mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:30:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Paznica Sarica
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Paznica Sarica  (Prebrano 9489 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : četrtek, 08.12.2005 : 22:42:02 »

Tole je definitivno ovčarske krvi, saj kar naprej šteje vse živalice in ljudi okrog sebe, stalno je pozorna in če jo ob tem še pocrkljaš, bi se kar stopila.
Stara cca 11 mesecev in zelo mila psička, hitro se naveže in ji zato želimo nežnega in prijaznega človeka.

pozerska:
http://www.moj-album.com/slike/76039/tOKQBrmVf8G7G4UR.v.jpg

malo se afnamo:
http://www.moj-album.com/slike/76039/56P7kwLNltNAIUiX.v.jpg

Tel: 051/ 30 44 35

Lp, Katarina
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1 : torek, 20.12.2005 : 10:20:13 »

he he he A res nihce ne bi psicke, ki se zalepi na cloveka???

Kaj tako zeljnega pozornosti in cloveske ljubezni pa ze dolgo ne!

Smiley ostrzka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #2 : torek, 20.12.2005 : 11:29:27 »

he he he A res nihce ne bi psicke, ki se zalepi na cloveka???

Smiley ostrzka

Kar je hotela Ostržka tle vljudno povedat, da je to v bistvu ena navadna kosmata pijavka!! Cheesy Cheesy Cheesy

lp, nasmejana Xena
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sreda, 21.12.2005 : 14:10:56 »

Tale pijavka ima očitno več delovnih imen...jo kličemo tudi metla, ker se vrže na tla pred človeka, potem jo lahko pa namesto metle ponucaš Grin. Skratka, ta vsestransko uporabna psička komaj čaka, da pride kdo ponjo. Danes je sicer malo bolj znosna kot sicer, ker je bila že navsezgodaj zjutraj sterilizirana.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : sreda, 21.12.2005 : 22:34:26 »

Pa saj pijavke so v starih časih uporabljali v zdravilne namene, a ne? Roll Eyes

lp, Katarina
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #5 : četrtek, 22.12.2005 : 14:24:11 »

ti se delas norca iz tako lepljive psicke?  Grin

Joj kaj bi dala, da bi ta punca dobila nekoga, ki mu je v veselje 24-urno cohljanje zvestih pasjih oci...

drzim pesti za Sarico, da cimorej najde nov domek...

lp ostrzka
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : četrtek, 22.12.2005 : 14:32:22 »

ti se delas norca iz tako lepljive psicke? Grin


lp ostrzka

Ne, prav nič se ne delam norca... Roll Eyes ... samo ko bo Smetka enkrat ugotovila, kolk se takoj boljš počuti, kadar je kosmata "Stikerica" zraven, je nou hotla dat!! Cheesy

lp, Katarina
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #7 : petek, 23.12.2005 : 10:56:49 »

Saj sem se čisto raznežila. Kako veliko pa je talo pasje omelce.
Se jo da kje obiskati, da vidimo, če  je res taka čudežna krpa. Kako bi se obnesla v stanovanju v bloku. Glede laježa in sobne čistoče, da me ne ne vržejo ven. Pa ravno sem sklenila, da bom kupila psa z rodovnikom, ko preberem v eni temi pesmico Svetlane Makarovič - Azilski kuža in potem najdem tole dušico. Pa je šla moja praznična dobra volja in sem polna slabe vesti. Kako se kužica razume s psi in mucami.
Logiran
BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #8 : petek, 23.12.2005 : 10:58:41 »

OPIS MOJIH BIVANJSKIH POGOJEV IN RAZMER MALO DRUGAČE

Iščem prijateljico. Sem to kar sem, a zate sem se pripravljena tudi spremeniti. Sem mlado, zanesljivo dekle, nekadilka in nealkoholičarka. Ljubim red, a ne toliko, da bi me motile malenkosti. Zate sem pripravljena porabiti ves svoj prosti čas. Pripravljena sem na odpovedovanje in prilagajanje. Kuham tudi po željah. Rada imam naravo in dolge sprehode ter večerno crkljanje pred TV-jem. Imam službo, zato pričakujem, da me boš zvesto čakala ta čas, jaz pa bom krila tvoje materialne stroške. Ne bo ti treba v delati ali gospodinjiti, jaz te bom razvajala in tudi vozila na izlete. Od tebe želim le to, da si manjše rasti. Zaradi mene si lahko bolj ali manj poraščena, vitka ali prijetno okrogla. Ker živim v bloku bi pa raje videla, da nisi preveč jezikava in da poznaš osnovna pravila osebne higiene in bontona. Če nimaš predsodkov o tem načinu spoznavanja ter si osamljena, zapuščena, zapostavljena, razočarana ali pa le iščeš novo družino in si se pripravljena preseliti k meni, ker meniš, da ti lahko nudim dovolj za tvojo srečo, te sprejmem najprej v svoje skromno domovanje ter kasneje tudi v svoje srce. Pogoj je, da nisi vegetarijanka, da imaš štiri tačke, a da ne predeš in imaš urejene osebne dokumente. Zaupaj mi svojo št., da se spoznava in če bo iskrica preskočila je možna tudi trajna zveza. Šifra: Zasavje
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #9 : petek, 23.12.2005 : 11:01:01 »

No, jaz dam eno fotko, Smetka bo pa menda povedala še kaj....

http://www.moj-album.com/slike/76039/7fD13W25gk2XZlbM.jpg

lp, Katarina
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #10 : petek, 23.12.2005 : 11:05:07 »

Go PIA, go PIA! Grin  Wink lp
Logiran

BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #11 : petek, 23.12.2005 : 11:05:39 »

Me lahko sploh še bolj mučite s temi velikimi rajavimi očmi in prikupnim pogledom.!!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : petek, 23.12.2005 : 11:09:14 »

 Grin...tole omelce se lahko po potrebi zveča ali zmanjša....hahaha...
No, resno...Sarica mačk ne mara, ostalo pa ustreza, če odmislimo tisto o velikosti...ni velika, majhna pa tudi ne. Sicer je več dlake kot kilogramov, ampak prav majhna pa res ni.
Logiran

BELA Tisa
rad pišem
****
Sporočil: 358


« Odgovor #13 : petek, 23.12.2005 : 11:45:59 »

Mačk ne mara Sad, ali to pomeni, da jih zgrabi za vrat in podi po celi ulici ali pa jih le ignorira.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : petek, 23.12.2005 : 11:52:13 »

To pomeni, da nima možnosti zgrabit jih ali pa podit, da pa bi to storila z veseljem, če bi lahko. Včeraj, ko je prišel muc Rainman, ga je hotela pogoltnit menda kar s kletko vred. Združljiva z mački ne bo nikoli, sem prepričana.
Logiran

Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Paznica Sarica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines