mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 09:16:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjul - psi iščejo dom (Moderatorji: Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Herr Flick
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Herr Flick  (Prebrano 1851 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« : sobota, 26.11.2022 : 21:04:18 »

Najden 16. 10. 2022 v občini Hrpelje - Kozina, označen z italijanskim čipom. Izvedeli smo, da je star 6 let. Ima izrazit (še za lovca) lovski nagon, težave z očmi in povsem trdo prednjo tačko. Kličemo ga Herr Flick.
Lastnica je bojda nedosegljiva.
Išče dom.
Posvojitveni vprašalnik najdete tukaj.

Foto Anja Troha




Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 28.01.2023 : 09:16:45 »

Sprejet 16. 10. 2022, označen z italijanskim čipom. Izvedeli smo, da je star 6 let. Ima izrazit (še za lovca!) lovski nagon, kar pomeni, da ga zanima edino eno - sledit vonjem, ki vodijo do plena. V tem svojem nagonu je skoraj nevodljiv oz. bo na vsakem malem izboljšanju treba močno delati, pa še to ne moremo napovedati, da bo kakšno izboljšanje. Vsakršno sprehajanje brez povodca pri njem ne pride v poštev in nikoli ne bo, vprašljivo je le, koliko bo vlekel.
Za češnjo na torti ima še težave z očmi in povsem trdo prednjo tačko. Kličemo ga Herr Flick - Alo, alo ...
Lastnica je bojda nedosegljiva ... Če je dobila kakšno globo, nam ni znano. On pa ostaja pri nas, ki mu želimo srečno življenje, kot bi si ga zaslužil.
Išče dom, kjer bo sprejet in razumljen. Kjer bo na varen način lahko to, kar je.
Posvojitveni vprašalnik najdete tukaj.

Foto Anja Troha


Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjul - psi iščejo dom (Moderatorji: Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Herr Flick
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines