mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:43:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ninko...je res treba tako?  (Prebrano 96018 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Tasko
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #30 : torek, 14.03.2006 : 16:10:58 »

Grozljivka,

bogi Ninko,
tut mi držimo pesti zate in res je sramota, da pr nas nimamo urejenih zakonov glede zaščite živali in sploh bolj hude kazni za taka dejanja, ne pa samo neki brezvezni opomini. Jaz bi takega človeka dala za 10 let v zapor.

Donirali smo že, in upamo, da bo Ninko kmalu okreval. Držimo pesti.
Logiran
majchi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 268


« Odgovor #31 : torek, 14.03.2006 : 16:45:14 »

ojoj pa kaj se dogaja z ljudmi?ne morem verjet kako je lahko nekdo tako krut.najrajši bi temu ne-človeku zarila sekiro  čez hrbet,al pa kamor koli drugam.samo da ga boli!potem pa še brez oskrbe rane,naj se zaceli ko se zaceli in tak bi bil v zaporu najmanj 10 let...seveda pa je to samo utopija  Cry Cry Cry Cry Cry
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #32 : torek, 14.03.2006 : 16:55:23 »

Predlog !

Uredite, da bo možno donirat tudi preko monete. Tako se bo hitreje nabralo dovolj cekinov za opreacije in še kaj za povrh.

Upam, da bo Niko kmalu spet užival svoje pasje dni in tudi iz PLESNEGA MESTA smo nekaj malega nakazali zanj.

lp

MARKO, ANITA, IRENA, ... in ostali M-ovci
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #33 : torek, 14.03.2006 : 17:56:43 »

Moneta je sicer zelo zanimiva rec, vendar pa pri tem svoj piskercek (provizija) pristavijo tud drugi.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #34 : torek, 14.03.2006 : 18:42:16 »

Verjetno je tudi to res - ampak veliko ljudi bi recimo nakazalo preko monete "TAKOJ" kakšnih 100, 200, ... tolarjev in čeprav bi nekaj odškrtnil operater bi bil znesek zagotovo velik. Tako pa ljudje nekaj preberemo, nas prizadane in smo pripravljeni pomagat, nato pa je treba na pošto ali na banko in včasih se zadeva pozabi. Moneta je zagotovo dobra zadeva - vsi pa ki vemo, da operater nekaj vzame bomo odšli na pošto ali banko in ne bomo pozabili na nakazilo.

Je že kakšna novica v zvezi z Ninkom?

M
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #35 : torek, 14.03.2006 : 18:49:57 »

Ninko bo predvidoma jutri operiran, jaz že tiščim pesti skupaj, čeprav ne dvomim, da bo uspelo. V četrtek bo predvidoma že tu, potem bomo pa prijaznejše slike dajali na net...Sicer se glede na vse počuti dobro. Pa hvala...
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #36 : torek, 14.03.2006 : 19:43:21 »

Dragi moji, drage moje,

KAPO DOL!!!!

A zakaj? Ker smo/ste v pičlih dveh dneh za Ninkota zbrali 112.300,00 sit!!!!!   Ninkotu ste tako omogočili začetek zagotovo veliko lepšega življenja, kot ga je poznal doslej, meni pa se seveda smeje na vsa usta, od veselja, od sreče, od ponosa! Ponosna sem na vaše odločitve, da nesebično pomagate in donirate kak tolar. Ponosna na Vaš način razmišljanja in pripravljenost pomagati poškodovani, pomoči potrebni brezdomni živali. Spoznala sem, da se lahko zanesem na vas in tak občutek je neopisljivo lep.

Hvala!! Hvala!! Hvala!! Hvala!! Hvala!! Hvala!! Hvala!! Hvala!! Hvala!! Hvala!!
Seveda zbiramo sredstva še naprej, saj natančen znesek operacije, ki bo torej izvedena v nekaj dneh, še ni znan, Ninko pa bo po njej potreboval še posebno pooperativno nego. O vsem bomo seveda poročali.

zelo vesela in ponosna mama Repka   Grin Cheesy
Logiran
ostrodlaka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 47


WWW
« Odgovor #37 : torek, 14.03.2006 : 20:07:02 »

Jupi! Smiley
Logiran
spuppisf
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 237


« Odgovor #38 : torek, 14.03.2006 : 20:07:48 »

Ja super!  Cheesy

Sem posredovala info skoraj vsem, ki sem jim poznala, pa tudi sami bomo prispevali.

Se mi zdi, da če naredimo akcijo, so ljudje še vedno pripravljeni pomagati. Smiley

Lps
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #39 : sreda, 15.03.2006 : 08:35:08 »

Ker sem postavil  Wink forum Belly Dance Slovenija:  sem tudi tam pri eni izmed tem
(*****) opisal Ninkovo tragično zgodbo Cry.

Prva se je odzvala Hasna Smiley, ki je naša zvesta članica foruma in zagotovo se jih bo še nekaj. Hvala Hasna.

Zelo sem vesel, da kupček cekinov lepo raste in upam, da se bo vse skupaj dobro izteklo. Ninko si zasluži vse najlepše v svojih naslednjih pasjih dneh, tednih, mesecih, letih.

M
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #40 : sreda, 15.03.2006 : 09:21:05 »

 Grin JUPI, JUPI, JUPI, JUPI!!!!!!
Držim pesti za Ninkota, in glede na to, da nas tolko misli nanj, ni hudič da bo zeeeelo dobro prestal operacijo! In če se je sam boril prej, kaj bo šele zdej, ko ima tako pomoč!  Smiley
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #41 : sreda, 15.03.2006 : 10:17:49 »

Tole še moram napisat glede na nekatere odzive, ki jih niti ni tako zelo malo. Ninko zares obstaja in ni nateg. Še kako jih je skasiral, žal. Verjamem, da mnogi med vami sploh ne morete verjeti, da je kaj takšnega mogoče, jaz pa lahko povem le to, da je mogoče...in da se zgodi kaj podobnega dosti večkrat, kot to pride do vseh vas. Le da smo največkrat prepozni za tisto pasjo ali mačjo dušo...mrtvih vam pa ne bom gor dajala. Je dovolj, da ostanejo v mojem spominu.
Logiran

Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #42 : sreda, 15.03.2006 : 10:39:17 »

UH! Pa se mi je že zdelo, da je tko lep dan.... Sad
Žal lahko tudi sama potrdim, da take "stvari"  kot je Ninko se dogajajo. Največkrat se niti ne da verjet, da je kaj takega sploh lahko res.....
Mislim pa, da bi bilo skrajno bolno na tem forumu in v imenu pasjega zavetišča ali društva za pomoč brezdomim psom izrabljat pasjo nesrečo za nateg....
Tistim, ki se odzovejo s "to je nateg", bi priporočila pa sem pa tja obisk v kašnem azilu ali pa pri kašnem društvu proti mučenju živali. Ali pa samo, da naj sem pa tja malo pogledajo okoli sebe (namesto da zamižijo)....
Logiran
MARKO HREN
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.788


« Odgovor #43 : sreda, 15.03.2006 : 11:21:25 »

Takšni nikoli ne bodo prišli v azil - takšni nimajo srca !

Jaz grem danes spet na Gmajnice (pa verjetno ne bom edini). Anita mi je namreč pripravila nekaj vreč hrane, ki Ronji ni všeč ali pa je za mladičke - kar Ronja ni več - zdej je že prava damica. Predvsem pa grem mal počohat pasje in majčke komatince. Enkrat pa se oglasim tudi pri Ninkotu.

lp

M
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #44 : sreda, 15.03.2006 : 13:49:11 »

Ej, a kdo ze kaj ve kako je slo Ninkotu na operaciji? A je sploh že končana? Jaz še kar držim pesti za vsak slučaj.
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines