mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:18:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ninko...je res treba tako?  (Prebrano 95988 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #255 : sobota, 19.08.2006 : 19:46:35 »

Ooooo, POSTOJNČANKA! Smiley Cheesy Kako smo tebe čakali! Resno! Smiley Kakor vem, se ni nobena javila za Postojno!
Ful vesela! Cheesy
Ti pošljem.
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #256 : sobota, 19.08.2006 : 22:36:55 »

Živjo!

Še jaz bi te prosila za plakat, bom malo informirala naše v podjetju ter ostale, ki jih poznam.
kimelj@gmail.com

Iskreno upam, da se najde srček za Ninkota....

Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #257 : nedelja, 20.08.2006 : 08:24:24 »

Živ kimi, sem ti poslala. Smiley Ti si že ena tistih, ki ve, da se splača v Horjul po kužka, a ne? Wink
Hvala še enkrat.
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #258 : nedelja, 20.08.2006 : 09:58:48 »

Danes sem poslala sporočilo na forum na http://www.kulinarika.net/portal.asp, ker vem, da so tam fajn ljudje. Upam, da bo kaj pomagalo.
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #259 : nedelja, 20.08.2006 : 10:36:50 »

Živ kimi, sem ti poslala. Smiley Ti si že ena tistih, ki ve, da se splača v Horjul po kužka, a ne? Wink
Hvala še enkrat.

Sem dobila, ja. Zakaj pa na plakatu ni Lune?  Undecided

Več kot splača se iti v Horjul po kužka! Dolgoročna obrestujoča investicija!  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

 Kiss vsem,

Kimi in Daša
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #260 : nedelja, 20.08.2006 : 10:53:15 »

Sem dobila, ja. Zakaj pa na plakatu ni Lune? Undecided

Več kot splača se iti v Horjul po kužka! Dolgoročna obrestujoča investicija! Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

 Kiss vsem,

Kimi in Daša

Sem ti napisala, da plakat ni "čisto frišen", ureja ga kaalen.
KAALEN, KJE SI?
Logiran
kimi
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 67


« Odgovor #261 : nedelja, 20.08.2006 : 12:03:15 »

Si si napisala... Ampak sem mislila, da s tem misliš na Puja, Janšo in Nero... Smiley
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #262 : nedelja, 20.08.2006 : 12:15:38 »

Ja, ampak že prej niso bili vsi na plakatu, ker ni bilo prostora. Zdaj, ko so prostorčki frej, bo pa lahko.
Se bom še sama lotila tega plakatka, pa ko ga popravim, ga pošljem tebi in ostalim. O.K.? Wink
Enga  Kiss Kimiju!
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #263 : torek, 29.08.2006 : 07:45:27 »


Smetka, a je kdo pri tako odmevni akciji zanj, mogoče vsaj poklical?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #264 : petek, 01.09.2006 : 10:30:14 »

Ne...heh, imam vsaj enakovrednega partnerja za moj nivo znanja fuzbala. Kar ne pomeni, da ne išče novega doma, da ne bo pomote  Smiley.
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #265 : petek, 08.09.2006 : 07:59:40 »

 Angry  Angry  Angry Počasi že začenjam verjeti, da ga nočeš oddati ravno zaradi tega, ker potrebuješ partnerja za fusbal  Grin  Grin  Grin

Smetka, kaj se da še narediti za to, da bi tisti pesjanarji, katerih slikce nam že tako dolgo butajo v oči (Ninko, Brčica, Ming in naj mi ostale pasje veličine, če sem jih izpustila, ne zamerijo), ko odpremo stran, končno od tam "izginili" in bi se nam oglašali samo še v podforumih, ki so namenjeni srečnim zgodbam.Plakatirali smo in še, dali obvestila v medije, jih oglaševali v oglasnikih in na internetih straneh, pa ne vem kaj še vse, ali imaš kje pod rokavom skrito še kakšno idejo. Vem, da so ti v veliko pomoč tudi donacije iz naših licitacij, ampak to ni to.

Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #266 : petek, 08.09.2006 : 17:10:36 »

Na tem forumu je ena "čarovnica"  Shocked . Ponoči sanja psa, drug dan je pa oddan. Nekaj denarja bi morali uporabiti za ravno prav močna pomirjevala zanjo.  Cheesy
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #267 : petek, 08.09.2006 : 18:32:46 »

Ta "čarovnica" je, če se ne motim delavec amis - po domače jana.
Jana, frendica, čarovnica, sanjaj danes zvečer prosim Ninka, v imenu vseh tistih ki so več kot 11320x prebrali tole zgodbo.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #268 : petek, 08.09.2006 : 22:30:08 »

Živjo, tukaj čarovnica.Se ful trudim skoncentrirat na vsakega kosmatina posebej, na vse naenkrat se ne morem,žal.Kaj bi dala, da bi lahko začarala, da bi se tudi tiste sanje, ki jih sanjam v budnem stanju glede kosmatinčkov uresničile.Pa četudi me potem na grmado daste!  Grin  Grin  Grin
Me pa velikokrat žalosti, ker je vedno več zavrženih kosmatinčkov in premalo posvojiteljev, da dostikrat res ne morem spat in bi takrat rabila močnejša pomirjevala, ja.
Glede Ninkota sem mirna, ker čutim, da bo še letos našel svoj novi stalni dom.Sreča ga je spremljala, da je skoraj čudežno preživel,zato sem kar nekako prepričana, da mu bo njegov angelček ponovno pomagal in mu poslal skrbnega človeka, ki bo samo njegov.  Smiley
Mislim, da je na forumu še par čarovnic, ki so pa specializirane za odpravo prebavnih in drugih motenj, so kar pridne.  Wink
l.p., Jana   
Logiran
šnapi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 407


« Odgovor #269 : petek, 08.09.2006 : 22:45:13 »

Joj, Jana sam ne vseh naenkrat sanjat, da ne bo pol Poloni dolgčas, ko bojo vsi pesjani našli nov dom. Pa tudi mi ne bomo mel pol koga sprehajat- razn seveda svojih kosmatincov. Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines