mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 21:01:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ninko...je res treba tako?  (Prebrano 95981 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #165 : nedelja, 23.07.2006 : 18:55:25 »

Satin in nutella sta očitno pozabile, da smo včeraj tudi Ninkota peljale na sprehod,  Cheesy zato bom jaz komentirala.

Satin, daj mi že tisti briketek, no!!
http://roadie.moj-album.com/slike/959196/Wu_6fLn5_wuh4V2t.v.jpg

Punce, dajmo hitro pofotkat, se mi res ne da več.
http://roadie.moj-album.com/slike/959196/L5hYBK8gRpxSfeIY.v.jpg

Lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #166 : ponedeljek, 24.07.2006 : 08:54:38 »

Kakšna simpatična brezdoma šnofla...
Logiran

nutella
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.808


« Odgovor #167 : ponedeljek, 24.07.2006 : 09:11:40 »

Nč nism pozabila, bolha, Tongue sam sm rekla, da bom vsaj pr enmu tebe spustila naprej. Cheesy Tale medo je bil tokrat še bolj prijazen kot zadnjič, seveda, če smo se pa tri okol njega vrtele, ampak najbolj je pa porajtal Satinko. Kiss
http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/0JrUyNjakVUOIZhc.v.jpg

http://nutella.moj-album.com/slike/2527078/SPtrgjlh7QS2pOsg.v.jpg

Slikice od http://nutella.moj-album.com/album/3163560/?os=4147531 do http://nutella.moj-album.com/album/3163560/?os=4147476

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #168 : ponedeljek, 24.07.2006 : 09:19:05 »

A nima velike šnofle, no? Al se pa men samo zdi  Cheesy...
Logiran

arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #169 : ponedeljek, 24.07.2006 : 09:27:37 »

Mene že skoz spominja na medvedka. Pa je bil včeraj en firbčen medvedji mladič po TV,... mislim... ko da bi bila v sorodu! Še iste barve je bil! Cheesy
Logiran
satin
rad pišem
****
Sporočil: 380


« Odgovor #170 : ponedeljek, 24.07.2006 : 09:50:18 »

Ne ne Polona ima prav lepo ovčarsko glavo, šnurflja pa ja ravno prav velika za ogromne slinaste poljube talat Kiss Kiss Je pa Ninko en tak prijazen gospod z raziskovalno žilico Wink Grin
Logiran
Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #171 : sreda, 02.08.2006 : 21:33:03 »

Res žalostna zgodba tega kužka Cry Cry Cry, sam da je zdaj vse uredu!
Moram pa priznati, da me zelo čudi Shocked, da ga še nihče ni vzel k sebi Huh, saj je prekrasen kuža in verjamem, da bo neizmerno hvaležen novemu lastniku!
Če bi jaz imela prostor..... bi bil takoj moj, sedaj pa živim v bloku (in to s taščo), pa še kužija mam, tako da žal sram!

Lp vsem, pa držim pesti za Ninka, da dobi čimpreje dobrega lastnika! Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #172 : sreda, 02.08.2006 : 21:48:50 »

Mene pa nič ne čudi, niti najmanj. Vsi imajo namreč že nekoga, tako kot v vaši opisani situaciji...psi, mački, tašče, stanovanja...ne vem, zakaj vse tako zelo čudi. Naj ga že kdo posvoji, ker nobeno čudenje nič ne pomaga. Jaz ga prav nič ne rabim, on pa mene ne. Smo naredili, kar se nam je zdelo prav, objavili povsod in še kje, pes je mlad, simpatičen, nič obremenjen s preteklostjo...ampak vsi se samo čudijo, Ninko je pa še kar tu. Se opravičujem za tak odgovor, ampak je morda čas, da se razume, da nekatere reči jemljem osebno...vsa ta čudenja izpadejo namreč tako, kot da v vrsti stojijo zanj, jaz ga pa ne dam, ker  Huh? NIHČE ni niti poklical še zanj. Kaj šele, da bi poklical primeren. Kot tudi za nekaj ostalih tule, ki jih po božjem ali čigavem čudu nihče ne povoha.
Pa še to: nič ne bo neizmerno hvaležen, kot tudi ostali niso. So le psi, ki iščejo novo priložnost...ko jo dobijo, potrebujejo okvir in vzgojo od prvega trenutka naprej. 
Vem, da ni nič tule napisano s slabim namenom, naj se tako prebere tudi moj odgovor, prosim. Je le v razmislek oziroma usmeritev v smer, da je v Sloveniji veliko preveč psov in veliko premalo novih primernih skrbnikov. In morda v razmislek, da tudi meni ob vsem mogočem trudu in naprezanju in pomoči mnogih ne bo uspelo vedno vseh obdržati pri življenju. Ker je preprosto preveč njih in premalo vsega ostalega. In da se vsega ne da, četudi še tako zelo hočemo. A ne?
Ninko išče nov dom,  lp vsem.
Logiran

Albert
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 535


« Odgovor #173 : četrtek, 03.08.2006 : 19:38:10 »

A glih pr men si se mogla razburiti, ker sem res pravi ljubitelj živali sram!
Mal sem res užaljena  sram pa vem, da ni bilo tole ravno meni osebno namenjeno, ampak vsem, vendar ravno za mojim komentarjem si izbruhnila! sram
Mal zamal se mi pa zdi, ker sem res veliko že pomagala zapuščenim živalim in sicer bila sem komaj 14 stara, ko sem domov prinesla zavrženega kužka (ki ga imam sedaj že 16let  Roll Eyes, doma mi ga niso pustili, vendar sem grozila, da bom šolo pustila, če mi ga ne dovolijo imeti!!
Pardon, še prej, v sedmem razredu sem rešila mucka, ki je bil star komaj mesec dni in sem ga doma pitala po kapalniku (starši sploh tri dni niso vedeli zanj), da je preživel, nato pa ga oddala na neko kmetijo, na kateri seveda ljudi poznam!
Kasneje sem s ceste pobrala še dva mucka, ki jih je nato k sebi vzela moja stara mama, lansko leto, pa sem še za rojstnodnevno darilo dobila kužka z rodovnikom (čivavo), ker je bil edini kuža katerega, je tašča dovolila (po dveh letih pregovarjanja in jokanja) zaradi velikosti v stanovanje (tašča pa itak ni nikoli imela nobene živali v življenju in verjamite, da je človeka pri 50ih težko prepričat za žival, sploh če ima v glavi prepričanje, da je pes za ven in za verigo pripet)!
In še moja največja želja je, da če bi imela denar ali zadela na lotu, bi zgradila veliko zavetišče na katerem bi z veseljem pospravljala tudi kakce in se trudila živalim najti kar se da lep dom in to vsi vedo ki me poznajo, saj že od malih nog rešujem živali in jih naravnost obožujem, mene resnično osrečujejo! Smiley
Zato ne mi o bednih izgovorih zakaj Ninka ne vzamem k sebi, ker sem tudi jaz zgodbo njem povedala vsem, ki jih poznam, pošiljala maile, (še ko je bila prvič objavlena njegova zgodba, še pred operacijo in jokala na to strašno zgodbo in še na marsikatero drugo)!
In še nekaj, sedaj ko se trudim kupiti stanovanje (kar je resnično težko v današnjih dneh in nimam denarja), sem rezervirala majhno stanovanje cca. 52kvadratov (za isto ceno bi lahko kupila 65kvadratov), samo zato ker sem zraven vzela 30kvadratov terase s travo, da si bom ja lahko privoščila še kakega kosmatinca ali dva (dva pa že imam) in to komaj čakam Grin!
No, zato sem bila malo užaljena tvojega izbruha, ker ravno po mojem komentarju, pa vem in te razumem zakaj, sam hotela sem povedati, da nas je več, ki se trudimo in pomagamo živalim na tak ali drugačen način (jaz vem da največ po mojih zmogljivostih, tudi denarno sem že pomagala)! Imaš pa prav in tudi vem, da so taki ljudje kot si rekla, ki se samo čudijo in bi res lahko kaj naredili! Sad
Oprosti, če misliš, da sem bila kaj osorna ali nesramna, vendar nisem ena takih, ki bi se samo hvalila, nisem pa tudi ena takih, ki bi se sam čudila Cry 
Resnično mi je žal vseh zavrženih živali, pomagam pa po mojih največjih zmogljivostih!
 Wink
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #174 : četrtek, 03.08.2006 : 20:13:11 »

No, nikar tako hudo, noben ni doživel izbruha, samo je treba tud Polono razumeti Wink Vsi smo samo ljudje in delamo po svojih najboljših močeh! Kajneda Wink

Lep večer vsem, Maja Smiley
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #175 : četrtek, 03.08.2006 : 20:43:12 »

Jaz imam narejene plakate posebej za Ninka, s telefonskimi za odtrgat. Če mu kdo želi pomagat najti dom, naj mi javi in mu pošljem. Če vsak nalima samo v svojem in kakšnem sosednjem bloku, je to že nekaj.
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #176 : četrtek, 03.08.2006 : 20:57:41 »

Joj Albert ne sekiraj se... Ni bilo osebno!  Smiley Povsem slučajno si pokasirala ravno ti napetost, žalost in neprespane noči, ki bi najbrž iz mene (če bi bila v Smetkini koži) naredili že pravo staro sitno babo, ki bi se cele dneve samo še drla...  Grin

Ko boš prvič prišla v Horjul na obisk boš videla da tale naša "Smet" sploh ni tako huda, kot se dela... je pa samo človek, ki v živo gleda zgodbe o katerih mi samo beremo... in živi z vsko od njih...

lp ostržka

Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #177 : četrtek, 03.08.2006 : 21:39:40 »

Arončka, jaz bi rabila dva plakata o Ninkotu, bi se probala zmenit z dvema Osnovnima šolama, če jih v začetku septembra lahko nalepim tam.
Moj meil;jana.delavec@amis.net
l.p., Jana
Logiran
arončka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 615


« Odgovor #178 : četrtek, 03.08.2006 : 21:49:22 »

Arončka, jaz bi rabila dva plakata o Ninkotu, bi se probala zmenit z dvema Osnovnima šolama, če jih v začetku septembra lahko nalepim tam.
Moj meil;jana.delavec@amis.net
l.p., Jana

Poslano. Cool
LP
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #179 : četrtek, 03.08.2006 : 22:08:22 »

arončka jaz tudi prosim: pomoczazivali@gmail.com

lp,
Diana
Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines