mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 20:59:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Bela
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Bela  (Prebrano 27951 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alanis
novinec
*
Sporočil: 6


« Odgovor #75 : petek, 10.11.2006 : 17:58:16 »

Prej ko zbezijo, boljse je!  Grin

Gotovo si mislijo "tale babnica me pa ze ne bo podpirala, grem raje drugam"  Wink Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #76 : petek, 10.11.2006 : 21:20:32 »

Belin zadnji večer in noč je tole...pri nas, jasno. Malo me stisne, ko gre kdo, ki je toliko časa z nami, kot je ona. Sicer ji pa privoščim iz vsega srca, njej in njeni novi skrbnici, da bi uživali še vsaj petnajst let skupaj, da bi imeli čim manj težav zdaj na začetku, pa da bi Beli pokazala vse dobro, kar zna. In nič ostalega  Wink. Domače muce bo treba pazit, ptičke in ostala frčeča bitja tudi, pa doslednost tudi ne bo odveč. Imejta se lepo  Kiss.
Logiran

cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #77 : petek, 10.11.2006 : 22:46:01 »

bravo bela Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #78 : sobota, 11.11.2006 : 08:34:42 »

En fejst srečen dan enim človekom in eni psički in čim manj robčkov eni človekinji  Grin  Grin Kiss
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #79 : sobota, 11.11.2006 : 10:36:44 »

Srečno Beli in njenim posvojiteljem. Smetka tako lepo si napisala zgoraj da , Cry  Cry  Cry     

(Švrkica ali kaj opaziš? Hvala ti)
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #80 : sobota, 11.11.2006 : 10:39:39 »

Ja, ja, sem opazila. Se mi je kar zdelo, kje je uganka.  Roll Eyes  Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #81 : ponedeljek, 13.11.2006 : 10:41:47 »

Bela ga malo sračka in kadar ni skrbnice zraven, na katero je že dobro navezana, kaže domačim zobe...sem pa prepričana,d a je takšno razkazovanje le prehodnega značaja  Wink in da bo kmalu vse ok.
Logiran

sarita
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #82 : ponedeljek, 13.11.2006 : 10:48:39 »

Bela, pridna bit, da te bodo imeli vsi radi!  Cheesy
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #83 : ponedeljek, 13.11.2006 : 11:38:50 »

 Wink Ha, ha, kako znano. Sigurno mine. Iz izkušenj.  Undecided Naj jo čimprej mine strah pred neznanim. Srečno!  Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #84 : ponedeljek, 13.11.2006 : 14:55:16 »

Miška bela bo po mojem tele zobke kmalu razkazovala le še na pregledu.... Roll Eyes. Pridna bodi do konca! Kiss
Po mojem je to povsem prehodnega značaja, ker se verjetno še boji... Tiste  Cry izkušnje psičke tudi niso tako daleč, čeprav se nam zdi, da so.... Če je minilo tisto, bo tudi to in to še prej. Držimo vse pesti in tačke, da bo tako! Wink

En velik čohec Beli in veliko sreče posvojiteljem!
Polonak
Logiran
saska
odvisnež
*****
Sporočil: 563


« Odgovor #85 : ponedeljek, 13.11.2006 : 16:37:32 »

za psičko je bila selitev v nov dom seveda stres.. je tudi naša posvojenka renčala na začetku na vse okoli mene, samo na mene nikoli. še na mojo mamo je renčala prvih nekaj dni. ampak to mine sčasoma, zato brez skrbi Smiley
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #86 : ponedeljek, 13.11.2006 : 16:43:07 »

Se strinjam s Saško. Malo stresa, menjave okolja, ni več Smetke in tistih, ki tam skrbijo v Horjulu za njihovo sprehanje in čohlanje, ampak vseeno, dom je le dom.In tu bo veliko ljubezni, čohljanja, kavč, kmalu tudi sneg, ki bo paasal k Belinemu kožuhu. Skratka! Brez skrbi in vse bo O.K.

Srečno vsem!
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #87 : ponedeljek, 13.11.2006 : 16:55:47 »

za psičko je bila selitev v nov dom seveda stres.. je tudi naša posvojenka renčala na začetku na vse okoli mene, samo na mene nikoli. še na mojo mamo je renčala prvih nekaj dni. ampak to mine sčasoma, zato brez skrbi Smiley

Mojo mamo je prejšnja psička celo ugriznila. Bila je tudi zavetiščarka, mami pa je valda planila nanjo z: "o, kako je luštna", pa je pokazala zobe in šavsnila - ni bilo hudo. Tudi na teto in sosede je malo renčala. Zadeva se je nehala po približno 5 dneh, ko je trapica spoznala, da ji nihče nič noče. Smiley Potem z njo nismo imeli več problemov. Tudi z Belo bo tako!
Logiran
Tejka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 78


« Odgovor #88 : torek, 14.11.2006 : 21:38:03 »

Hihi, tudi naš zavetiščar je na začetku pridno kazal zobke oz. bolje rečeno tisto bogih zobk in ostankov zobk, kar jih ima, na vse sorodnike in nesorodnike, ki so hoteli vstopit v našo hišo... Pa še ga packi grdi niso hoteli upoštevat in so se nekateri kljub temu odpravili naprej in je mogel za njimi zalaufat in jih v hlačnico ugriznit  Cheesy

Ampak je počasi minilo in gotovo bo tako tudi z Belo, samo da dobi priložnost in ugotovi, da je zdaj tam doma...
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #89 : sreda, 15.11.2006 : 11:10:54 »

Res je potrebno potrpljenje. Z našim Coklnom sicer nimamo posebnih težav, ampak prej si nisem predstavljala, da je prilagajanje lahko tako težka stvar: od ponečedenja ponoči, drisk do tresenja ob nedoločenih dogodkih. Šele sedaj po mesecu in pol zaznavam njegovo vsevečjo sproščenost, veselje in sodelovanje. Zagotovo bo v redu. Bela je veseljakinja z veliko energije a tudi občutka za nežnost.

Srečno! Toga
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Bela
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines