mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 09:42:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička PIŠKA
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička PIŠKA  (Prebrano 13206 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : nedelja, 14.05.2006 : 21:18:27 »

Piška je vsa iz sebe, odkar Brička ni. Zbegana je, bega po parceli, ga išče...še žogice niso okej, pa kosti tudi ni htela glodat. Dve malo žalostni punci sva ostali tukaj, ena išče dom...čimprej.
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #16 : nedelja, 14.05.2006 : 21:37:26 »

Ja boga Piška, se mi je kar zdelo, da bo tako žalostna, res je bila fejst navezana na tegale Bridža. No sej kamlu tudi piška nov domek najde..lp
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #17 : ponedeljek, 15.05.2006 : 07:29:59 »

Boga Piška  Cry, jo bom extra počohala v nedeljo.
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #18 : torek, 16.05.2006 : 19:20:17 »

Kako je s Piško? Ali se je že umirila? Res neverjetno se mi zdi, kako izguba psa prijatelja prizadene psa. Ampak Piška je v najboljših letih in bo tudi to izgubo prebolela. Drugi teden jo pridem sprehajat.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : torek, 16.05.2006 : 20:12:45 »

Pravzaprav ni dosti bolje. Še vedno ji nos in pogled odnese nekam, še vedno preverja pesjak in bega po ograjenem. Žaluje...tudi ne vem, če naj ji ponudim koga drugega za družbo, ker se je z njim najbolj razumela in se za druge ni dosti brigala. Pa še bojim se, da bi se na koga spet tako navezala, pa spet ostala sama. Prav tako me je strah dneva, ko bo treba ločit Kimija in Niko...eni se imajo res prav radi.
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #20 : sreda, 17.05.2006 : 00:52:57 »

 Cry Uboga Piška. Prav smili se mi, res. Svet se ji je podrl. Njen Bridge je za vedno šel.

Če bi ji le lahko nekako razložili, da tako mora bit, da je šel na lepše in da bo nekoč posvojena tudi ona... V super domek, kjer bo ves čas številka ena. Pa je njihovo čustvovanje takšno kot otroško - absolutno in brezkompromisno.

Če sploh verjamemo v to, da čustvujejo. Jaz o tem ne dvomim.

Smetka, kaj pa če bi jo združila s kom, ki zlepa ne bo posvojen? Tako bo zagotovo ona šla prej v nov dom, ne bo spet take žalosti.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #21 : sreda, 17.05.2006 : 07:28:48 »

Ja to bi bila morda dobra poteza  Huh.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #22 : sreda, 17.05.2006 : 07:42:42 »

Kako ste "optimistični" danes...a morda imamo koga, ki zlepa ne bo posvojen  Cheesy?
Logiran

sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #23 : sreda, 17.05.2006 : 14:06:03 »

A se ti malo norca delaš iz slovenskega posvojiteljskega okusa? A hočeš morda rečt, da so ljudje tako neumni, da jim boš uspela poturit tele svoje ničemur podobne križance z kdove čim?  Grin Poleg tega pa so itak večinoma vsi že prestari - razen Mandi in tamalih dudarjev se tako ali tako noben ne bo navadil na nov dom, ko so tako stari.

Če pa imaš še vedno upanje, ti lahko tule opišem zadnjih nekaj pogovorov z interesenti za posvojitve...

In nikar ne pozabimo, kako s svojo trmo odganjaš tiste posvojitelje, ki ponujajo nebeško, rajsko (al kakšno že) namestitev za te ničemur podobne živali! Pa dovolj dolge ketne, veselo in naravno parjenje po mili volji, izvrstno hrano, ki ostane od kosila, spanje v skednju ali pod nadstreškom pred vrati  - vse to do visoke starosti šest let in pol (rekordna starost, ki jo je dočakala njihova trenutna žival - preden bodo v teh dneh poklicali lovca, bi vzeli enega novega čuvaja ali lovilca miši).

(po treh tednih na dežurnem telefonu se človeku že počasi kisajo možgani... )
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #24 : sobota, 20.05.2006 : 14:37:15 »

Verjamem Sarabenji, da je grozno poslušati po telefonu tako brezsrčne bedarije.Vedno znova se sprašujem kako je mogoče, da je človek v 21.stoletju še vedno tako primitiven?
Smetka, kako pa je s Piško? Se je že vsaj malo potolažila? Mogoče bi bilo zanjo najbolje, da bi jo čimprej posvojil nekdo, ki že ima enega samčka doma?
Držim pesti za srčiko.
l.p.
Jana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : sobota, 20.05.2006 : 16:37:57 »

Piška je bolje, čisto okej pa še vedno ni...se trudimo, da je čim bolj zaposlena, pa malo pozabi. Lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : sreda, 24.05.2006 : 16:49:24 »

Piška je v novem domu, lp vsem.

 Cheesy Wink
Logiran

Jolly1
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #27 : sreda, 24.05.2006 : 16:50:55 »

O super, to pa je vesela novica Smiley
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #28 : sreda, 24.05.2006 : 17:40:49 »

Škoda da ne obstaja forum, kjer bi lahko posneli svoje vriske veselja  Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin Grin. Zdej pa samo še Bela, pa bodo vsi moji šli papa.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #29 : sreda, 24.05.2006 : 17:43:48 »

Škoda da ne obstaja forum, kjer bi lahko posneli svoje vriske veselja Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin Grin. Zdej pa samo še Bela, pa bodo vsi moji šli papa.
Joj,pa je res samo še Bela ostala od ''naših''sprehajancev na dnevu odprtih vrat!!  Cheesy

Super za Piško,da ima nov dom!  Kiss Kiss

lp
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička PIŠKA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines