mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:42:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Terierček Kastro in nov dom
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Terierček Kastro in nov dom  (Prebrano 10974 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« : sobota, 21.01.2006 : 07:00:33 »

Tole bitje je staro cca 10 mesecev, zelo prijazno do ljudi, pa tudi do psičk in samčkov. Kastriran in vedno pripravljen na akcijo bo lahko sodeloval z vodnikom pri raznih  "športih" : pohodi, tek, agility, coursing.... skratka, fant je za "življenje v gibanju"! Kiss

fotka, na kateri je moker, saj smo ga na fotosešn potegnili direkt z divjanja po snegu:
http://www.moj-album.com/slike/76039/llhRVEtxBnwBlC3s.v.jpg

o51 30 44 35

lp, Katarina

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #1 : sobota, 21.01.2006 : 18:06:39 »

Kastro je res srček. Čisto nič konflikten ni, le veliko gibanja potrebuje.
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #2 : sobota, 21.01.2006 : 18:49:18 »

Xena, imam kandidata!!!
greva na ZS? Wink

Teja

Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #3 : sobota, 21.01.2006 : 18:51:06 »

Gibanja bi imel, vendar bi živel v garsonijeri in nikakor kje zunaj. Koliko je to možno pri tem aktivcu? Grin
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #4 : sobota, 21.01.2006 : 18:57:57 »

Zelo možno! Ga niti nisem nameravala oddati za bivanje kje zunaj. Škode noter ne bi delal, če bi imel sicer dovolj gibanja; in tudi ve, kje je treba lulat in kakat Smiley. Od mene bi lahko odšel najprej v četrtek, ker je bil včeraj kastriran in bi mu rada še šive prej pobrala in ga rešila lambrčka okoli glave. Je pa možen ogled že prej, če vam nisem predaleč.
Logiran

Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #5 : sobota, 21.01.2006 : 19:09:45 »

Is kje pa si?

Je možna kakšna kontaktna številka? Tista v prvem postu ali kako?
Jaz sem jo hotela posredovat paru, ki želi psa, vendar sta me prosila, naj o kužku raje še jaz napjrej povprašam, potem bi ga šla pa pogledat.

Zato me zanima  nekaj stvari.
Kuža mora biti navajen stanovanja (po možnosti manjšega Wink ). nisem ravno poštekala- ali je v zavetišču ali pri tebi smetka? sram
Kako se razume z drugimi psi?
Koliko je zaupljiv do ljudi?
Ima kakšne zdravstvene težave?
Kaj pa ostale specifike- karakter?

hvala za odgovore

Teja

Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #6 : sobota, 21.01.2006 : 19:10:35 »

aja, še to. Kuža še kak teden ne bi mogel v nov dom, da se potencialna skrbnika malce pripravita... Wink Roll Eyes
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #7 : sobota, 21.01.2006 : 19:20:28 »

Ma, res je super tale fant!
Moj tip psa  Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : sobota, 21.01.2006 : 19:20:53 »

Do Horjula bo treba.
Kastro še kak teden itak ne more od tu zaradi šivov od kastracije, tko da je to čisto ok. Vajen je bivanja noter, hiša sicer ni garsonjera, ampak je itak vedno gužva Cheesy in ima ravno toliko prostora, da se lahko malo obrne Grin. Ja, prava tlf je tista iz prvega posta, torej moja. Kuža je pri meni, imam zavetišče, torej je v bistvu pri meni v zavetišču.
Nima nobenih zdravstvenih težav, je kastriran in cepljen proti kugi in kužnim boleznim, s psi in psičkami se res odlično razume, do ljudi je povsem zaupljiv in prijazen. Karakterno je daleč od svojega izgleda - čisto nič terierski ni, razen tega, da je zelo aktiven. Potrebuje dolge sprehode, če pa sreča še koga, ki bi se bil pripravljen poditi z njim do nezavesti, pa toliko bolje.
Simpatičen kuža, res.

Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #9 : sobota, 21.01.2006 : 20:07:22 »

Citat
Do Horjula bo treba.
Kastro še kak teden itak ne more od tu zaradi šivov od kastracije, tko da je to čisto ok. Vajen je bivanja noter, hiša sicer ni garsonjera, ampak je itak vedno gužva Cheesy in ima ravno toliko prostora, da se lahko malo obrne Grin. Ja, prava tlf je tista iz prvega posta, torej moja. Kuža je pri meni, imam zavetišče, torej je v bistvu pri meni v zavetišču.
Nima nobenih zdravstvenih težav, je kastriran in cepljen proti kugi in kužnim boleznim, s psi in psičkami se res odlično razume, do ljudi je povsem zaupljiv in prijazen. Karakterno je daleč od svojega izgleda - čisto nič terierski ni, razen tega, da je zelo aktiven. Potrebuje dolge sprehode, če pa sreča še koga, ki bi se bil pripravljen poditi z njim do nezavesti, pa toliko bolje.
Simpatičen kuža, res.



Huh, kva si se razpisala.... Tongue  se pravi, Kastro je ovčka v volčji koži??  Roll Eyes Cool

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : sobota, 21.01.2006 : 20:15:07 »

Točno to Smiley. Pa reč, če ni res!
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #11 : nedelja, 05.02.2006 : 11:15:29 »

Zelo lepo se vede tudi na fleksiju!

lp, Katarina
Logiran
ModraPanda
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 170


« Odgovor #12 : sreda, 08.02.2006 : 18:35:09 »

Joj, jaz bi mela tega terija, kok je dobr. Sam kaj ko že imam enga, dva pa trenutno nebi šla čez sram. Sam je res dober, upam, da bo našel prijeten domek.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #13 : nedelja, 12.02.2006 : 23:01:24 »

Danes je bil dan za čudeže.... Kastro se je po pol ure divjanja malo ULEGEL!!

Dokaz:
http://www.moj-album.com/slike/76039/DJNzBAxseSf6jzof.v.jpg

Agilitaši, je ste?! Tole je ena prava skokica za vas. Smiley

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #14 : sobota, 18.02.2006 : 15:36:30 »

Kastro je v novem domu, lp.
Logiran

Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Terierček Kastro in nov dom
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines