mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:41:51

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maček RAINMAN
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maček RAINMAN  (Prebrano 13851 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #45 : četrtek, 10.04.2008 : 07:29:07 »

Kaj so rekli na vse to? Ga bojo imeli zdaj spet izključno notri? A ga ni škoda, no sram

Jaz tudi ne vem, zakaj se pogodbe ne jemlje resno, oz. samo prvo leto, dve sram Kot da se po nekem času samodejno razveljavi Huh Zakaj se ne zavedajo, da pogodba lahko velja 15 let ali več, v najboljšem primeru te spremlja tako kot posvojeno bitje do visoke starosti Smiley
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #46 : četrtek, 10.04.2008 : 07:47:45 »


... ob tem pa še povedal, da je Rainman super, ampak da noče biti več v stanovanju, torej ga spuščajo ven.


Saj moja Xena tudi noče (ne bi bila) biti na štriku, pa me za to prav en "klinc" briga. Na štriku bo do konca lajfa.

Prav res - kaj jim ni jasno?

lp, Katarina
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #47 : četrtek, 10.04.2008 : 16:22:14 »

Folk je groooozen... par dni nazaj smo izvedeli v Poživu, da je ena gospa, ki je posvojila pri nas muco le-to oddala naprej drugim, brez da bi nas vprašala če lahko ali nam vsaj povedala h komu gre... pa lepo piše v pogodbi, da živali brez vedenja in dovoljenja društva ne smejo k tretji osebi (ki mora btw podpisat pogodbo z nami). Pa jim lepo poveš/prebereš pogodbo preden jo podpišejo... porkafiks, pogodbe so z razlogom. Očitno se bo res treba tožarit začet, da bo folk začel resno jemat tele papirje.
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #48 : četrtek, 10.04.2008 : 18:19:06 »

 sram ŽALOSTNO! Po vsemu vloženemu trudu in skrbi bo končal pod kolesi avtomobila, v gobcu jeznega psa ali pa kot žrtev kakega jeznega soseda. Lastniki lahko le upajo, da bo izjema, ki potrjuje pravilo.
Logiran
AlenkaEka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 100


« Odgovor #49 : četrtek, 10.04.2008 : 20:46:12 »

In ob vsem tem si UPAJO biti užaljeni raznorazni ČLOVEŠKI osebki............
Saj nimam besed.....
Lahko samo rečem Smetka in vsi njej podobni - jaz  sem z vami. Problem je bil in je  v ljudeh!!!!!!!!!!!![font=Verdana][/font]
Logiran
istriana
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #50 : ponedeljek, 21.04.2008 : 10:42:50 »

Cakte, a Rainman zdej ni vec pri tej punci? Je pa ja tko lepo skrbela zanj... moj muc je bil tut zlo navajen zivljenja zunaj (valda, ce je bil pa zapuscen), sam odkar skrbim zanj ne pokaze nobene zelje po tem...zato mi je zlo cudn da muc NOCE bit vec v flatu, kdo ne bi bil na toplem? dvomim Huh
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #51 : ponedeljek, 21.04.2008 : 11:47:48 »

Se strinjam.

Naša bi tudi najrajši po zunanji okenski polici v 4.nadstropju golobe preganjala, pa jih ubožica samo namjavka lahko čez zaprto šipo... Kakšno mučenje - sploh ne izpolnjujemo želja ubogim živalicam, cccc...

Ljudje, sploh če drugače lepo skrbite za svoje mace in jih imate radi, dajte poskrbet, da bodo lahko še leta uživale v vaši ljubezni! Žal je treba živali v tem civiliziranem svetu zavarovat pred samimi sabo. Ravno tako kot otroke, ki jih tudi ne prepuščamo na milost in nemilost svobodi sveta, pa naj se jim ta zdi še tako privlačna - odgovornost je končno naša in ne njihova!
Logiran
istriana
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #52 : ponedeljek, 21.04.2008 : 12:57:39 »

To je cisto izpuščanje odgovornosti iz rok - zadovoljim svojo potrebo po tem da nardim neki "dobrega za ta svet", ponudim dom zivalci in dokler je se urnk potrebna nege in ljubezni je ok, je srckana, ker je pac tko navezana name in me rabi, ko si pa opomore in zacne mal neodvisno gledat v svet, je pa tak : delaj kar ces, jaz se ne mislim vec s tem ubadat. Muc je bil v katastrofalnem stanju in cesta je prostor, kamor NOCEMO da gre - kak tezko je to razumet. nabavte mu macjo druzbo, dejte ga na balkon, karkol. madona.  Angry
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maček RAINMAN
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines