mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:02:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: FOTOGALERIJA
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: FOTOGALERIJA  (Prebrano 12285 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #15 : četrtek, 16.02.2006 : 08:30:42 »


Itak pa, da imaš tudi dobre statiste, ki ti nekoliko olajšajo delo Cool


Si prepričana v tole izjavo?? Roll Eyes Roll Eyes To, da ni ob fotkah kljub močnemu soncu skoraj nič moje sence, ne pomeni, da sem npr. ga. Vampirčkova Smiley, ampak da se v stilu "okretne srne/deanadubokoviča" mixa sučem in plazim po parceli, tako da imajo še mimoidoči prav poseben show! Grin  Kar naj Smetka pove!

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #16 : četrtek, 16.02.2006 : 09:09:04 »

Mhm, potrjujem. Ko je slikala Filipa in Leška, so prišli mimo sosedje in predmet fotkanja raje prijazno odpeljali na en daljši sprehod. Najbrž so si mislili, da jo to iz kakšnega razloga nujno potrebno. Da Katarina noge odveže, npr. Je bila čist nerazpoznavna Grin. Kakšne poze Grin.
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #17 : četrtek, 16.02.2006 : 10:18:10 »

No saj to ti res vsak profi fotograf (kar ne dvomim, da Xena je Cool) pove, da je za dobro fotografijo potrebno ogromno truda, potrpežljivosti, iznajdljivosti in seveda dobra mašina. Nam aber veznikom, pa vse deluje samo kot smile & klik tako, da čisto prav, da sta me spomnili na to, da je šlo za zelo težaško delo Huh Lips Sealed Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #18 : nedelja, 19.02.2006 : 19:09:37 »

 Grin..lp.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/LvHmgbSekfhZ7CoI.jpg

Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #19 : nedelja, 19.02.2006 : 19:31:39 »

Jaz pa ne štekam Huh
Tisto z zeleno se ne da prebrati zaradi fleša Undecided
Logiran
senca
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 54


« Odgovor #20 : nedelja, 19.02.2006 : 19:37:18 »

piše:
nedelja: vse štiri od sebe Wink Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : nedelja, 19.02.2006 : 19:37:58 »

Hahaha....sem hotela samo povedat, kaj smo si tule strašno želeli danes, pa nam rata samo tako, da si na tablo narišemo. Ostalo sploh nima veze Smiley.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #22 : nedelja, 19.02.2006 : 19:56:17 »

Hahaha....sem hotela samo povedat, kaj smo si tule strašno želeli danes, pa nam rata samo tako, da si na tablo narišemo. Ostalo sploh nima veze Smiley.

hja, to je torej taka tabla za želje, a ne? Roll Eyes Tako kot pismo Dedku Mrazu? Wink

lp
Logiran
Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #23 : ponedeljek, 20.02.2006 : 08:21:28 »

Hahaha....sem hotela samo povedat, kaj smo si tule strašno želeli danes, pa nam rata samo tako, da si na tablo narišemo. Ostalo sploh nima veze Smiley.
Veš kaj... kolikor jaz tebe poznam ne bi mogla dati vse štiri od sebe pa tudi, če bi se ti ponudila priložnost Roll Eyes Tongue
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : ponedeljek, 20.02.2006 : 12:06:43 »

Mhm, če me še hočeš na morje spravit, boš imela vsekakor aktiven oddih Grin.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #25 : ponedeljek, 20.02.2006 : 12:56:25 »

S Smetko na morje? Grin Grin Hm, kako je ze ime tisti gonicki od Sare? Wink Grin
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #26 : ponedeljek, 20.02.2006 : 13:25:43 »

Gonička od Sare je Kate. Ima takšno pravo dalmatinsko ime. Sva se pač srečali na morju, kaj češ Smiley. Kar ti prav dobro veš, itak Smiley, Jutko pa pač čisto dobronamerno opozarjam na aktiven oddih, če me hoče s seboj. Saj nič ne skrivam Grin.
Logiran

kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #27 : ponedeljek, 20.02.2006 : 15:28:40 »

Kate, tocno! Sem imela na koncu jezika.... lp
Logiran

Ora
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 214


WWW
« Odgovor #28 : torek, 21.02.2006 : 07:24:46 »

Gonička od Sare je Kate. Ima takšno pravo dalmatinsko ime. Sva se pač srečali na morju, kaj češ Smiley. Kar ti prav dobro veš, itak Smiley, Jutko pa pač čisto dobronamerno opozarjam na aktiven oddih, če me hoče s seboj. Saj nič ne skrivam Grin.
Nisi me prestrašila Tongue
Drugače pa ja... pri nas na morju bi bilo treba nekaj reda narediti v zvezi z mucami. Sem že eno domačinko pobarala, kaj bodo naredili drugo leto, ker je že toliko mačk pa mi je ponosno povedala, da jih itak vsako zimo občina ogromno pobije (zastrupi), da je potem čez poletje mir Lips Sealed Angry Ko sem omenila sterilizacije, se mi je zdelo, da to prvič sliši Sad  Je pa na Krku en fejst veterinar in mogoče bo za kakšno akcijo Wink   
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #29 : petek, 24.02.2006 : 20:21:56 »

Nisem vedela kam naj napišem, pa bom kar tukaj. Fluki se je že privadil na svoj novi dom in strašansko uživa pri čohanju. Malo je lajal v svoj odsev in po stopnicah še ne upa, na to se bo pa že navadil.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: FOTOGALERIJA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines