mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 11:58:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lučka potrebuje pomoč  (Prebrano 65514 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #45 : sreda, 25.01.2006 : 09:47:23 »

Tudi mi smo nekaj malega prispevali. Upam, da ni prepozno. Saj potrebuje še kakšne stvari tudi sedaj po operaciji, ane Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #46 : sreda, 25.01.2006 : 13:12:09 »

http://www.moj-album.com/slike/1601452/YJsuxyp7x3QH08uj.jpg
http://www.moj-album.com/slike/1601452/jEsB8BEiJbMZNMBY.jpg
Logiran

spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #47 : sreda, 25.01.2006 : 13:57:18 »

Super novice!  Cheesy

Komaj čakam, da jo vidim v petek!  Kiss Kiss Kiss
Logiran
Laguna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #48 : sreda, 25.01.2006 : 17:05:44 »

Evo končno sem se  ustavila na pošti in tudi jaz nekaj prispevala! Držim pesti da bo Lučka čim prej okrevala in seveda da bo čim manj posledic oz. skoraj nobenih!
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #49 : sreda, 25.01.2006 : 18:48:16 »

Evo, pa sem jo uspela slikat tudi celo. V primerjavi z dnevi, ko je čakala na operacijo, je precej bolj mirna in zadovoljna. Seveda jo še vse boli, ampak pomaha pa z repkom vsakič, ko jo ogovorimo.


http://www.moj-album.com/slike/1601452/MjuEdVGkeFIKwZXY.jpg


Logiran

rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #50 : četrtek, 26.01.2006 : 07:47:07 »

Super, da Lučka takole napreduje Smiley Če boste kdaj potrebovali kakšnega prostovoljca, da se Lučka ljudi čimbolj navadi, sem preci za!
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #51 : petek, 27.01.2006 : 08:55:35 »

Lučka napreduje. Kakor, da bi šele zdaj ugotovila, da je repek (!) tudi za mahanje.... in ne samo skrivanje med nogami. In ker je njen rep močan in košat, se veselo udarjanje sliši po celi hiši, tisti, ki so blizu, so kar malo razkuštrani od vetrčka, ki ga dela.

Boli je seveda še vedno, a se rana celi, iskreno pa upamo, da se celi tudi njena duša. In glede na to, da se je včeraj na hitro kot kak mali medvedek povaljala po snegu, bi rekli, da ne upamo zaman.

V tem tednu ste in smo zanjo zbrali malo več kot 200.000 sit, kar si nisem upala predstavljati niti v najbolj norih sanjah. Precej pa so zbrali tudi bernčki, zato se bomo skupaj odločili v kakšnem razmerju bomo krili stroške. Vse ostalo bomo porabili za njeno okrevanje in rehabilitacijo, ter za ostale "lučke" in "lučkote", ki že čakajo ali pa jih bo še prineslo na našo pot.

Iskreno se zahvaljujem vsem donatorjem za prispevke in pa tudi tistim, ki boste darovali v prihodnosti. Kot vidite, zmoremo skupaj veliko in kar je najpomembnejše, naš moto "Naj repek spet pomaha" se uresničuje. Lučkin repek je lep dokaz za to!

zelo vesela mama Repka Grin

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #52 : sobota, 28.01.2006 : 17:01:19 »

Včeraj je Lučka dobila obisk, z njim je prišla pa tudi papica zanjo Smiley. Več bo napisala puppa, o vsem pa obstaja tudi fotodokumentacija Grin...slike in kaj več pride malo kasneje, ko bo nekaj več časa.
Lučka pridno papa, boli jo vsak dan manj, pa tudi strah je ni več tako zelo.
Logiran

Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #53 : sobota, 28.01.2006 : 17:08:07 »

3× hura za Lučko,ker se tako dobro drži! Kiss Kiss Komaj čakamo slikce lepotičke!
 Cheesy

Lp;Nina
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #54 : sobota, 28.01.2006 : 18:02:36 »

Me zelo veseli, da lepo okreva in tud jaz komi čakam slikce..lp
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #55 : sobota, 28.01.2006 : 19:58:51 »

Včeraj je Lučka dobila obisk, z njim je prišla pa tudi papica zanjo Smiley. Več bo napisala puppa, o vsem pa obstaja tudi fotodokumentacija Grin...slike in kaj več pride malo kasneje, ko bo nekaj več časa.
Lučka pridno papa, boli jo vsak dan manj, pa tudi strah je ni več tako zelo.

Ja, res je. Bili smo na obisku pri Lučki in ostalih kosmatincih, ki jim gre zelo lepo pri dobrih ljudeh v Horjulu... Roll Eyes

Ko smo se približali hiši, je Brčica že kukala skozi okno: "Kod pa je to?", ostali kosmatinci so pa gledali TV, skupaj s človeškimi prijatelji... Smiley

Ko smo stopili v sobo, so se na nas zgrnili 4 kosmatinci, vsi željni pozornosti. Edina, ki ni prišla do nas, je bila Lučka. Ležala je v kotu zraven dvoseda in nas je opazovala s svojimi čokoladnimi žalostnimi očkami.  Kiss Kiss

No, pa sem se ji počasi približala, se vsedla zraven nje, malo sva se pogovarjali, potem pa se je z veseljem pocartala pri meni. Smiley Kiss

Ni več tako plašljiva kot je bila ob prihodu, so mi povedali. Vrat na vrhu ima obrit zaradi pregledov, na hrbtu pa veliki obliž...  Huh

Te kar strese, ko pomisliš, kaj vse je morala dati skozi.  Angry Le kako so lahko ljudje tako kruti??? Angry

Če bi imela ustrezno okolje, bi Lučka šla z menoj še isti večer. Prepričana sem, da bo tako kot mene sprejela vsakogar, ki ji bo pripravljen nameniti nekaj lepi besed in nežnosti. Upam, da bo našla topli dom, ker si ga res zasluži.  Kiss Kiss Kiss

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #56 : nedelja, 29.01.2006 : 12:19:45 »

Repki in bernčki, ki smo skupaj zbrali res veliko sredstev   Shocked  za Lučko, smo konstruktivno   Roll Eyes  staknili glave, tačke in repke, ter se dogovorili sledeče:

Glede na to, da je bernski klub namenjen izključno eni pasmi, smo se zmenili, da bodo za plačilo prispevali 100.000 sit, repki pa razliko, kar znese : 59.276 sit. Repek namreč pomaga vsem nepasmam in pasmam, pa tudi mucam, zato bomo preostale dinčke lahko namenili vsem, ki bodo naše pomoči potrebni. Ob tem upamo, da se tisti, ki ste donirali za Lučko strinjate, da razliko namenimo ostalim brezdomčkom.

Seveda pa bo Lučka še potrebovala sredstva, saj bodo potrebna zdravila, kontrole ipd. - kar bo potrebno, bo šlo iz tega preostalega denarja.

Hvala za razumevanje.

lp, Katarina
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #57 : nedelja, 29.01.2006 : 15:05:00 »

A se lahko pride v Horjul tudi kr tko, malo na obisk? Pa da se zraven pripelje npr. hrana ali karkoli se potrebuje?
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #58 : nedelja, 29.01.2006 : 15:32:17 »

Seveda se lahko pride kar tako. Takoj dobite koga za na sprehod peljat Grin. Samo pokličite prej, da nismo v kakšni gužvi.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #59 : nedelja, 29.01.2006 : 18:40:26 »

Lučka in puppa:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/aiqlFba1yhnyuTxU.v.jpg
Logiran

Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines