mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:29:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 23   Dol
Natisni
Avtor Tema: Lučka potrebuje pomoč  (Prebrano 65356 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : petek, 20.01.2006 : 17:59:07 »

Bernka, ki je bila še pred nekaj dnevi v Zonzaniju, je zdaj pri meni. Ima poškodovano hrbtenico, pregled je pokazal, da je potrebna operacija. Po operaciji bo živela normalno in brez bolečin, ki so zdaj neznosne. Psička se težko premika, ker jo tako boli; od bolečine je tudi osivela. Psihično je povsem na tleh - jaz bi bila ob taki poškodbi in takšni dosedanji (ne)oskrbi tudi. Ima 27 kg.
Dejstvo je, da je naročena na operacijo v ponedeljek. Dejstvo je tudi, da jo bom kljub visoki ceni plačala kakor vem in znam. Cena sicer še ni dokončna, ker je odvisna od materiala, ki bo uporabljen. Če bo šlo za iglo in vijake, bo stalo 200.000,00 sit, če pa za cement, je pa samo le-ta 90.000,00 sit in je jasno, da bo vse skupaj še dražje. Hkrati jo bodo tudi sterilizirali, da ne bo treba še enkrat v narkozo.
Prognoza je super: lahko bo živela povsem normalno in nič je ne bo bolelo.

Prosim vas za pomoč. Če lahko kdo kaj prispeva, naj za Lučko nakaže bernskemu klubu, društvu za zaščito živali ljubljana ali repku(šefica, upam, da se strinjaš). Komurkoli pač bolj zaupate, meni je vseeno. Sicer pa vsaj mislite malo na punco.

Lp, Polona
Logiran

rožica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 420


« Odgovor #1 : petek, 20.01.2006 : 18:49:13 »

O boga Cry Undecided Koliko je pa stara?
Držimo tačke zanjo pa poročaj, kako se drži!

Lp, Urša
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : petek, 20.01.2006 : 19:12:13 »

Pa še fotka naše nesrečnice:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/rVYO1UTbAsrje38o.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : petek, 20.01.2006 : 19:13:18 »

A ja. Stara je cca 3 leta.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #4 : petek, 20.01.2006 : 19:29:19 »

Eh, ubogo bitje. Cry Mogoce ves ali je poskodba nastala od udarca ali bi lahko slo za kaj prirojenega? lp
Logiran

piki_ca
otrok do 14 let
***
Sporočil: 130


« Odgovor #5 : petek, 20.01.2006 : 19:34:40 »

želim ji čimhitrejše okrevanje in čim manj bolečin Cry Cry
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : petek, 20.01.2006 : 19:42:35 »

Gre za poškodbo, sodeč po njenem velikem strahu pred dotikanjem povzročeno od človeka.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #7 : petek, 20.01.2006 : 19:44:28 »

Še to: preslikana je cela. Kolki in komolci so ok, ostala hrbtenica razen četrtega in petega vretenca na ledvenem delu tudi. Nič prirojenega, torej. Celo zelo lepa punca je. Ni tetovirana.
Logiran

Byron
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #8 : petek, 20.01.2006 : 20:41:58 »

Prosim, da mi napišete, kam se lahko nakaže pomoč za Lučko ( TRR ). Vsekakor bi želela vsaj malo pomagati.

lp
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #9 : petek, 20.01.2006 : 20:43:28 »

Torej, pa ponovimo: LUČKA POTREBUJE POMOČ!

Kar se tiče pooperativnega crkljanja in čohljanja in nežnega razvajanja je poskrbljeno - za to bo seveda poskrbela "medicinska sestra" (beri čudodelka Roll Eyes ) Polona, ki bo iz te psihične in fizične pasje bernske razvaline Cry naredila veselo in zadovoljno bitje. Ki ne bo zatulilo od groze vsakič, ko se ji bo kdo približal ali se jo hotel dotakniti. Ki bo razumela, da človeška roka lahko nežno poboža in da je človek dejansko lahko neznansko vesel njene bližine.

Najprej pa je potrebno plačati poseg. In tu pridemo vsi na vrsto, mi in vi, ter Repkov račun. Žal se smeškotov Smiley in jokcev Cry na ta račun ne more nakazati, zato bomo seveda zelo veseli vsakega tolarčka, ki bo to lepotičko pripeljal bližje k srečnemu in zdravemu življenju. Stiskamo pa tačke seveda vsi.

Naši podatki so:
REPEK - Društvo za pomoč brezdomnim živalim,
             Pot v Hrastovec 9a, 1231 Ljubljana Črnuče
             račun: TRR: 03107-1000197021, pri SKB banki
Pripišite "Lučka" ..... kot iskrica, kot svetloba-luč na koncu tunela....

LP, mama Repka

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : sobota, 21.01.2006 : 18:09:40 »

Lučka je danes malo bolje, analgetiki delujejo.
Repka, hvala za pomoč, prav tako vsem ostalim, ki se ste že odzvali.
Prav odštevam ure do operacije, ji privoščim da jo neha boleti. Upam, da bo potem čimprej uspela pozabiti na vse hudo.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #11 : sobota, 21.01.2006 : 18:29:43 »

Še ena današnja:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/deYk9zQv0bgUYdKl.jpg


P.s. Brčica ne zamudi nobene priložnosti, da bi bila v središču pozornosti Cheesy.
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #12 : sobota, 21.01.2006 : 19:18:54 »

Tole bitje sem včeraj spoznala. Kaj tako nežnega pa še ne  Kiss

Ko leži še nimaš občutka kako jo boli, ko gre pa lulat je pa kar težko gledati  Cry

Meni sta se javili še dve dobri duši, ki bosta tudi finančno pomagali, da jo odrešimo teh muk in da lepotička zaživi življenje kot si ga zasluži.

Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #13 : sobota, 21.01.2006 : 20:46:04 »

Človeka kar stisne pri srcu.  Cry

Res lepa psička - kako se pa kaj razume z mucami...?
Logiran
scythe
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 430


« Odgovor #14 : nedelja, 22.01.2006 : 17:11:29 »

Psička se težko premika, ker jo tako boli; od bolečine je tudi osivela. Psihično je povsem na tleh - jaz bi bila ob taki poškodbi in takšni dosedanji (ne)oskrbi tudi. Ima 27 kg.

Grozna zgodba.... Sad
Kako pa to, da ima 27 kg?  Shocked Za bernija je to več kot premalo.  Undecided Je to zaradi zdravstvenega stanja?  Lips Sealed Ubožica...  Cry

Drugače pa imam že napisano položnico in iščem še dodatne donatorje. Da bi le psička čimprej ozdravela!  Kiss
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 23   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Lučka potrebuje pomoč
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines