mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:00:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA  (Prebrano 14031 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : sobota, 24.12.2005 : 12:25:44 »

Prvi kuža je Filip, star je kakšno leto in pol, brez oznak, najden v Notranjih
Goricah 16.12.2005. Imel je precej zguljeno usnjeno ovratnico. Iščem
njegovega lastnika.
http://www.moj-album.com/slike/76039/qK88yq1BWugMl0yJ.jpg
 
Drugi kuža je starejši, k meni je prišel 17.12., že kakšen teden prej pa se
je zatekel v Brezje pri Postojni. Brez oznak in brez ovratnice. Je prijazen,
vendar si zelo želi domov. Ko ostane zunaj sam, poskuša najti način, kako
oditi od tu. Zelo rada bi našla njegovega lastnika, ker ga bo sicer težko kdo
posvojil. Star je od 8-10 let.
http://www.moj-album.com/slike/76039/cQZ6XGoVryb6140O.jpg
 
Prosim, če pošljete sporočilo naprej, morda pa pride do njunih lastnikov.
 
Polona
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : četrtek, 29.12.2005 : 16:23:26 »

Kaj ni nikogar iz Notranjih Goric z okolico in iz Postojne z okolico tukaj? V prihodnjih dneh bomo naredili nekaj plakatov, pa bi prav prišla pomoč pri plakatiranju...če ima kdo čas in voljo, naj se mi javi.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : torek, 17.01.2006 : 15:44:00 »

Filipa lastnik ne pogreša dovolj, da bi ga našel. Išče torej novega lastnika, se pa kuža po novem razume tudi z mucami in je zelo simpatičen kuža. V prihodnjih dneh ga čaka le še kastracija, potem pa res lahko gre.

Drugi kuža je našel pot domov. Lp

Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : sobota, 28.01.2006 : 17:27:55 »

Filip je kastriran, tudi vneta ušeska so pozdravljena, le še lastnika rabi. Lp
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #4 : nedelja, 05.02.2006 : 11:07:30 »

Filip tudi cepljen in komaj čaka nov dom!!

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : nedelja, 05.02.2006 : 11:58:49 »

Na, pa se je zgodilo, kako naj to sploh povem... Tongue..love is in the air! Filip in Leško se imata tako zelo rada, da se mi zdi, da bi rada tudi v nov dom skupaj. Če že ni nikogar, ki bi posvojil enega ali drugega, ali je mogoče kje kdo, ki bi ju posvojil skupaj??
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #6 : nedelja, 12.02.2006 : 23:04:45 »

Gospod Vohljač - šnofla vedno na delu! Grin

http://www.moj-album.com/slike/76039/148g93Cjr1c4hJ2m.v.jpg

lp, Katarina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #7 : nedelja, 12.03.2006 : 20:33:20 »

Še vedno išče nov dom, kjer bo zagotovo naprej porabil 2 dni, da bo vse prešnofal! Smiley Sicer pa vesel in živahen pesjanček!

lp, katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 19.03.2006 : 20:24:50 »

Jej, Filip je vsaj tričetrt in še malo  Wink brandl braka! Je čisto podoben tistemu, ki je na fotki v vabilu Društva ljubiteljev goničev...V bistvu se mi je zazdelo, da je kar cel brandl brak  Grin Cheesy...Karkoli že je, je en velik cukr, ki bo moral življenje izven hiše in ograjenega vrta preživeti na vrvici.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #9 : nedelja, 19.03.2006 : 20:48:33 »

Aja,joj,kako sem lahko pozabila na Filipa.
Danes sem ga peljala na sprehod in prav lepo hodi na povodcu, imam naštudirano dolžino vrvice in, včasih, ko je zašibal proti gozdu, sem se ustrašila, da se bo kar odbil, pa je zabremzal tik pred koncem flexija.....
Sicer pa razume "počakaj" in tudi ko ga pokličeš po imenu, pride do tebe in hodi lepo zraven.
Se pa vidi, da ima v sebi malo lovca, kajti noben ptič v gozdu ni vzletel ne da bi ga opazil.....in našpičil ušesa in gledal...
Je pa pravi cukr, crkljiv in prijazen, na sprehodu se je rad počohal in me malo poljubčkal, potem pa hitr šnoflo na tla in iskat sledi ....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 20.03.2006 : 19:49:22 »

Se mi je zdelo, da tega še nisem uspela napisat. Filip se je poleti 2005 zadrževal na območju občine Škofljica, ko so se ljudje, pri katerih se je ustavil ravn odločili, da ga bodo zadržali, je pa izginil in se po pol leta pojavil na Brezovici...Begavček je lahko od koderkoli.
Logiran

damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #11 : ponedeljek, 27.03.2006 : 12:57:07 »

Filip je res  cuker. Sicer se nisem  prav dolgo  ubadala z njim ampak kolikor sem se  lahko  rečem , da ga je njegov prejšnji lastnik  , nečesa že  učil Wink
Filip  prav lepo reagira na prinosilo iz kože,  ( ne cufa)  in  imam občutek, da ga je pri svojem prejšnjem gospodarju  tudi  prav lepo po pravilih aportiral.
Odziva se na piščalko,  in  v gozdu  gre  zelo lepo  po sledi katero se mu nakaže.
Po mojih  ugotovitvah je bil  tale  Filip kar lepo  v lovskih rokah.  Škoda , da  se mu je  njegov lastnik  odrekel. Undecided

Tudi  postavico ima zelo lepo,  sicer je  višji kot brak jazbečar in  malce nižji kot brandel brak.... ( je pa sigurno nekaj vmes.)  Ima  pa za svoje telo  zelo lepo in skladno  glavico.
Moral je  tudi obiskovati  tečaj poslušnosti  ali pa ga je  tega naučil njegov  lastnik... namreč  prav lepo  obvlada  obrat v levo  in  tudi  poleg  prav lepo hodi...  z  usmerjeno pozornostjo na vodnika. Cheesy

Glede na to, da je v njem lovski nagon( katerega je njegov prejšnji lastnik tudi dodobra  vzpodbudil) bi bil Filip najbolj primeren za mestnega  gospoda.Vsekakor  bi se moral pa njegov lastnik  tudi  malce  športno ukvarjati z njim, glede  na njegovo  energijo,  ki jo ima bi bil  lahko  zelo uspešen  v kakšnem  agilitiju.

Če  bi se  tukaj  našel   bodoči lastnik, mu  lahko samo rečem , da bo dobil  najbolj simpatičnega  in  ljubečega kužka na svetu, lahko pa pričakuje  , da kjer koli se bo pojavil s  Filipom , se bodo proti njemu stegovale roke za božanje tega cukra Grin...  kar pa Filipa očitno niti ne moti,  z  največjim  veseljem  se  pritisne v naročje  in tala  poljubčke Smiley
Jaz  mu še vedno  iščem primernega lastnika, ampak bolj kot premišljujem  bolj  sem mnenja  da  je  Filip primeren za  mestnega gospoda. Le tam  ga ne bodo motile  vonjave divjine in bo  popolnoma srečen  v  družbi svojega lastnika.

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 27.03.2006 : 20:30:34 »

Mhm...on bi se s kavčem čisto strinjal  Smiley.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : torek, 28.03.2006 : 17:52:47 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #14 : torek, 28.03.2006 : 18:13:18 »

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

A to pomeni, da je Filip našel svoj kavč?
Logiran
Strani: [1] 2 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines