mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:14:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: SPET "POŠILJKA" V ŠKATLI
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: SPET "POŠILJKA" V ŠKATLI  (Prebrano 15042 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : nedelja, 06.11.2005 : 12:55:56 »

V tej premajhni kartonasti škatli, puščeni na nekem vrtu, pa poleg pesti sena še 6 pasjih bitij, mlada mamica in 5 malčkov. Mamica je stara cca 1 leto, malčki pa cca 6 tednov.
Trenutno se vsi nahajajo v začasni oskrbi, na varnem, suhem,  toplem in s polnimi posodicami za hrano in vodo.
Mamica Jorja, zelo shujšana in z očitnimi znaki življanja na "ketni" (ki je bila zagotovo težja od nje! Angry), je zelo majhne rasti in po vsej verjetnosti že ima nov dom, za malčke (ki bodo tudi ko odrastejo, majhni) pa ga še iščemo.

Fotka mamice Jorje:
http://www.moj-album.com/slike/76039/8kWv5mKA251YjgZp.jpg ... najbrž nekateri razumete, zakaj me je skoraj kap, ko sem jo videla... Shocked Kiss

In pa malčki, 2 fantka in 3 punčke:
http://www.moj-album.com/slike/76039/2j7GeppBqkFQ3jMi.jpg
http://www.moj-album.com/slike/76039/kw49KnDxXh7dgv6d.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/76039/LpAr5BxaU5gwpYRi.v.jpg
in njihova imena : črnobel samček je Dalton, (v ospredju)
                             črnobela psička je Gusarka
                             črnorjava psička je Wallka
                             črn samček je Vladko
                             črna psička je Jutka 
Kot kaki mali plišasti medvedki, kaj? Čeprav tako miceni, pa obvladajo že vse, kar mladički počnejo: papajo sami (briketke znajo tudi vešče raztrositi po celem boksu tako, da se znajdejo tudi na glavicah ostalih) , vodo pijejo (polivajo, nogice namakajo, po njej čofotajo) , pančkajo v vseh mogočih in nemogočih pozah, se lovijo, igrajo, napadajo, kregajo, objemajo..... skratka - popolnoma opremljeni za nove domove!

Očarani in začarani od teh kepic, pokličite na tel: 051/30 44 35!

Lp, Katarina - svetovalec za uroke Wink Roll Eyes 
Logiran
puppy ares
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 77


« Odgovor #1 : nedelja, 06.11.2005 : 13:01:13 »

Xena, upam, da ti bo uspelo najti dom za te kužije, ki so čudoviti. Smiley saj bi jaz vzela enega, pa ne smem... škoda Lips Sealed. no, pa vso srečo Wink
Logiran
Pumma
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 198


« Odgovor #2 : nedelja, 06.11.2005 : 13:13:19 »

Kako lahko pustitijo kužke na vrtu,.? sram Držim pesti, da bodo našli topel dom in prijaznega lastnika,.. Lp, pumma (trenutno sem jezna, ne morem si pomagat  Angry Angry Angry )
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #3 : nedelja, 06.11.2005 : 13:19:48 »

Joj kakšna sladka majhna bitjeca  Smiley. Tudi mamica je izredno lepa psička...... na ketni??!!  Shocked Sploh ne bom komentirala. Čez približno 2 tedna bodo torej malčki že za oddajo? Kje pa se nahajate?

lp
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #4 : nedelja, 06.11.2005 : 14:35:47 »

Meni tudi ni jasno, kako je lahko tako malo bitje bilo privezano na ketni?  Cry Cry. Držim pesti za male. So prav cortkani.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #5 : nedelja, 06.11.2005 : 15:33:39 »

Xena, sporoci, ce bo mama psicka oddana ali ne. Bi lahko sliko pokazala sosedi, ki bi rada posvojila odraslo, majhno psicko. lp
Logiran

Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #6 : nedelja, 06.11.2005 : 16:22:35 »

Kako se pa mamica razume z ostalimi psi?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #7 : nedelja, 06.11.2005 : 18:03:59 »

Xena, sporoci, ce bo mama psicka oddana ali ne. Bi lahko sliko pokazala sosedi, ki bi rada posvojila odraslo, majhno psicko. lp

Seveda, za vsako oddajo bomo sproti poročali!

lp, Katarina
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #8 : nedelja, 06.11.2005 : 19:22:36 »

he he he
svetovalko za uroke je vceraj zvecer tale pasja dama povsem urocila... tako mirno je se nikoli nisem videla sedeti in drzati v narocju malo Wallasovo terierko...

dvomljiva in kocljiv situacija hkrati...


joj da ne zabluzim... malcki so za pojest...
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #9 : nedelja, 06.11.2005 : 19:42:41 »

Situacija je še zračna, rehabilitativna, meditativna, strpna, javna, zabavna, predvsem pa blerčijevska....jaooo, čarovnice, vaša noč je že mimo.

Jorja se nikakor ne razume z ostalimi živalmi, saj čuva mladiče in drugih, jasno, ne mara niti videt. Kako pa bo, bomo vedeli takrat, ko bodo mladički šli v nove domove. Poleg tega ima temperaturo in težave z alergijo, ki jo je okoli vratu povzročila veriga, tako da se res ne počuti najbolje in to tudi pokaže.
Malčki bodo jutri cepljeni in čez kakšnih 10 dni pripravljeni za odhod v nov dom. Lp
Logiran

ika
odvisnež
*****
Sporočil: 644


« Odgovor #10 : ponedeljek, 07.11.2005 : 20:05:57 »

Jst poznam eno gospo, ki si zelo želi imeti majjnega psička. Ji bom povedala za te malčke in sporočim kaj se je odločila.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : sreda, 09.11.2005 : 08:41:12 »

Ena malčica je že odšla v nov dom in sicer črnorjava ... Wallka, he he! Srečno, pikica! Kiss

Ostali pa v začasni oskrbi pridno rastejo in se razvijajo:
http://www.moj-album.com/slike/76039/NgbfNSKWt_bQTZ8i.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/76039/6NxqpBlYT4npalGl.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/76039/F2WIDgbykui8HjfP.jpg

Čeprav tako miceni, pa z vso hitrostijo (kolikor jo pač premorejo tele miniaturne nogice Smiley) pritečejo k človeku, se povzpnejo na zadnje nogice in prav globoko in pametno pogledajo v oči! Kiss Smiley

vzhičena mama Repka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : sobota, 19.11.2005 : 20:31:06 »

Nov dom iščejo le še mama Jorja in njena dva fantka: en je črno-bel, drugi pa črn. Lp
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #13 : sobota, 19.11.2005 : 20:42:03 »

Super smetka. Le tako naprej. lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : sobota, 19.11.2005 : 22:06:21 »

Se ful v jezik grizem, samo ne morem veeeeč.....Jorja sploh ni tako nedolžna, kot izgleda. En tak taprav zaj...terierček je Cheesy. Za Xeno, ti povem. Smiley
Logiran

Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: SPET "POŠILJKA" V ŠKATLI
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines