mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:31:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 35   Dol
Natisni
Avtor Tema: Ninko...je res treba tako?  (Prebrano 95986 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #300 : nedelja, 17.09.2006 : 17:48:49 »

Ma kaj pol je to res?!
Da so to izjavili namreč... Shocked
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #301 : nedelja, 17.09.2006 : 18:14:58 »

Jaz pa mislim, da je bila edina težava v tem, da je bila voditeljica nova, pa visoke petke, sicer pa je bil Ninko zvezda. In tisti, ki je na kakršen koli način pomislil na to, da je lahko njegov bodoči gospodar, je lahko točno prebral, da je kuža iz Horjula, kako se pride do njihove spletne strani in kakšen je Polonin GSM.
Sicer pa je bila ninkova zgodba itak predstavljena na spletni strani TLP, torej dilem o kakršni koli evtanaziji ne more biti.
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #302 : nedelja, 17.09.2006 : 18:38:37 »

Vem da ni dilem v resnici.

Ampak mi je čudno, da so uporabili tak marketinški postopek, kot ga uporablja večina, ki se naveliča svoje živali: če ga ne bomo v kratkem oddali bo pa dobil inekcijo.

In nad tem je ponavadi vedno nastopi zgražanje...  Undecided

Pol bo pa mogoče v eni od naslednji oddaj (predpostavljam) govora o problemu evtanaziranja po 30 dneh in bodo kar na enkrat vsa zavetišča v istem košu, glede na to, da za vsakega psa baje povejo, da ga čaka britki konec...  Huh

ali je res ali pa ne.

Sicer je pa edino važno, da je bil Ninko na TV in da ga je videla "vesolna" Slovenija in da se končno najde primerni posvojitelj!
Držim pesti.

Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #303 : nedelja, 17.09.2006 : 18:41:26 »

Pardon, Ninkova zgodba je še vedno predstavljena na spletnih straneh TLP.
Jaz sicer nisem videla tretjega njegovega današnjega nastopa, ker sem pričakovala samo dva), ampak če so omenjali evtanazijo so jo najverjetneje v tem smislu, da imajo zavetišča občinskih denarnih sredstev za oskrbo psa le 30 dni, potem pa je stvar zavetišča, kaj s kužkom naredi, če ga ni uspelo oddati.
So pa bili v TLP  seznanjeni, da se evtanazija v Horjulu izvaja edino in le takrat, ko je pesek ali mačkonček resnično fizično ali psihično bolan.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #304 : nedelja, 17.09.2006 : 18:55:42 »

Naj prosim, nekdo prilima link, da si bom ogledala oddajo. Med njo sem bila na moj pesnet pikniku. LP Hvala
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #305 : nedelja, 17.09.2006 : 19:00:01 »

Živjo!
Jaz pa menim, da je prav, da so omenili evtanazijo, večina ljudi misli, da so s tem, ko kosmatina odpeljejo v zavetišče poskrbeli, da kosmatinu ne bo nič več hudega, in se s tem potem ne obremenjujejo več.Le naj vedo, da kosmatini ne morejo kar v zavetiščih ostati, morda bo potem marsikdo od njih  pripravljen, da mu sam poišče novi dom. Mislim, da bo to dodatna spodbuda za morebitnega bodočega posvojitelja.
Gledam iz svojega zornega kota.Če bi namreč jaz imela vse pogoje za posvojitev in bi kar naenkrat videla Ninkota na TV s svojo žalostno življ. zgodbo, pa da bi še rekli, da mu preostane samo še 30 dni, kaj bi naredila? Takoj bi letela v Horjul ponj, sigurno.
Uf, kako si želim, da bi Smetki pozvonil telefon, in bi bil na drugi strani pravi človek za Ninkota.
Logiran
lejca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 599


« Odgovor #306 : nedelja, 17.09.2006 : 19:25:22 »

Upam, da bo velik odziv. Tisto z evtanazijo se mi je pa zdelo prav grozno izsiljevanje. Potem bom pa govorila o zavetišču Horjul, kako je Poloni res mar za živali in usmrti le neozdravljivo bolne. Nazaj mi bodo pa rekli, da so v TLP-ju rekli, da bo po 30 dneh usmrčen Undecided. Ah...
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #307 : nedelja, 17.09.2006 : 19:37:45 »

na strani TLPja imajo tudi anketo z vprašanje, Ali bi posvojili žival, ki jo predstavljamo v oddaji?!

Odgovorov za DA je 139 Shocked Cheesy

upam, da ninkotu sploh ni blo danes več treba nazaj v hurjul Cool
Smetka, javi ali je kaj zanimanja zanj Wink
Logiran
sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #308 : nedelja, 17.09.2006 : 20:11:19 »

Uf, čez vikend ne berem foruma... in toliko novega! Nisem vedla, da bo Ninko na TLP, drugač bi itak gledala. Sem pa tud jst radovedna, če se je komu usedel v srček?
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #309 : nedelja, 17.09.2006 : 21:08:29 »

Cac, upam, da imaš prav.
In če mi zamerite ali ne, nima pomena razpravljati o tem, ali je bilo Ninkovo ime prav ali napačno izrečeno, ali je bila spletna stran pravilno povedana, ali je je bil Ninko priden ali ne, tisti, ponavljam, ki se mu je usedel v srček (tako kot pravi Sarita) ga bo že našel.
In glede tega, da je omenjanje evtanazije nekakšna marketinška poteza, se tudi ne strinjam. Evtanazija je po 30 dneh v nekaterih zavetiščih resničnost in prav je, da se tega ljudje zavedamo. Saj smo konec koncev mi tisti, ki smo krivi za to, da zavetišča pokajo po šivih. In ponavljam, preberite še enkrat Ninkovo predstavitev na spetni strani TLP.
V glavnem, na TV je bil en simpatičen pesjan, zanj smo se s Polono na čelu vsi tisti, ki sodelujemo na tem podforumu že na vse mogoče načine trudili, da mu najdemo nov dom in upajmo, da bo sedaj uspelo.

Nočko, lepo, vsem
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #310 : nedelja, 17.09.2006 : 21:32:19 »

polona kaj odziva?
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #311 : nedelja, 17.09.2006 : 21:47:51 »

Poloni spet neki internet nagaja. Tongue

lp Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #312 : ponedeljek, 18.09.2006 : 13:12:39 »

Evo, zdaj dela, zaenkrat. Najprej...popolno presenečenje je tudi zame, da je nevemkdo rekel, da bo pes uspavan. "Navodilo" za takšno izjavo od nas ni prišlo. Klici so bili štirje, od tega eden, ki je obljubil, da ga pride danes pogledat in ki je primeren. Če bo res prišel, vam pa itak javim. Lp vsem.
Logiran

dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #313 : ponedeljek, 18.09.2006 : 13:52:26 »

No, upam da bo pravi in da bo Ninko končno našel svojega golmana.  Wink
Drugače sem bila pa razočarana nad TLP-jevci.  Sad Ženska je Ninka zvlekla pred kamero in nato skakala naokoli z njim po studiju... zraven pa nekaj čebljala. Tisti, ki so Ninkota videli prvič po moje sploh niso čisto razumeli kaj ta pes sploh dela v studiju... kaj se dogaja. Na koncu so skapirali, da gre pač za enega psa, ki išče dom in evo vam kontaktne podatke.
Po moje bi morala voditeljica najprej napovedat, da imajo posebnega gosta, ki ima za sabo tako in tako zgodbo... ga pol pripeljat na oder, ga mal pohvalit, povedat da rad fuzbal špila, ga mal počohat in zraven objavit kontaktne podatke. Čisto drugačen vtis bi vse skupaj pustilo.... No, vsaj tako je moje mnenje... Tudi Lado bi lahko malo bolj aktivno sodeloval pri vsej stvari.

No, vsaj nekdo je poklical...
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #314 : ponedeljek, 18.09.2006 : 14:12:09 »

Jaz sem si danes celotno oddajo ogledala še enkrat, bolj pozorno. O Ninku je bilo dvakrat povedano, da jo je dobil po lopatici, da so za njegovo življenje zaslužni nekateri posamezniki vključno s Polono vred, da je preživel človeški pokol, kontaktni podatki so bili objavljeni trikrat in so še vedno na njihovi spletni strani, Ninkova zgodba je objavljena v celoti,  kuža je bil pred kamero trikrat (rekord do sedaj) in proti koncu rednega dela omenjen še enkrat. Prav posebej je bilo tudi poudarjeno, da potrebuje gospodarja z znanjem žogobrca in vrtom. Lado je ob koncu opmenil, da je kuža prijazen, pravi borec  in da si zasluži primernega posvojitelja.
Edina nerodnost pa je bila po mojem res takrat, ko so omenjali, da ga po 30 dneh čaka evtanazija. Očitno nova voditeljica s temi pojmi ni bila ravno seznanjena. Sicer pa konec  koncev bi ga pa itak čakala, če ne bi imel te sreče in pristal pri Poloni in če ne bi bilo toliko dobrih donatorjev in drugih optimistov, ki so pomagali pri njegovi popolni rehabilitaciji.

Meni se je zdel nastop dober, Ninko je TV star (ala mu vera, da se je sploh tako obnašal in prenašal tisto množico, vročino, luči)  in upam, da to potegne za seboj to, da ga končno odpelje primeren lastnik.

Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 35   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Ninko...je res treba tako?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines