mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 03:39:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ninko...je res treba tako?  (Prebrano 96337 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #180 : četrtek, 03.08.2006 : 23:00:18 »

aroncka meni tudi, sem ti že mail poslala, da veš kam poslati...lp
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #181 : četrtek, 03.08.2006 : 23:36:18 »

Punce, poslano tudi vam. Cool Hvala vsem, pa prosim tukaj sporočite, kje ste jih nalimale in kako so se obnesli.
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #182 : petek, 04.08.2006 : 07:21:06 »

Arončka, lahko tudi meni pošlješ, ko že limam plakate horjulčkov bom pa še Ninkota zraven. Moj mail: mojca_spoljaric@email.si
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #183 : petek, 04.08.2006 : 11:52:39 »

. Že skoz spremljam tole zgodbo o Ninkotu in če drugega ne lahko vsaj kakšen plakat nalepim. arončka prosim pošlji mi ga na: do-khyi.ursa@siol.net
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #184 : petek, 04.08.2006 : 14:25:34 »

albert, meni se tudi zdi, da smetkin odgovor ni letel nate... sploh. ampak na splošno dojemanje horjulskih varovancev. tvoje pisanje je bilo le en sprožilen element.

''revež'', ''se mi smili'', ''želim mu dober dom'', ''zelo bo hvaležen tistemu, ki ga bo vzel'', ''take tople očke ima'' itd. pa kup smajlijev. pa nobenega ornk posvojitelja. pu, bela, ben, ninko, brčica - če naštejem le nekaj najbolj ''perečih'' veteranov. za belo in ninkota ni klical še nihče, za ostale pa največ trije ali štirje, ki bodisi niso bili primerni ali pa so, po tistem kar so povedali, ustrezali, pa jih pol ni bilo od nikoder...

smetka je želela poudarit, da to ni nič čudnega. da nje ne čudi, da ni klicev za te živali. ker je v sloveniji preveč psov. in ob kopici drugih, mlajših, so leto in pol stari psi nezanimivi. zato ždijo v horjulu po pol leta in več, medtem ko ljudje izbirajo med trumami psov. zakaj bi izbrali ravno belo, če pa lahko dobijo mlajšega?

v tem trenutku je v horjulskem zavetišču cel kup živali, ki tudi po splošnih posvojiteljskih kriterijih ustrezajo pojmu ''atraktiven za posvojitev'' - madison, kaline tamale psičke, cel kup mačkončkov. pa še zanje nihče ne pokliče! smetki je jasno, zakaj.

zadnji poudarek je pa napisan zelo jasno, zato ga bom samo citirala: ''in morda v razmislek, da tudi meni ob vsem mogočem trudu in naprezanju in pomoči mnogih ne bo uspelo vedno vseh obdržati pri življenju. Ker je preprosto preveč njih in premalo vsega ostalega. In da se vsega ne da, četudi še tako zelo hočemo. A ne?''

albert, praviš: ''zato ne mi o bednih izgovorih zakaj Ninka ne vzamem k sebi''. tole je bilo pa čisto narobe razumljeno. smetka še nikoli ni nikomur vsiljevala živali in jih nikoli ne bo. ker se zaveda, da mora biti odločitev za ljublječka premišljena in odgovrna. in niti en delček njenega pisanja, kot ga razumem jaz, ni namigoval na to, da bi ravno ti morala njega vzet k sebi. zanj in za vse ostale si želi posvojitelje, ki bodo vedeli, da želijo ravno neko žival in da jih lahko nudijo vse, kar potrebuje. mnogo takih ljudi po vsej sloveniji je že našla, a še vedno jih je premalo glede na trume živali, ki se zgrinjajo v zavetišča.

če pogledamo, kako dolgo repek oddaja svoji dve varovanki. pa kako se mnogi trudijo oddajat peruneove pse. pa jeseniško in ljubljasnko društvo. desetine psov in mačkov po pivatnih stanovanjih. sicer rešene pred evtanazijo. a obsojene na večmesečno ''začasno'' namestitev.

ne, albert, en tvoj komentar ne bi mogel sprožiti takega odgovora. preveč uvida v splošno situacijo veje z njenega odgovora...
Logiran
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #185 : petek, 04.08.2006 : 15:00:12 »

Je že uredu!
Vem, da ni letel name, sam mal sem bila preveč občutljiva, pa resnično se mi smilijo vsi ti zavrženi kužki, mucki... sram, pa nič nemorm nardit sram Cry, zato pa sem mal ven padla!
Sej sem tut napisala, da vem, da ni meni osebno to padl, sam glih slučajno po mojem komentarju!
Še enkrat se opravičujem za izbruh, vendar je tut mene tole zelo potrlo, da je vse preveč na svetu ljudi, ki so krivi za take situacije! Cry

Lp vsem! Wink
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #186 : nedelja, 06.08.2006 : 21:33:39 »

Danes sem polepila en del Šiške, pa je bil na enem že po nekaj urah odtrgan en kontakt! Smiley Saj vem, da to še nič ne pomeni, ampak... se mi fajn zdi, pozornost nekoga je že pritegnil! Smiley
Grem še jutri v action! Wink
Logiran
poli99
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 77


« Odgovor #187 : ponedeljek, 07.08.2006 : 05:54:02 »

Bom poskusila s plakati tudi jaz ...
poli99@email.si
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #188 : ponedeljek, 07.08.2006 : 10:12:45 »

Ninkotov plakat sem ravno obesila v Osnovni šoli Moste, Komenda.Ga. ravnateljica pa je zahtevala, da sem prvo slikco prelepila, ker, da je morda preveč grozljiva za otroške oči.
Plakat sem izobesila v notranjosti šole in tudi zunaj na oglasno desko.
V Trzinu pa so me prosili, da se oglasim po 21., ko se uprava vrne z dopusta.
l.p., Jana
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #189 : ponedeljek, 07.08.2006 : 10:24:11 »

Ja, resnica je včasih res grozljiva, žal. Undecided Bi lahko kakšno rekli o tem, kaj vse lahko gledajo po TV, naprimer, pa se nihče ne obremenjuje kaj preveč. Namesto, da bi take primere izkoristili za poučevanje, kaj se sme in kaj ne, ter kakšne so posledice. No ja, kaj čmo, bo pa pač brez prve slikce... Važno da se vidi, kakšen frajer je zdaj! Cool
Poli99, ti pošljem.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #190 : ponedeljek, 07.08.2006 : 11:28:46 »

Se strinjam ja, da je doma otrokom marsikaj dovoljeno na TV-ju, tudi s tem so se v šoli strinjali, vendar starši, sploh nekateri samo čakajo, na kaj se bodo lahko pritožili, zato so v šoli najbrž bolj previdni.Sicer je pa prva slikca prelepljena tako, da jo kakšen mali firbec lahko odtrga in bo potem prva slikca jasno vidna.
l.p.
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #191 : ponedeljek, 07.08.2006 : 11:40:36 »

Tudi jaz prosim za šest plakatov. ( Ninkota pa tudi ostale ) Nalimani bodo v Celju. vanja_tajnsek@yahoo.com
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #192 : ponedeljek, 07.08.2006 : 12:17:10 »

žana, že letiiiiiiiiiiiii... Cheesy
Logiran
želva
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #193 : torek, 08.08.2006 : 09:55:53 »

jas bi tudi prosila za plakate .. iz ptuja sem .. darkydraky@yahoo.com
 
 
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #194 : torek, 08.08.2006 : 17:36:16 »

Želva, poslano.
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines