mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:51:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Puberteta?!?
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Puberteta?!?  (Prebrano 18016 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #15 : četrtek, 27.11.2003 : 21:12:30 »

Najina Toša bo kmalu stara 10 mesecev in še ni ravno "psička za vzor", a puberteta jo ravno ne meče več. Nekje okrog 5. meseca pa je bila groza!! Shocked Mlada dama ni nič ubogala. Bila je popolnoma gluha in grozno neubogljiva! K nama ni pritekla, če pa jo je kdo drug poklical, je bila pa najbolj prijazen kuža na svetu, naju pa ni "šljivila 5 posto"  Undecided. Držalo jo je kar nekaj časa-bi upala reči, da kar ene dva meseca. Takrat sem res že obupavala, ampak počasi-POČASI-mine!! In zdaj sem že pozabila na tiste dneve, čeprav ji še kar nekaj manjka do prave poslušnosti. Potrpljenje!  Wink LP
Logiran
Kajči
gost
« Odgovor #16 : sobota, 06.12.2003 : 22:11:17 »

Olja!!
Moj Sharp je doživel strašno pubarteto! Shocked Mene je že kar medlo v glavi! Bil je čisto ne umirljiv ni se dalo nič z njim delati, nič!! Kdaj se je stanje malo umirilo, kdaj je pa spet udarilo ven, v glavnem bilo je res zelo pestro.
Zdaj je Shrpy (sibirski haski) star 1 leto in pol in moram priznati, da se je stanje kar malce umirilo, vendar je Sharpy še vedno norček;D!!
Zdaj imam Digija (beaucerona) , ki je star 5 mesecev in že vidim, da postaja nemogočen, oh groza!! Shocked

Je pa odvisno tudi od pasme nekatere ne doživljajo takih pubartet, nekatere pa so grozne med pobarteto!!

Glede pobartete sibirskega haskija ni za omenjat Grin res ne!! Za beaucerona še ne vem točno, ker je Diger star komaj 5 mesecev vendar ga opazujem in vidim, da postaja ne mogočen!! Shocked Grin
Logiran
johnie
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 1


« Odgovor #17 : nedelja, 07.12.2003 : 20:54:58 »

Helou,
mene pa neki zanima. Naš Tim (leto stari nemški ovčar) je dobil zadnje čase nekam čudno navado. zdej ko je zuni hladn, ga razvajamo s tem, da je čez noč v garaži, ko pa zjutraj grem v službo, me pričaka cel vesel, med nogami pa mu binglja dolg rdeč *****. Tim je moj prvi pes in zato res ne vem, če je to normalno ali ne? Res je, da ga imamo ves čas na očeh in mu ne dovolimo potepati se na okoli, ampak ga je mogoče na to odvaditi?? prosim pomagajte Huh
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #18 : ponedeljek, 08.12.2003 : 12:51:57 »

Zivjo Johnie! Naj te potolazim, da tvoj Tim se zdalec ni edini s to "tezavo". Tole je nas ovcar, star 4 leta, kastriran  Grin Zdaj ga raje slikam v stojecem ali lezecem polozaju! Grin

Logiran

Tosa
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 309


« Odgovor #19 : ponedeljek, 08.12.2003 : 18:17:00 »

Brala sem, da se psom to zgodi ne le kadar so "zrajcani"  Grin, ampak tudi kadar so vznemirjeni, navdušeni, ipd. (npr. ko prideš domov, ko se igraš z njim, itd. ). Ne vem, če se to lahko odvadi...pa saj ni tako grozno videt "to" Grin...Pa stran glej!  Grin Grin Wink   LP
Logiran
Roxi
novinec
*
Sporočil: 42


« Odgovor #20 : ponedeljek, 08.12.2003 : 18:38:17 »

 Grin ;DNe me spominjat na to!!!Hehehe.Se spominjam ko sem imela na ubisku sošolke, KAJ JE VSE POČEL!!! Ampak to samo takrat...Nosaj je prej tudi to kdaj naredil samo ne pred toliko ljudmi!
Logiran
Tanči
gost
« Odgovor #21 : ponedeljek, 08.12.2003 : 21:07:07 »

Pes v puberteti je zellloo ''divji'', ampak je tudi od pasme vse odvisno.
Puberteta se začne tam okoli pri šestih mesecih nekaterim malo prej, nekaterim pa malo kasneje. Odvisno!
Sharpu se je puberteta začela že okoli pri petih ali šestih mesecih, pa moram priznati, da je bilo kar hudo.
Zdaj je star 1 leto in 8 mesecev pa ga še vedno malo ''MEDE''! Grin!
Diger pa je sedaj star 5 mesecev pa že vidim, da se začenja, po pravici povem, da me je kar malo strah! Wink Grin
He, he, he!! Cheesy
Logiran
bajki
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 249


« Odgovor #22 : četrtek, 08.04.2004 : 06:33:46 »

Hojla!
Whiskija je puberteta prijela pri osmih mesecih, takrat je tudi začel dvigovat taco. Zdaj je star eno leto in še vedno traja. Saj včasih je prav hecen, ko te zaljubljeno gleda in cvili in kar nekaj prosi. Tongue
Ko pa rata trmast in ne sliši NIČ, no ja, takrat praviva, da nasleden kuža bo pa prinašalec! Grin
Zdaj pa je še Bajki začel dvigovat taco... Undecided
Logiran
zmaja
novinec
*
Sporočil: 21


« Odgovor #23 : petek, 09.12.2005 : 21:13:44 »

Moja 8-mesečna psička je ratala vedno bolj ignorantska, posebej na sprehodih. Zadnji mesec sem res malo zanemarila "šolanje", ker sem imela ogromno obveznosti, morda je v tem problem. Če jo na sprehodu pokličem k sebi, se dela, kot da nič ne sliši. Prej je skoraj vedno prišla k meni, čeprav včasih zelo obotavljajoče, ampak je kukr toliko ubogala. Zdej pa nič. Ne vem kako naj spet začnem vajo od začetka, da ne bom kaj zamočila. Help
Logiran
babyjazz
odvisnež
*****
Sporočil: 694


« Odgovor #24 : petek, 09.12.2005 : 21:21:22 »

ah ja. teta puberteta. Preizkuša meje. Samo dosledna bodi in se ne pusti
Logiran
Sammy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.634


« Odgovor #25 : petek, 09.12.2005 : 21:35:11 »

Morda bo pomagalo kaj od tu: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,4673.0.html
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #26 : sreda, 22.02.2006 : 16:33:13 »

zmaja moja  2 sta čisto enaka slisita pa se delata da ne.zgledata kot bi se smejala.jaz ju kličem onadva pa pogledata in grestA naprej Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Puberteta?!?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines