mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 00:56:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maltežanka Žiži
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežanka Žiži  (Prebrano 27488 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
rem
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.248


« Odgovor #30 : torek, 21.03.2006 : 10:35:25 »

Kako lepo se je vse razpletlo,  Smiley  da bi le bilo čimveč dobrih lastnikov in čimmanj zapuščenih pesjančkov.
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #31 : torek, 21.03.2006 : 10:41:10 »

Ej, daj nam malo casa. S custvi pa res ne opravis kar tako. Saj ves, ce se ze vidis z enim kuzkom. Saj ostalih ne odpises... samo malo pavze prosim Smiley
Klin se sklinom zbija! En obisk pri Smetki, pa bojo čustva pozdravljena Wink
Pa sej ni, kot da je Žiži šla nekam.... na slabo al pa še kam drugam. In sigurno bo vesela, če še kašna druga kepa dom dobi. Sploh pa:
P.S.
Svrk vem ,da si žalosten ker Žiži ni tvoja te pa vabim ,da se nam pridružiš na kakšnem malty sreèanju in jo boš takrat lahko poèohal!Drži se!
To bi morala bit zgodba s srečnim koncem! Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #32 : torek, 21.03.2006 : 10:50:28 »

Hvala, Sisi. Sem ravno nekaj takega rabila. In brez skrbi, vem, da je to zgodba s srecnim koncem. Kiss
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #33 : torek, 21.03.2006 : 10:53:22 »

Žiži je pri nas jedla AG brikete. V bistvu je to uradno...ampak ker je bila tako suha, ko je prišla, je brikete papala bolj za hec. Zares smo ji kuhali piščanca in gresove cmoke in korenček in....Včeraj so ji še očistili zbni kamen, tak da je sploh lahko še malo na kuhanem  Smiley. Sicer pa ni občutljiva.

Logiran

sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #34 : torek, 21.03.2006 : 11:17:33 »

Živio!
Kako kompliciram kaj ne sram ampak Žiži želimo samo najboljše in ji bomo kuhali sedaj hrano (malo govejega,pa malo kurjega,tudi zajčje meso je dobro,...)Vzela sem tudi nekaj dni dopusta tako da potem bo.Kasneje ji bomo dajali torej te brikete od canina če je tako prav.Če pa tega ne bo jedla bo pa jedla hillsove konzerve tako kot moja Lady .Briketov niti povohati noče!Govorila sem že z veterinarjem in mi je rekel da šivi gredo ven nekje po 8 dneh.Kopanje strogo odsvetuje!No tako ,da danes teden ne bomo imeli več šivov.Za enkrat LP Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #35 : torek, 21.03.2006 : 11:36:10 »

Živio!
Kako kompliciram kaj ne sram ampak Žiži želimo samo najboljše in ji bomo kuhali sedaj hrano (malo govejega,pa malo kurjega,tudi zajčje meso je dobro,...)Vzela sem tudi nekaj dni dopusta tako da potem bo.Kasneje ji bomo dajali torej te brikete od canina če je tako prav.Če pa tega ne bo jedla bo pa jedla hillsove konzerve tako kot moja Lady .Briketov niti povohati noče!Govorila sem že z veterinarjem in mi je rekel da šivi gredo ven nekje po 8 dneh.Kopanje strogo odsvetuje!No tako ,da danes teden ne bomo imeli več šivov.Za enkrat LP Smiley

Sisi, a bi mene prosim tudi posvojila? Wink Roll Eyes Cool
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #36 : torek, 21.03.2006 : 11:38:26 »

Kaj se ponujaš, ti si že posvojena. Nekoga naše zavetišče mora imet takole stalno, a ne??

Žiži ima notranje šive  Cool, tako da ne bo panike s pobiranjem. Kopat se seveda ne sme, v vsakem primeru pa ji bo treba zobke krtačit. Danes sva že opravili  Wink.
Logiran

sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #37 : torek, 21.03.2006 : 11:49:22 »

Živjo!
Pri naši hiši se vedno trudimo imeti kar se da najboljši odnos do živali in seveda tudi do ljudi.Xena tudi tebi bi nudili streho nad glavo če bi jo rabila! Wink Pa vidim da te ne dajo kar tako!Tudi v službi mi pravijo ,da bi radi bili moja Lady in v naslednjem življenju menda tudi bodo Grin!
Zobke bomo čistili ni problem tudi Lady jih čistimo(kolkor pač dovoli) vsake toliko pa jo peljemo v kosmatega princa,da ji dajo gor encimsko oblogo ki nekako odstrani zobni kamen.LP
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #38 : torek, 21.03.2006 : 11:54:14 »

Ma, jaz mislim, da Žiži ne bo mogla iti v boljše roke......
Priznam Wink

Komaj čakam kakšne slikce te male kepice Smiley

LP!
Pika
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #39 : torek, 21.03.2006 : 12:05:18 »

Kaj se ponujaš, ti si že posvojena. Nekoga naše zavetišče mora imet takole stalno, a ne??


A ja? Shocked S kom si pa podpisala posojitveno pogodbo? Roll Eyes

Mal heca.... itak da se mi zdaj u ibr fajn zdi, da me Smetka ne da. Kiss

lp, K
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #40 : torek, 21.03.2006 : 12:51:16 »

Evo, urejeno, obe posvojeni  Smiley.
Samo še ene 20 jih rabi dom. Lp
Logiran

_Tyra_
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 159


« Odgovor #41 : torek, 21.03.2006 : 15:28:50 »

Super Za Žiži!

Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #42 : sreda, 22.03.2006 : 17:12:43 »

Hja, kaj naj rečem...Žiži je na poti v nov dom, z Lady nista imeli nobenih "kratkih stikov", kaj več bo pa tako sisi napisala. Srečno, pikica mala.
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #43 : sreda, 22.03.2006 : 17:13:39 »

Jaz pa nestrpno čakam slikice male Žiži.....
Srečno!
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #44 : sreda, 22.03.2006 : 17:25:31 »

Srecno Žiži. Pika, ti pa drugic bolj pogumno..... Grin Tale pupa bi res pasala k tebi. Wink lp
Logiran

Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maltežanka Žiži
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines