mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 01:36:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Kinološke urice v domu odraslih
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kinološke urice v domu odraslih  (Prebrano 53572 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« : petek, 11.04.2003 : 23:37:07 »

Obvestilo ! Cheesy Cheesy

Dne:16.04.2003 ob 17.50 uri bo na TV SLO1 v okviru oddaje Barve jeseni ;predstavljena kinološka urica katera poteka v Domu za varstvo odraslih Velenje. Smiley Delujemo že 1 leto. Shocked

                                      Cheesy Wink Cheesy

[spremenjen naslov teme; Jana]
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #1 : četrtek, 17.04.2003 : 08:10:38 »

Živio
Žal smo danes že sedemnajstega. Kdaj pa je ponovitev, verjetno je?
    lp
Logiran
murka
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 177


« Odgovor #2 : četrtek, 17.04.2003 : 13:20:22 »

Pohvalno!
In kako vam gre? So navduseni?
Je kaj odziva v drugih domovih?

Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #3 : četrtek, 17.04.2003 : 18:10:52 »

Ponovitev kinoloških uric je bilo 17.4.03 dopoldan , če še bo kdaj ne vem.

Cheesy Cheesy Cheesy Hvala Murka !

Z g.Kugoničem sva bila malce na " trnih ",ker nisva vedela kako bo vse to izgledalo na TV. Sedaj sva že mirna . Cool Kot sem že omenila,delujemo 1 leto in sicer 1x na mesec - ob četrtkih od 12 - 13 ure.
Stanovalci doma so nad tem navdušeni , saj je marsikateri med njimi doma imel kakšno žival. Še posebno radi imajo manjše pse ,ker jih lahko primejo v naročje. Še posebno so veseli ,če zna pes kaj pokazati.Kadar pa je toplejše in lepše vreme imamo kinološke urice zunaj.Z našimi uricami želimo našim stanovalcem prikazati najrazličnejše pasme psov.Na uricah tudi veselo zapojejo ,saj g.Kugonič pripelje kdaj s sabo tudi kakšnega gosta,kateri nam zaigra na kitaro,citre,zapoje. Cheesy
Vam rečem, prav prijetno je naše druženje. Grin Grin

Ne smem pozabiti omeniti naših dosedanjih gostov na uricah in se jim še enkrat v imenu stanovalcev zahvaliti.Poleg tega,da imajo radi živali imajo radi tudi sočloveka in na naše urice prihajajo prostovoljno.

Z g.Kugoničem imava še eno željo  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes mogoče se bo kdo izmed vas odločil in nam  predstavil svojega psa - takrat naj stopi v kontakt z kinologom Kugonič Antonom iz Velenja. Cheesy Cheesy (psi morajo biti vajeni ljudi,biti morajo nepopadljivi..)  Cool Cool

Za druge domove ne vem.

                    Lep pozdrav  Cheesy Cheesy
                                       Melvi  Cool
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 17.04.2003 : 18:45:09 »

Zivjo Igor,

super, da vama je uspelo tudi na TV spravit prispevek o tako pozitivni dejavnosti.

Z g. Kugonicem sva ze pred casom govorila o tem, kaj pocnete v velenjskem Domu za varstvo odraslih in rezultat je zdaj ze star clanek Veliki šnavcer Tex in varovanci Doma odraslih v Velenju, ki ga najdete na http://www.mojpes.net/obvestila/odrasli.html.

Da bi se le taksnih akcij lotili tudi drugod po Sloveniji.

Lep pozdrav,
Logiran

Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #5 : sreda, 14.05.2003 : 17:08:27 »

Hojla, to je pa sploh super, da ste se lotili cesa takega. Kateri cetrtek v mesecu pa so ponavadi te kinoloske urice? Upam, da se bom lahko tudi sama s svojima dvema bumbarjema udelezila kaksne. Lep dan in se kar tako naprej, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #6 : petek, 16.05.2003 : 20:06:58 »

Kinološka urica je na tisti četrtek,kateri najbolj odgovarja gostom in g.Kugoniču.Včasih ni čisto 1x na mesec ampak se malo zamakne.Če se želite kdaj pridružiti,vas bomo z veseljem sprejeli.Za gostovanje pri nas se dogovorite z g.Kugoničem, kajti on poskrbi za goste,jaz uredim v domu. Cheesy Cheesy V dom prihajajo gostje prostovoljno,brez plačila.
Neža,reči vam moram,da sem zelo vesela,ker ste pripravljeni gostovati pri nas in našim varovancem z tem popestriti dan. Cheesy Cheesy
Lep pozdrav  Smiley Wink Smiley
                           Melvi  
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #7 : petek, 16.05.2003 : 21:24:27 »

Zivjo!
Doma imam zelo prijazno zlato prinasalko,ki zna pokazati kar dosti trikov (igor,kot si omenila,o ljudje v domu veseli,ce kuza kaj zna Wink) in sva pripravljene,da bi razveselili nekaj starejsih ljudi.Bi te pa prosila,za email Antona Kugonica,ker ga v tej temi nisem zasledila
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #8 : sobota, 17.05.2003 : 07:28:48 »

Oj!
Tudi jaz in moj maltežan bi z veseljem obiskala dom! :DTudi jaz bi rada kakšen mail,ali kaj podobnega!
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #9 : sobota, 17.05.2003 : 17:10:59 »

Pozdravljeni !

g.Kugonič žal nima interneta - njegovo tel.številko bom poslala na osebno pošto vsem zainteresiranim.

                          Lep pozdrav Melvi  Cheesy Cheesy
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #10 : sobota, 17.05.2003 : 17:12:40 »

Prav,prosim meni poslji telefonsko stevilko!
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #11 : sobota, 17.05.2003 : 18:23:52 »

Hvala ti! Wink
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #12 : sobota, 17.05.2003 : 18:56:55 »

ja prosim ali lahko še meni Wink Smiley!
Logiran
Agnes
Neža Vilhelm
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 2.127


Setri so carji!


« Odgovor #13 : ponedeljek, 19.05.2003 : 07:35:36 »

Hojla!

MOja dva irska setrcka zal kakih trikov ne znata, se pa veliki pusti cel dan cohat, mali pa besno prinasa vse, kar mu clovek vrze. Oba sta pa zelo prijazna in simpaticna. To je pa tudi nekaj? Upam, da se kmalu vidimo. Lep dan, Neza
Logiran

Ne hodi pred menoj, morda ne bom sledil. Ne hodi za menoj, morda ne bom vodil. Hodi ob meni in mi bodi prijatelj.
(Albert Camus)
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #14 : torek, 18.11.2003 : 22:31:16 »

Pozdravljeni !

Danes smo  v našem domu v Velenju imeli Kinološko urico  Cheesy Naši pasji gostje so bili : dalmatinec Boni, cirneco Jimm in veliki snavcer Tex. Cheesy
Poleg pasjih gostov smo gostili se mladega harmonikarja in cisto pravega čarovnika  Grin
Urica je hitro minila in ce ne bi nasih stanovalcev cakala vecerja, bi jo verjetno se potegnili. Grin Grin Grin
Z g.Kugonicem vas tudi obvescava , da sedaj potekajo urice tudi popoldan ,kajti marsikdo je dopoldan v službi.Tako , da vas se vedno vabiva , da se nam pridrzužite. Kiss

                                            Melvi
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Psi terapevti in pomočniki (Moderator: Agnes)  |  Tema: Kinološke urice v domu odraslih
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines