mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:10:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bleki s ceste
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bleki s ceste  (Prebrano 7687 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : četrtek, 08.12.2005 : 22:28:11 »

Tegale revčka pa je opazil prebivalec iz okolice Ljubljane zjutraj, na poti v službo, kako je ležal ob robu ceste. Tam je ležal tudi popoldne, ko se je vračal. Ustavil je, ga spravil pod streho v neko zapuščeno hišo, mu prinesek hrano, vodo in poklical na pomoč. Smiley
Pesjanko je že na suhem in toplem, je star cca 3 mesece in še najbolj je podoben malemu njufkotu, ima pa poškodovano zadnje levo stopalo.... upamo, da se mu bo ob pravilni in skrbni negi hitro pozdravilo. Zelo crkljiv in nežen, le malo je bil hud na večjega psa ob prihodu v zavetišče.

Dobil je svoj začasen prostor v kletki, da ne obremenjuje svoje poškodovane nogice:
http://www.moj-album.com/slike/76039/fczZDY7DjRsfsL4V.v.jpg

Tel: 051/ 30 44 35

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 10.12.2005 : 15:03:56 »

Tale noga pa res ni bila za obremenjevat. Tudi on je bil danes operiran, ima pa kar trojni zlom. Nekdo je dobro ciljal, bi rekla. Noga je zdaj poštimana z dvema iglama, rehabilitacija bo pa tudi hitra, glede na to, da je še tako mlad. Mu privoščim, da se mu ne bi zgodilo nič hudega več.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sobota, 10.12.2005 : 21:19:23 »



''Glej, no, glej, en mali kuža je ob cesti!'' si je rekel gospod, ki se je v četrtek zjutraj peljal v službo. Ko se je vračal iz službe, se je ponovno začudil, saj je bil mali črnuhec še kar tam. Ker taki prestrašeni okroglooki otroci pač nimajo kaj iskati na cesti, mu je gospod nesel nekaj za pod zob ter nas poklical na pomoč.

Strinjali smo se, da trimesečni pasji pobalinčki ne sodijo k cestišču, še posebno ne v tem ostrem mrazu. Če pa imajo še kompliciran zlom zadnje tačke, se tudi vsega hudega vajen aktivist za pravice živali ponovno vpraša, kaj zavraga se grejo ljudje?!? Nekdo je iz avta zabrisal mlado bitjece, mu pri tem (ali morda pred tem?) tudi hudo poškodoval tačko in sedaj nekje na toplem uživa. Ali se ni svet v zadnjih dneh ovil v pristno božično vzdušje, ko so vsi prijazni in dobri drug z drugim, ljubeznivost in strpnost pa kar dežujeta od vsepovsod? Ljudje so se tistega četrtka zelo ljubeznivo in strpno vozili mimo tegale našega Blekija. Ljubeznivo in strpno ga najbrž niso želeli motiti, ko je takole majhen in zvit v dve gubi čakal ob cesti. Med božično razpoloženimi ljudmi je Bleki štopal kar ves dan, preden je končno dobil štop!

Bleki je prištopal k nam. Trimesečni mešanček, ki bo večje rasti in kar precej kosmat, sedaj spi in počiva, saj je utrujen od štopanja. Ko bo zdrav, bo Bleki potreboval tudi dom. Mali kuža si želi nekoga, ki ga bo imel rad in ki bo poskrbel, da mu ne bo nikoli več treba štopati...
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sobota, 10.12.2005 : 21:35:45 »

Pa še slikica:
http://www.moj-album.com/slike/1601452/QRKx0u2TaG5pSkYB.jpg
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : sobota, 10.12.2005 : 21:48:46 »

No, pa pravijo, da štopanje ni za mladoletne! Roll Eyes

Kdo nameni mladiču tako brco, da je posledica trojni zlom in najbrž nekaj metrov letenja po zraku, tudi meni NIKOLI ne bo jasno... da se revše brez cilja uleže ob ozko, vijugasto cesto in čaka.... in čaka.... in čaka.... Hvala bogu pa nekdo le opazi nesrečneža in od tistega trenutka dalje se film odvrti v bolj prijazno, toplo in varno smer. Kaj pa, če ga možakar ne bi opazil? In bi se v nekaj dneh mimo peljalo precej avtomobilov, nekateri po večkrat?!
To sem nekje enkrat že povedala: ni mučitelj le tisti, ki muči, poškoduje in zanemarja ampak tudi tisti, ki brez težav mirno odpelje naprej, v mesto, po božične okraske.

kar se tiče Blekija....nogica mora kar boleti, pa je ves vesel, ko si ga namontiraš v naročje in mu ponudiš skledico z briketi. Loti se jih z velikim veseljem .... zraven pa maha z repkom. Kiss

lp, Katarina
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #5 : nedelja, 11.12.2005 : 09:22:10 »

Pokradus... pa kaj je zdaj to... a je se kje kdo, ki je cel? zdaj s bo pa se meni pocasi obrnil tale december...
saj sem spet no comment ostrzka

drzite se v bolnici Smiley
Logiran
Neyka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 261


« Odgovor #6 : ponedeljek, 12.12.2005 : 18:14:53 »

Luškan kuži. Da ima nekaj novofundlandca v sebi lahko rečem skoraj 100% Želim mu, da čimprej najde en luškan dom, kjer se mu podobne zadevščine ne bodo več dogajale!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : sreda, 21.12.2005 : 14:14:15 »

Bleki dobro okreva. Že osmi dan po operaciji uporablja svojo nogo, jo sicer še malo špara, ampak se mu dobro celi. V bistvu že lahko gre...pa še to: prav ogromen vendarle ne bo, prej nekaj srednje velikega bo zraslo iz tega fanta.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #8 : sobota, 24.12.2005 : 10:59:29 »

Tole črno bitje še vedno išče nov dom. Nogica se mu med tem izvrstno popravlja in jo tudi že veselo uporablja.... pravzaprav ga je potrebno malo nazaj držati, saj je mala sračka polna energije in idej za kozlarije!   Grin

Tule je s svojo cimro, Buško - ta zadnjo od Foxic, ki še išče nov dom:

http://www.moj-album.com/slike/76039/4ldkzCVWV8oVRvqp.jpg

Menim, da je vsak dodaten komentar odveč!  Kiss
Logiran
špelca
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 28


« Odgovor #9 : sobota, 24.12.2005 : 21:28:44 »

Uau kaj je cortkan....Bleki the green eyes dog, having a nice pink tongue Grin Cheesy Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : petek, 13.01.2006 : 11:41:23 »

ok Smiley. V bistvu sem te hotela prosit, da ti urediš, preden jaz začnem tipkat.
Prosim, da Mileno in njene ideje o tem, kako naj bi zavetišče izgledalo in kako naj bi se ga vodilo, spustite iz tem, v katerih živali v moji oskrbi iščejo dom. To je v bistvu vse, kaj več se mi ne da. Hvala, lp
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #11 : petek, 13.01.2006 : 11:59:20 »

Sem se odlocila, da bom off topic poste kar pobrisala. Torej, pisite ce vas zanima kaj o Blekiju, ker revse malo na njegovo sreco nima veze z v vasih postih omenjeno osebo. lp
Logiran

smajli
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 37


« Odgovor #12 : sobota, 28.01.2006 : 21:46:01 »

Ful je luškan psiček(pa tut Buška je prou cortkana Smiley) upam da bo hitr našu dom
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : nedelja, 05.02.2006 : 11:02:58 »

Temu fantu rdeča barva zelo pristoji! Včeraj sem ga sprehajala na rdečem fleksiju in na sebi je imel rdečo ovratnico, kar je še poudarilo svetleč črn sijaj njegove dlake!  Pravi lepotec, ni kaj! Cool

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : sobota, 11.02.2006 : 17:34:17 »

Včeraj je bil kastriran. Lp
Logiran

Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Bleki s ceste
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines