mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 03:07:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lučka potrebuje pomoč  (Prebrano 65361 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #30 : ponedeljek, 23.01.2006 : 20:13:45 »

Evo. Lučka je prestala operacijo tako, kot je treba. Dr. Matko ni uporabil cementa, pač pa žice, sterilizirana je tudi in po vsej verjetnosti gre jutri res lahko domov.

Odlična novica!  Cheesy

Poleg denarja, bomo tudi poskrbeli za hrano od Lučke, in sicer jo bomo hranili z najboljšo možno hrano za okrevajoče pse, to je Ag prestige, ki ima 30% beljakovin in je na bazi svežega piščanca, saj bo punca rabila res vse najboljše, da bo čimprej pri močeh.

Naravnost super!  Cheesy

Vidim, da nam bo uspelo Lučko popolnoma postaviti na noge! In samo upam, da bo čimprej popolnoma zdrava - in da ji bo uspelo pozabiti na vse grozote, ki jih je morala prestati.  Cry

Komaj čakam na jutrišnji dan in nove novice, kako se drži Lučka.  Kiss
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #31 : ponedeljek, 23.01.2006 : 20:16:00 »

Samo topel dom ji še moramo najti....

P.S.: Smetka, si se povezala s Štefko 026 pod forumom bernski planšar čvek?
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #32 : ponedeljek, 23.01.2006 : 20:23:20 »

Tudi mi smo pravkar darovali nekaj denarčkov.Upam, da se  Lučka čimprej spet postavi na noge in začne(kot je bilo zgoraj omenjeno) svoje drugo življenje oz. rojstni dan. Kiss

LP,Nina

p.s.
Že ljudje kaj povprašujejo za psičko?
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #33 : ponedeljek, 23.01.2006 : 20:26:17 »

Tudi mi smo pravkar darovali nekaj denarčkov.Upam, da se Lučka čimprej spet postavi na noge in začne(kot je bilo zgoraj omenjeno) svoje drugo življenje oz. rojstni dan. Kiss

LP,Nina

p.s.
Že ljudje kaj povprašujejo za psičko?

Jaz sem se zaljubila v njo, pa nimam zanjo prostora, ker živim v 3.nadstropju stanovanjskega bloka z dvema mačkama in možem. Stanovanje sicer ni malo, sem se pa malo pozanimala okoli in so mi rekli, da berni ni primeren za stanovanje... Undecided Cry
 Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #34 : ponedeljek, 23.01.2006 : 20:27:28 »

puppa, nisem še, bom zdajle.
Ljudje se zelo zanimajo zanjo, ker bi radi pomagali, še nihče pa se ni zanimal zanjo za posvojitev. Do tam je še dolga, Lučko čaka 6 tednov okrevanja, pa še nekaj časa potem, da bo normalno živela. Koliko bo pa rabila, da se bo nehala bati ljudi, pa ta hip še ne vem.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 23.01.2006 : 20:28:29 »

No, najbrž bi bila tudi v stanovanju čisto zadovoljna. Vendar ne s to hrbtenico v tretjem nadstropju.
Logiran

spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #36 : ponedeljek, 23.01.2006 : 20:30:45 »

No, najbrž bi bila tudi v stanovanju čisto zadovoljna. Vendar ne s to hrbtenico v tretjem nadstropju.

Ja, saj vem. Še mene ubijajo te naše stopnice, ki jim ni videti ne konca ne kraja... Angry

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #37 : ponedeljek, 23.01.2006 : 21:29:36 »

Cvenk, cvenk, pojejo vaše donacije! Do konca današnje "redakcije" ste za Lučko namenili nič manj kot

89.500,00 sit    !!!!!!!!!    Grin Grin

Če bomo še jutri tako uspešni, imamo skoraj celoten poseg pod streho, kar je čudovita novica.
Iz srca se vam vsem iskreno zahvaljujem - tako tistim, ki nakazujete tolarčke, kot tistim, ki pošiljate njeno zgodbo in prošnjo za pomoč prijateljem, znancem, kolegom in seveda tudi tistim, ki mislite nanjo in ji želite, da bo vse tole čimprej za njo. Glede na podporo, ki ste jo že takoj po našem apelu začeli izkazovati, sem prepričana, da bo iz tele Lučke kmalu nastala ena velika SREČKA!!! Smiley

HVALA VSEM.

Katarina/mama Repka .... ki je v tem trenutku res do ganjenosti hvaležna in ponosna na tako "ekipo".
Logiran
spacewalk
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 240


« Odgovor #38 : torek, 24.01.2006 : 14:33:22 »

Upam, da lucka lepo okreva in da se bo kmalu začelo njena nova pot.
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #39 : torek, 24.01.2006 : 19:03:23 »

Kako pa je bil danes uspešen Repek?In ostali računi? Sem prepričana da smo zbrali dovolj za operacijo Lučke! Smiley
Je Lučka že doma?Kako je z njo?

LP,Nina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #40 : torek, 24.01.2006 : 22:09:59 »

Evo, samo nekaj stavkov, da boste lahko lažje spali! Smiley Jaz vem, da bom.

- Lučka je že "doma", se pravi v horjulskem zavetišču, kjer je takoj po prihodu naredila par korakov po parceli, se polulala in nato pohitela v varno zavetje za kavčem. Kiss

- operacija je povsem uspela, kar je zelo nazorno pokazala tudi z intenzivnim mahanjem z repkom, ko je zagledala svojo Polono.... mislim, da bi tudi Polona v tistem trenutku fejst mahala z repkom, če bi ga imela! Grin

- tudi z zneskom operacije smo zelo zadovoljni, saj je bila končna cifra:  159.276,00 sit, kar je seveda manj, kot je bila prvotna ocena! Smiley

- in spet lahko vse prav pošteno pohvalim, saj ste do konca današnjega dne, skupaj z včerajšnjimi donacijami, za tole našo Lučko zbrali nič manj kot   155.700,oo sit!!!!!! Grin

Toliko na kratko, bo pa kmalu gor tudi Polona, ki bo povedala še kaj.

Sem zelo zadovoljnja z današnjim dnem, ki se je tako uspešno končal tudi zaradi vas! HVALA

PONOSNA mama Repka
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #41 : torek, 24.01.2006 : 22:16:45 »

Kaj naj rečem...BRAVO! Kiss Cheesy In moram priznat,da bom tudi jaz lažje spala,zdaj ko vem da je lepotička uspešno prestala operacijo! Smiley

LP;Nina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : torek, 24.01.2006 : 22:46:57 »

Dober večer,
Repka je bila z mano, me prav zanima, s čim je ona mahala Grin. Lučka se me je prav zares razveselila, jaz pa nje. Se mi zdi, da je zdajle nesrečna le še zaradi lučke okoli glave. Operacija je super uspela, dr. Matko je pripomnil le, da je punca res prestrašena. Ampak bo tudi to kmalu drugače...
Jutri jo bom malo poslikala, zdajle počiva tukaj ob meni in je ne bom motila. Kaj naj rečem vsem vam, ki ste toliko pomagali in mislili nanjo...hvala.
Logiran

babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #43 : torek, 24.01.2006 : 22:48:52 »

počohaj jo namesto mene. pa "uno" ta drugo tudi. sj veš katero
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #44 : torek, 24.01.2006 : 22:50:05 »

Bom.
Še to sem pozabila: dr. Matko je spustil ceno, pa ne na račun kvalitete opravljenega dela...Hvala tudi njemu.
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines