mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:32:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: SAME BABE....
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Dol
Natisni
Avtor Tema: SAME BABE....  (Prebrano 25027 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #105 : torek, 14.11.2006 : 22:01:51 »

Crkujem od smeha, je bila Kiana ravno v mojem narocju, pa je cel laptop prevohala, ko je gledala fotke Missy in Happy.
Kako je pa kaj z Izo? Se kaj ve?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #106 : torek, 14.11.2006 : 22:05:38 »

Jej...da sem nanjo pozabila  Tongue. Veš da  Wink.
Logiran

pikica**
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #107 : torek, 21.11.2006 : 21:24:47 »

čau! po dolgem času se oglašam. Z Izo je super. je pravi cukerček. ne vem kako bi bili brez nje. sam noče pustit nohtkov rezat. prejšnj teden sva ji z mami probale, pa je celo ratalo postriči 2:) pa nama je tolk zamerla, da naju dva dni sploh ni hotla videt. drugače jo pa res vsi hvalije, ker je res prava mala lepotička, ki obožuje piskajoče plišaste živelce in nam kdaj z piskanjem že prav najeda živčke:)) sam ne moreš bi tjezen na najo, ko pa je tko vesela, ko vidi, da zna zapiskat, pol pa jo pohvališ in kar noče nehat. res je cukerček in sem vam res hvaležna, da jo lahko imam. aja in še to- je prava mala razvajenka, saj spi z mami ali pa z mano, ko sem čez vikend doma, pod kovtrom pritisnjena k meni. in zjutraj, ko se zbudim je prav lepo, ko je prvo kar čutim njen jeziček na mojem ličku. res jo iammo radi in nam pomeni vse tako, da vam za no res ni treba skrbeti. še pišem. pa*pa   Tihani
Logiran
pikica**
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #108 : torek, 21.11.2006 : 21:48:44 »

čau! spet jaz. ne znam dat slik tuki gor sm pa ustvarila album slik z naslovom iza na moj-album.com tako, da si poglejte. Tihani
Logiran
nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #109 : torek, 21.11.2006 : 22:41:43 »

Ijoj, kero luštkano dete. Kiss Kiss Pa kok se ma fajn tale scrkljančica. Cool

Povezava do Izinih slikic: http://tihani.moj-album.com/album/5836163/
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #110 : sreda, 22.11.2006 : 00:23:38 »

nutella hvala za povezavo, res je ful fletkana tale Iza, pa še lepo ime ima, kratko in jedrnato Cheesy Grin Grin..lp
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #111 : sreda, 22.11.2006 : 07:28:06 »

Hehe, a v Tolmin je šla? Potem se moram pa malo sprehodit tam okrog, ko bom doma... Če dobro pomislim, se mi celo zdi, da sem jo že vidla, ma nisem vedla, da je to bivša Horjulčanka.  Cheesy
Logiran
pandi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #112 : petek, 24.11.2006 : 20:03:06 »

Ja, pri nas tudi ni možno striženje nohtkov. Enga dons, enga jutri, vmes pa čist huda zamera.Pa jemo preveč.Mamica je trenutno na dieti,ker ji bo bušija kar razneslo, pa še malo bolj lene sorte je. Tamala je pa "živ torpedo".Pa obe sta prvakinji v crkljanju.
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #113 : petek, 24.11.2006 : 22:47:02 »

Pa se tri nove slikice Missy in Happy na http://photos.yahoo.com/quatorze_tournesols v albumu Missy&Happy  Cheesy
Kiana pa mamici in sstricam posilja en ogromen kup lupckov!  Kiss
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #114 : petek, 22.12.2006 : 13:11:33 »

Mamici, sestricam, Poloni in vsem v Horjulu posiljam en ogromen kos poljubckov  Kiss , vsem pa zelim eno super leto, polno samih dobrih stvari.
vasa Kiana

[attachment deleted by admin]
Logiran
pandi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #115 : nedelja, 24.12.2006 : 20:17:02 »

Srečen božič želita vsem Happy in Missy. Upam, da dobijo vsi kosmatinčki letos topel dom v katerem se bodo počutili varno in zaželjeno.
Logiran
pandi
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 26


« Odgovor #116 : nedelja, 24.12.2006 : 20:22:13 »

Lunčica tebi in tvojima dvema lepotičkama pa en božični cmokec.
Logiran
pikica**
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #117 : torek, 09.01.2007 : 09:41:16 »

hy! Naša mala Izica je še zmeraj razigrana. Kot da bi meli majhnega otroka v hiši. Nora je na plišaste živalce, ki piskajo in mislim, da trenutno trga že 7  Smiley res je kot otrok. ko prideš domov so igrače vsepovsod po stanovanu in ves kavč je razmetan Cheesy dvakrat si je kar sama celo dovolila malo povohat pomizi in pojesti jajce iz solate ali pa salamco:) srček je res. ful smo srečni, da jo mamo. aja, pa prestrašena že dolgo ni več. vsakega, ko pride nalaja in je prav "hud" pes Smiley.lep pozdravček. aja, na mojmu albumu sem dodala še nekaj slikic. naslov je pri mojem zadnjem sporočilu. pa*pa
Logiran
luncica
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 511


« Odgovor #118 : ponedeljek, 19.03.2007 : 10:17:34 »

 Cheesy Vauuuu! Ze eno leto sem doma! Imam se noro fino, ce mi le ni treba ubogati in dobim priboljske na edini pravi nacin - na lepe ocke, kajpada! Trenutno cicam v narocju in veselo tipkam, tale naspidirana kura, lastnica narocja, pa popravlja za mano. Jo bom za uho ugriznila, ce ne bo nehala! Ali pa ne, je rekla, da grem v nedeljo z njo v Podutik kaksnega pravega pesjana spoznat. Moram povedati, da sem nora na velike pse, najbolj seveda na mojo Luno, brez katere nocem preziveti niti trenutka, ce se pa se kaksen najde, pa tudi ni problema, z veseljem divjam z njim. Mali mi grejo pa na zivce, samo skakali bi, pa sploh ne razumejo, da sem jaz velika po dusi, resna, odrasla dama, ki raje kofetka in klepeta, kot pa vzgaja mularijo. Jih kar naderem, ce mi tezijo. Divja se doma, ne pa zunaj! No, ja, razen ce je moj najdrazji Ari na travniku, njega imam pa rada, ceprav je majhen. Mi pa ni jasno, zakaj kuzki (tudi Luna!) tecejo za zogicami, jaz si raje zobke brusim na njih.

Doma je pa takole: hocem se igrati, skacem Luni v glavo, dokler se ne zacne poditi z mano, potem pa vse razmeceva! Kaksen zur! Najin kavc se kar pelje po dnevni sobi! Igracke letijo (tiste, ki jih se nisem zgrizla, seveda, to je moj glavni hobi), najini postelji najdejo moje babe na drugem koncu stanovanja, kdaj pa kdaj priletiva v skledo z vodo... Uf, dogaja nonstop!

Panckam itak v postelji pri mami, kdaj pa kdaj se spravim k Lunini mami na blazino, da ji malo frizuro uredim, ko ji tista griva strli v vse smeri - potem ji se bolj.

Sem gurmanka, popapcam samo tisto, kar mi je res vsec - najboljsi okus ima papica, ce je iz Lunine sklede. Nora sem na zelenjavo in sadje, plezam ljudem po hlacah, ce je treba, da mi dajo kaksen koscek melancancka, korencka, jabolka - ali pa lesnik! Mesek je tudi dober, sploh ce je kuhan, in ne v obliki briketov. Cloveskih sladkarij mi pa ne dajo, moram pasje papcat. Kr neki. Saj ne recem, zvecke so zakon, ampak pasje cokolade pa ne razumem, mi sploh ni vsec.

V soboto sem bila pri stricu v beli halji, mi je dal pikico, pa rekel je, da imam lepe zobke. Sem bila ful vazna potem, pa sem mu povedala, da si jih pridno umivam. Tista zobna pasta je zakon! Cesa tako dobrega ne najdes vsak dan! No, potem sem sla z Luno v solo, sem tako ropotala s svojim kraguljckom (tega nosim za kazen, ker sem se enkrat skrila v travo, pa so me celi dve minuti iskali), da ji zadnja vaja sploh ni sla. Naslednji teden gre v solo moja mami (bom sla kar z njo, da me ne bo kaj simfala), potem pa se jaz! Komaj cakam! Obljubim, da bom pridna! Res!

Okej, zdaj sem ze veliko napisala, moram papcat zajtrk, se pa seveda se javim, ko se se cesa spomnim.

Mamico Missy, sestrice Happy, Izo in Lepko lepo pozdravljam in upam, da se imate tudi ve tako fino kot jaz. Pa seveda njihove ljudi tudi pozdravljam. Poloni pa posiljam enega velikega  Kiss in se ji zahvaljujem, da me je dala tem mojim babnicam, ki me imajo cisto najraje.

Kiana



[attachment deleted by admin]
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #119 : ponedeljek, 19.03.2007 : 11:08:57 »

Luncica,

sem se prav nasmejala Grin Ful ste luštni Kiss

Lp, Maja
Logiran
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: SAME BABE....
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines