mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:15:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA  (Prebrano 14032 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 30.03.2006 : 07:54:53 »

Hojla Filip, sem ti pozabila povedat. Za šolo pokliči Katarino, ki ima tudi moje azilaše in sicer na telefon: 041/409-840.
Logiran

lala
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #31 : petek, 31.03.2006 : 19:55:33 »

No pa se nekaj frisnih slikic na http://llaallaa.moj-album.com/.

Kot je razvidno, Filip rad kuha, se crtlja in se igra z gumijsto kostjo. Najraje pa, kot ze receno, spi na postelji v najini odsotnosti (slika ni na voljo  Wink )

LP, Marko
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #32 : petek, 31.03.2006 : 20:01:27 »

Jejhata, kolk se pa sveti Filip! Super ste  Wink! Lp
Logiran

lala
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #33 : sobota, 01.04.2006 : 21:54:52 »

oi!

se nekaj NOVIH FOTK!!!

danes je naš bolhec odkorakal do mesta. padli smo ravno v največjo sobotno gužvo - na čopovo. sicer je bil na čisto kratkem štriku, sam se je odlično odrezal. nič ga ni vrglo iz tira. problem je ratal pred zlato ladjico, ko je zavohal golobe - definitivno je bil šolan za lovca na ptiče - in je neustavljivo cvilil. ni nama praostalo drugega, kot da sva ga popokala, še predno nama je ratalo karkoli naročit, in smo se umaknili na malček bolj umirjeno točko, kjer sva ga s strogimi ne-ji postopno utišala in v miru spila kavico. saj ne veva kaj je boljše - čista ignoranca ali strogi ukazi.

ja pa klicala sva katarino, jutri popoldne bo kaj več znano glede šolanja.

zdaj mrtvo spi v košari - poleg dvo in pol urnega sprehoda v mesto je šel tudi na vikend, kjer je spoznal nekaj pasjih sosedov (eden je na fotki). najprej so bili ljubosumni, pa smo jim kmalu dali vedeti, da je filip naš novi član in da je zdaj on tu gazda.

midva sva vsako minuto bolj navdušna nad njim. mislim, da tudi on nad nama.

fajn bodte!
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #34 : sobota, 01.04.2006 : 22:30:46 »

lala tale mi je še posebno fletkana fotka, se vidi, kako je Filip zadovoljen v novem domu in z novimi lastniki:

http://llaallaa.moj-album.com/album/2695196/?os=2721230

Pa veliko veselja s Filipom, je res krasen kuža.

lp
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #35 : petek, 07.04.2006 : 09:06:01 »

Prav zadovoljna sem ,  ko vidim da se  Filip  tako dobro počuti Smiley. Je res pravi  srčni-okupator Grin
Pa še kakšno  slikico  nalimajta,  da  se bomo lahko malo naslajali Wink Grin
Logiran
lala
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #36 : petek, 07.04.2006 : 13:28:10 »

oi!

nove fotke bojo ze naslednji teden.
mi smo vsak dan bolj navduseni nad njim. vceraj sem se vsedla v njegovo kosaro, da bi se crkljala in brala casopis, pa se je direktor spokal name in spal cca. 1h. ful rabi pozornst, kar nam je ekstra vsec.
mam mu je vceraj usposobla plascek od prejsnjega kuzka( je bil bolj suh), ker je ugotovila, da se bo ubozec prehladil, ker so se temperature znizale - ne mors verjet. pa z ocetom ga vsak dan popokata k njima in ga potem nadvse razvajata in ga kar nocta vrnit.
je pa drugace ful priden - zjutraj, ko greva v sluzbo sploh ne cvili vec, samo popoldne mu se ni cisto jasno, ce more kakno urco sam ostat. se bo verjetno tezje navadil, ker ni vsak dan.
drugace ga pa jutri zjutraj caka obisk pasje sole - se ze veselimo.

pap
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #37 : sobota, 08.04.2006 : 14:22:43 »

damayanti, je dobil prav tisto, kar je iskal, tale lovček...a ne?
Logiran

ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #38 : nedelja, 09.04.2006 : 12:35:56 »

he he Dobesedno je našel tisto kar rabi... prav vidim ga frajerčka, kako ponosno se sprehaja po mestu...

srečko Filip!  Smiley

Slikice si bomo pa tudi pri nas pogledali z največjim veseljem!

lp ostržka
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #39 : nedelja, 09.04.2006 : 20:54:48 »

Ojla..Prilagam nekaj fotk od Filipa, enega izmed njegovih zadnjih sprehodov, predno je odšel v nov srečni domek. Niso ravno tako dobre, skeniranje orginalnih fotk naredi pač svoje Wink Smiley

http://aska2005.moj-album.com/album/2815072/?os=2815293

http://aska2005.moj-album.com/album/2815072/?os=2815286

http://aska2005.moj-album.com/album/2815072/?os=2815274

http://aska2005.moj-album.com/album/2815072/?os=2815265

http://aska2005.moj-album.com/album/2815072/?os=2815248

http://aska2005.moj-album.com/album/2815072/?os=2815233

lp.
Logiran
lala
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #40 : sreda, 12.04.2006 : 12:03:44 »

Ja, vsakic znova objaviva kaksno fotko, in tako je tudi sedaj.
Je pa potrebno povedati, da Filip ni prevec navdusen nad poziranjem in se takoj, ko vanj usmeris fotoaparat, premakne in gre stran. Pocasi se jih bo ze nabralo za 1024 MB, kolikor je prostora na serverju.  Grin Hud model, res.
Zdaj se pa res vidi, da se je konkretno privadil na nov dom; ko sva se prvi dan vrnila iz sluzbe, je bizgec spal "na skrivaj" na postelji, ravno toliko, da se je videlo, da je bil na njej. Zdaj pa se ze cisto razkomoti, odrine rjuhe, si jih nastima tako kot je treba... Kot najvecji direktor.  Cool
Vceraj sva ga cepila in cipirala. Je bil tako priden, da je bil cisto navdusen nad veterinarjema (pohvale mladeničema v PetVet!), ni spistil niti glasu, ko je dobil injekcijo. Je pa dobil keks za nagrado.
Odvadili smo ga tudi fehtanja za mizo; preprosto ga odpeljemo v kosaro in mu povemo, naj pocaka. Ce je priden, dobi keks.
Tudi lepo hodi, pozna ukaze "cesta", "avto"... Pravi mestni sminker je! Da ne govorim o mimoidocih: "Kako je krasen, kako je lep, prijazen, pa iz zavetisca?!..."  Cheesy

Krasen je! Se nam je vsem usedel v srce, tudi mojim starsem in bratu ter zeni, katere je spoznal prejsni vikend.  Smiley

Do naslednjih lep pozdrav,

Marko
Logiran
lala
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #41 : petek, 29.09.2006 : 06:09:31 »

No, zdaj se pa že kar nekaj časa nisva oglasila, pa bova spet malo napisala.
Filip je oh in sploh, krasen mali kuža in tudi komunikativen  Smiley
Preživel je mesec brez naju, ko sva bila na dopustu po svetu, in bil v oskrbi pri Zalinih starših. Hmmm, ne vem, če mu ni bilo boljše kot pri nama, saj ju obožuje. Saj ni čudno, če sta ga pa razvajala 100 na uro! Postelja, hranjenje od mize,... vse to mu je bilo domače in samoumevno, ko sva se vrnila. Huh

Sicer pa je včeraj bilo točno pol leta, kar ga imava, pa tudi najina obletnica je bila, zato je Zala doma pripravila suši. Seveda ga je bil deležen tudi gospod F. in mislim, da je mu je bil precej všeč! Samo alge so mu dale dela im mljackanja. Grin

Obožujejo ga vsi, celo agresivni kužki (mogoče, ker je kastriran?), tako da ni nikakršnih problemov z njim.

PS: Polona, z vrvice ga tudi ne spuščava (razen pred hišo), tako da dosledno upoštevava tvoj nasvet/ukaz!  Wink

LP do naslednjič,

Marko
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #42 : petek, 29.09.2006 : 06:43:41 »

Super lala, da se imate s Filipom tako super Smiley..lp
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #43 : petek, 29.09.2006 : 07:54:29 »



Obožujejo ga vsi, celo agresivni kužki (mogoče, ker je kastriran?), tako da ni nikakršnih problemov z njim.

PS: Polona, z vrvice ga tudi ne spuščava (razen pred hišo), tako da dosledno upoštevava tvoj nasvet/ukaz! Wink

Marko

Glede strpnosti s strani ostalih - ja, to bo to, tudi mojadva kastriranca v glavnem vsi pustijo pri miru, kakšni samci pa bi se z njima celo igrali.

Glede NEspuščanja - super, tega sem vesela tudi jaz.

Kar tako naprej!

LP, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : petek, 29.09.2006 : 16:27:58 »

Super, lepo, da ste se javili, vi trije.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: ISČEMO NJUNA LASTNIKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines