mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 10:45:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kara in Lina
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kara in Lina  (Prebrano 19780 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #45 : petek, 07.04.2006 : 05:40:38 »

Katarina, metoda ignoriranja pri grizenju RESNIČNO POMAGA. Najlepša hvala. Mene se precej manjkrat loti še grizt, ker ji ni všeč ko jo začnem ignorirat. Včeraj sva to precej prakticirali. Kar jokat začne, ker se ne buckam z njo. Dobro, da sva se slišali.

Lep dan Špela
Logiran
nellchy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 113


« Odgovor #46 : petek, 07.04.2006 : 08:59:28 »

ojla...spet se mal javlam..
naša lina se je pa zaljubila!!!! Roll Eyes  in to v ogledalo hhehehe Cheesy
skoz čepi pred njim in se gleda ,prava pozerka je hehehehe
ko bom lahko pošljem slikce Grin
lep pozdravček od line
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #47 : nedelja, 09.04.2006 : 12:36:33 »

Pismo sta lepe punce...  Smiley

vesela ostržka
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #48 : torek, 11.04.2006 : 18:11:54 »

Špela, a je Kara pridna?
Pa Lina?
Logiran

bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #49 : četrtek, 13.04.2006 : 12:57:41 »

Ja je zelo pridna. Tako zlata psička je. Tudi grize veliko manj. Ponoči celo noč spi. Čez dan že pove kadar je treba kakat in lulat. Tudi uči se zelo hitro. S Katarino sva se pa zmenili, da jo pokličem takoj ko opravi drugo cepljenje in greva v šolo. Saj če je cepljenje par dni pred 17. ni nič narobe a ne? Jutri sem jo mislila peljat cepit.

Aja moram povedat, da ji ni več ime Kara. Bo slišat malce čudno, ampak moja sestra si je vedno želela dati psu ime Lina in sedaj je tudi ona Lina. Imamo dve Lini zdej. Pristala sem pa na to ime, ker je tudi meni všeč in z drugo Lino tako ne živita skupaj. Kara je pa že sosednja psička in nismo mogli obdržat tega imena.

Lp Špela
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #50 : četrtek, 13.04.2006 : 13:14:32 »

Haha...dve Lini, ja super! Nič hudega ne bo, če jo cepiš malo prej, potem pa hitro v šolo! Vaju pridem gotovo kdaj pogledat, če me bo šefica na vadbišče spustila  Grin Cheesy Grin. Lp
Logiran

bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #51 : četrtek, 13.04.2006 : 14:12:11 »

No super. V šolo pa takoj ko bo možno. Pol se pa vidimo kej na vadbišču. Je pa že kar precej zrasla, vsaj drugi pravijo. Jaz sicer ne opažam, ker jo ves čas gledam, ampak je kar precej večja že.

Lp
Logiran
nellchy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 113


« Odgovor #52 : petek, 14.04.2006 : 20:01:03 »

Lep pozdrav!
Po dolgem času se zopet javljam.Lina je pridna,čeprav grize vsepovprek ampak jo počasi odvajamo od tega kolikor nam to seveda uspeva,pa zelo rada je v središču pozornosti.
Začela sem razmišljati tudi o pasji šoli,da bo lepo vzgojena,ker ne vem če mi bo to uspelo ,pa me zanima koliko časa to traja in koliko stane,ampak za tako lepo kužiko se vse splača,saj je zelo poslušna,samo zelo rada nagaja naši muci in laja na njo in jo grize samo muca takoj pokaže kdo je v hiši gospodar.Po praznikih jo bom pa peljala na cepljenje saj bo verjetno pravi čas ne bo prepozno?
Ko bom naredila kakšne animive fotke pa jih pošljem!
Lepo ,da sta sestrici sedaj obe Lini,upam,da se bomo kdaj videli,d avidimo koliko so zrasle in se spremenile.
Pa lep pozdrav od Line Wink 
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #53 : petek, 14.04.2006 : 21:22:31 »

nellchy šolanje traja okoli tri mesece, stane pa okoli 30.000,00 sit no malce gor ali dol odvisno od šole. - naj me kdo popravi Wink. Pa res kakšne fotke so zelo zaželjene Smiley Smiley...lp
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #54 : petek, 14.04.2006 : 21:24:08 »

Nellchy zanimivo bi se blo kdaj vidt, pa tud Lini bi bli po moje veseli. No sej Lina je tako vsakega vesela. Kamorkoli grem jo vsi občudujejo. Nikamor ne prideva, ker bi jo vsi božali,lupčkali,občudovali, ona se pa tega seveda prav nič ne brani, še vesela je. Najbolj pa uživa zunaj na sončku. In ko lenobica mala spi, se ji potem sploh ne da na noben sprehod jt, ker raje uživa v lenarjenju na sončku.

A pol tudi ta druga Lina na veliko grize...se vidi da sta sestrici, hehe. Moja trenirka ima luknjo pri luknji. Ampak občasno jo prime, je pa že precej boljše.

No lep pozdrav
Špela in Lina
Logiran
nellchy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 113


« Odgovor #55 : torek, 18.04.2006 : 18:42:54 »

Lep pozdrav!
Sedaj smo že prišli do ugotovitve,da je Lina prelep pes,da bi ga sami učili vseh spretnosti in bi bilo  škoda ,da jo ne bi dali v šolo,pa stvari tudi dojema kar hitro zelo brihtna je sploh pa kar se tiče njenega želodčka,poje vse kar dobi pa še to s tako hitrostjo,da ji pravim sesalec.
Kje bi se dalo pozanimati za šolo in kolikokrat na teden treja šolanje,bi začeli čimprej dokler je še majhna?
Grize pa itak vsepovprek,moje hlače in nogavice imajo že tišoč lukenj,ampak bo bpljše sam ,da je zdrava in v dobrem domu,kjer ni nič ne manjka. Grin
Se še slišimo.
Cmok in griz od Line! Kiss Wink
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #56 : torek, 18.04.2006 : 19:53:11 »

Pasja šola za azilaše, ki poteka ob sobota v okviru Komisije za šolanje pri Kd Krim, stane 10.000 sit +  5.000 sit članarine za Kinološko društvo Krim.

Ena blond lepotička se mi je danes že pofočkala, zdaj pa čakam še ta drugo, da se javi! Wink Grin

lp, Katarina
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #57 : nedelja, 23.04.2006 : 14:49:16 »

Nellchy, a boš ti svojo Lino vpisala v šolo h Katarini? Midve z mojo Lino sva se že. Zanimivo bi bilo se srečat.
Lep pozdrav Špela
Logiran
nellchy
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 113


« Odgovor #58 : petek, 28.04.2006 : 19:04:20 »

No pa se zopet javljave z Lino! Cheesy
Lina,ali pa jaz jo že ljubkovalno kličem Linči-Binči ::)sva bile na cepljenju in je bila zelo priden kuža,je bila zelo pohvaljena pa pridna,tako da je zraven dobila še čip da se bo vedelo od koga je pa še potni list je dobila ,če bo z mano popihala na potep po tujini,saj ko bo večja bo pa itak hodila na pohode po gorah in hribih.
Je zelo pridna,navadila se je že zunaj opravljat svoje potrebe,pa tudi že bolj poslušna je postala,tako ,da se jo da lepo učiti.Shocked
Saj ve ,da dobi priboljšek ,če je pridna pa ve da se ji splača,sploh pa je najbolj zadovoljna če se lahko pocrklja v naročju.
Se še slišimo,pa upam ,da bo mo v kratkem naredili kakšne fotke da jih pošljem,da vidite koliko sem že velika-hov hov-hov Grin Kiss ;)Lina
Logiran
bloody_mary
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 98


« Odgovor #59 : sobota, 06.05.2006 : 20:08:34 »

Lep pozdrav!
Imam eno vprašanje glede števila obrokov za Lino. Sedaj ji dajemo 3 obroke na dan, vendar zadnjih par dni drugega obroka noče jesti. Z veseljem je zjutraj in zvečer, vmes pa se briketov niti dotakne ne. Ali ji lahko že pri tej starosti dajem samo 2 obroka na dan? Ker zjutraj in zvečer bi pojedla "vola", čez dan pa ji paše samo kakšna kost, ki jo gloda, briketov pa se ne pritakne.

Lp Špela
Logiran
Strani: 1 2 3 [4] 5 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Kara in Lina
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines