mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 06:41:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Kaj z malo vražičko?
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kaj z malo vražičko?  (Prebrano 19227 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tani
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #30 : sreda, 20.01.2010 : 18:35:32 »

Bom probala, ponavadi je navdušen nad vlečenjem vrvi. Kaj pa če vseeno ne bo hotel delati, naj grem proč ali vztrajam do konca?
Pa še eno vprašanje v zvezi z vlečenjem: naj mu pustim, da zmaga, ali naj zmagam jaz? Z različnih strani sem namreč slišala zelo različna mnenja, tako da sem zdaj v dilemi.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #31 : sreda, 20.01.2010 : 18:37:26 »

Upam, da se ti oglasi še kdo bolj podkovan. Jaz sem ponavadi naredila tako, da smo zmagovali izmenično - večkrat jaz, včasih pa tudi pes, da je obdržal veselje.
Logiran
tani
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #32 : sreda, 20.01.2010 : 18:46:37 »

Tudi meni se zdi, da bi bilo tako najboljše, vendar včasih ko zmaga, ga nekaj prime in teka okoli mene z igračko v gobcu in se mi prav reži, ker ga ne morem doseči in mu vzeti igračke
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #33 : sreda, 20.01.2010 : 19:30:59 »

Ampak pri motivaciji (ko se je treba učit kaj) z igro moraš pa ti prekinit igro in to ko je še čisto "napsihiran". Ko naredi kar zahtevaš, pa potem navdušeno nadaljuješ z njo. Če gre za učenje uporabljaj eno igračo, ki je drugače nima na razpolago in nehaj z učenjem še preden mu vse skupaj neha biti zanimivo. Igračo potem pospravi nekam, kjer do nje ne bo mogel.
Logiran
tani
novinec
*
Sporočil: 21


WWW
« Odgovor #34 : sreda, 20.01.2010 : 20:04:17 »

Saj tako sem si tudi predstavljala, na koncu igre bi bila itak oba preveč zmatrana za učenje. Igračke ima vse pospravljene, tako da s tem ni problema, je ful navdušen ko jih vidi.
Hvala za nasvete, sprobamo jutri Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #35 : sreda, 20.01.2010 : 20:30:17 »

Jaz sem vlečenje vrvi prakticirala takole: malo popuščam, malo "zmagujem", pa spet popuščam... Potem igro končam tako, da nihče ne zmaga - zamenjam vlečko za priboljšek (ko začneš šarit po žepu, vlečenje itak rata nezanimivo Roll Eyes). Sploh pri malo bolj dominantnih psih jaz ne bi prakticirala vlečenja, pri katerem pes zmaga, pa čeprav samo včasih.
Logiran
beagle99
otrok do 14 let
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #36 : torek, 30.03.2010 : 15:46:16 »

zanima me ali in kakšni načini obstajajo za neubogljive pse kot je BEAGLE. kajti ta pes je tako živahen in nagajiv in zelo  neposlušen.

Zanima me kako bi ga naučil ,da me uboga ,da ne dela kar mu jaz ne dovolim
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #37 : torek, 30.03.2010 : 16:00:22 »

Pojdi z njim v pasjo šolo.  Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Vzgoja pasjega mladička  |  Tema: Kaj z malo vražičko?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines