mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:31:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Bela
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psička Bela  (Prebrano 27860 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« : sobota, 11.03.2006 : 17:02:38 »

Lastniki so jo zapustili - zagrozili, da jo bodo spustili, če je ne vzamem. Prvi dan je bilo pestro; psička je bila v takšnem šoku, da se drugače kot z zanko sploh približat nisem smela. 1.3. je bila stara eno let, mešana je z eno od polarnih pasem; zdaj, ko je šok mimo, je prava mala divjakinja...polna življenja, prijazna in aktivna kužica želi nekoga, ki je ne bo zapustil. Slike sledijo, lp.
Logiran

Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1 : sobota, 11.03.2006 : 21:29:38 »

Jaz sem jo prvič videla pred kakim tednom in potem danes. Sem bila najprej prepričana, da so jo vmes zamenjali, saj je bila prvič vsa v stresu, delala se je, kakor da me ne vidi, potem je malo bežala, pa malo grozila, skratka, cela polomija. Potem jo pa vidim danes, kako je veselo tekala in delala kroge, vohljala in se veselila snega v soncu. Prišla je do mene, me z zanimanjem od blizu povohala in ogledala in malo je manjkalo, da me ni še cmoknila povrhu! Grin

enga lupčka pošilja tudi vam:
http://www.moj-album.com/slike/76039/JlvXPy9knytMXZaA.v.jpg

pa še tale:
http://www.moj-album.com/slike/76039/85uMIfB1n0nixSjQ.v.jpg

So mi zatrdili, da ni prišlo do menjave....hja, bo že držalo menda. Smiley

lp, Katarina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #2 : sobota, 11.03.2006 : 21:42:39 »

Takole se je bilo treba "pogovarjati" prvi dan. Reva uboga. Še dobro, da so jo zapustili, nekdo jo bo zares vesel....

http://www.moj-album.com/slike/1601452/SLVGgGMbqwtrOeuY.v.jpg
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 19.03.2006 : 18:42:48 »

Bela se je danes do Pike Poke prav lepo obnašala, tako da ima zeleno luč za zapustitev zavetišča  Smiley...
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #4 : nedelja, 19.03.2006 : 18:51:12 »

Bela se je danes do Pike Poke prav lepo obnašala, tako da ima zeleno luč za zapustitev zavetišča Smiley...

Res je-sicer sem bila prej opozorjena, naj jo ignoriram, ampak sva se med sprehodom ene parkrat zapletli s flexijem, pa, razen debelega pogleda, nisem bila deležna nikakršnih sovražnih gest. Pridno je pustila, da sem ji odvila vrvico s tačke in nadaljevala pot. Je zelo lepo vodljiva na povodcu, nič ne vleče, ne grize, skratka, punca je pripravljena na novega lastnika.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #5 : sreda, 22.03.2006 : 10:02:17 »

Bela je bila včeraj sterilizirana. Tudi na kliniki se je že prav lepo obnašala, samo strah jo je še malo neznanih ljudi in situacij.
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #6 : sobota, 01.04.2006 : 23:07:56 »

Resno iskanje doma za Belo je vse bližje. Danes se je do obiskov vedla skoraj vzorno, kar pomeni, da ni nič renčala, samo malo je zehala, pošiljala kup signalov v smisu...a lohk greste stran prosim  Grin...renčala ali kaj podobnega pa ni. Posvojitelj se bo moral samo nekajkrat sem zapeljat in jo malo podkupit, pa bo. Ko se naveže, je prav prijetna kuža. Ker se mi zdi, da takih ni ravno veliko, lahko pljunemo v roke že zdaj in začnemo z iskanjem, pa bo še letos posvojena, a ne  Cheesy?
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #7 : nedelja, 02.04.2006 : 10:05:27 »

 Smiley Wink Cheesy Tale Bela je pravi pasji kampeljc, ki nam je hotela vceraj pokazati, da ima morda celo malo hrta v sebi. Mali "no name" bi ji rad sledil, pa ni in ni slo Grin, Pa se s tem cudnim ovratnikom... Cheesy







Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 23.04.2006 : 14:02:40 »

Lepotička, vsak dan bolj samozavestna:

http://www.moj-album.com/slike/1601452/GCNSSXiB4qEChDHB.jpg
Logiran

aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #9 : nedelja, 23.04.2006 : 18:06:23 »

o super, me veseli, da je vedno bolj pogumna, se že veselim, ko jo naslednjič na sprehod peljem, če pa prej nov dom dobi pa bom še bolj vesela..lp
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #10 : ponedeljek, 08.05.2006 : 20:32:33 »

Pri nas od 28.2.06, išče nov dom.
Logiran

Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #11 : torek, 09.05.2006 : 07:12:17 »

Pravi mali hiperaktivni srček je tale Bela. Tako vesela je na sprehodu, ovohava in teče naprej in nazaj. Ko jo pokličeš pride v tvojo smer. Do drugih psičkov je ful prijazna, najbolj se razume z Zorotom. Smo morale 5 minut čakati na sprehodu, da sta se živahneža naigrala.
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #12 : torek, 09.05.2006 : 07:29:21 »

Citat
Smo morale 5 minut čakati na sprehodu, da sta se živahneža naigrala.

A ve tudi? Cheesy Midve sva pa mislili, da revcka se nihce ni ven peljal tako da morata pri nama sprostiti odvecno energijo. Bom preverila, ce je prijateljici uspela kaksna fotografija, da vidite ta crno beli klobcic. Wink Res je posrecena tale Bela. Ko sem jo prvic videla je niti pobozati nisem smela, v nedeljo pa je nekajkrat kar sama pritekla do mene.  Smiley lp
Logiran

Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #13 : torek, 09.05.2006 : 07:44:58 »

Ko sem jo jaz prvič videla, sem hvalila ne vem koga...tistega, ki je izumil zanke in nagobčnike  Tongue. In moram priznat, da so ji bile ure štete, ker sem resno razmišljala o evtanaziji...pa ne me zdaj iz gat strest, ampak je res take počela, da si ne bi nikoli mislila, da bo enkrat lahko zares iskala nov dom...In seveda me zvija slaba vest vsakič, ko jo pogledam zdaj, polno življenja...
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : torek, 16.05.2006 : 08:33:59 »

Bela je pa res postala ena taka neverjetno prijazna in živahna psička, željna vsega življenja. Res bravo za tak dober način reševanja pasjih duš iz ne vem kakšnega pasjega obupa. Vse čestitke Polona!  Cool Pravo veselje si za vse pesjane in nas, ko to vidimo, kaj se vse da.... Cheesy Cheesy.
Lp PolonaK
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Psička Bela
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines