove fotografije, naj povemo, da pes NI SOBNO ČIST in da ima nekaj specifičnih vedenjskih značilnosti, ki izhajajo iz dvoriščne reje kot tudi pričakovanih fizičnih težav v prihodnje (najbrž bo kdaj v prihodnosti potrebno odšteti 2 in več tisoč eur za operacije njegovih zadnjih tac).
Ko in če boste po temeljitem razmisleku presodili, da ga želite posvojiti in imate za to potrebne pogoje, nam prosimo pošljite posvojitveni vprašalnik. Če bomo presodili, da ste primerni, vas bomo mi poklicali - samo v tem primeru, sicer ne. Na telefonske klice ne bomo odgovarjali.

Opis je realen in vsi, ki horjulske zgodbe spremljamo, si nadvse želimo, da se bo kljub realni situaciji našel nekdo, ki mu bo vseeno ponudil dom.









Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 03.07.2021 : 15:07:42 »

V novem domu.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Željko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines