mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:43:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maltežanka Žiži
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Maltežanka Žiži  (Prebrano 27431 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #15 : ponedeljek, 20.03.2006 : 17:17:02 »

Žiži se zbuja po sterilizaciji, načeloma pa že ima nov dom. Tema sicer lahko še malo ostane, da punca zares zapusti zavetišče, klicat pa ni treba več. Lp
http://www.moj-album.com/slike/1601452/MKpDHXXKPGYkev_g.jpg
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #16 : ponedeljek, 20.03.2006 : 17:26:39 »

Super  Cheesy

P.S. Tyra, nisem jaz Wink
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 20.03.2006 : 17:29:14 »

Super Cheesy

P.S. Tyra, nisem jaz Wink

Sploh se preveč ne hvali, imamo še en cel kupček pesjančkov tukaj, hehe..
Logiran

PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #18 : ponedeljek, 20.03.2006 : 18:47:11 »

Sploh se preveč ne hvali, imamo še en cel kupček pesjančkov tukaj, hehe..

Ahaaaa....vem vem......jih bom prišla kmalu spet malo prečohat....
Kdaj pa odhaja Žiži?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #19 : ponedeljek, 20.03.2006 : 19:24:13 »

Predvidoma v sredo. V take maltežanske roke, ki jo bodo znale tudi lepo uredit.
Logiran

sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #20 : ponedeljek, 20.03.2006 : 21:52:30 »

Živjo!
V sredo zagotovo pridemo ponjo tako kot smo dogovorjeni!Vesela sem ,da ste se odločili za nas da pa  boste še bolj prepričani v to vam pošiljam slike na katerih je naša Lady ,ki pa nestrpno pričakuje prijateljico Žiži.Želimo  da Žiži  preostanek življenja polepšamo in da nikoli več ne bo čutila kako zelo je hudo ,ko te nekdo ne mara. LP

http://ladybe.moj-album.com/album/2580615/
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : ponedeljek, 20.03.2006 : 22:25:22 »

Mi je nekaj reklo, da boste pravi...verjamem, da bo tudi Žiži kmalu tako izgledala. Zdajle spi, je že jedla in pila, pa še to v spanju  Smiley...vse ok torej, v sredo se pa vidimo, lp
Logiran

sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #22 : ponedeljek, 20.03.2006 : 22:33:00 »

Živjo!
Hvala za zaupanje! V sredo bomo najprej poklicali ob odhodu od doma nekje približno okoli 14 ure in ko prispemo v Horjul.Nekje bomo na bencinski črpalki obstali in se slišimo kam gremo potem!Veselimo se srečanja in novega člana naše družine Wink!LP Smiley
Logiran
Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #23 : ponedeljek, 20.03.2006 : 22:55:40 »

Živjo!
V sredo zagotovo pridemo ponjo tako kot smo dogovorjeni!Vesela sem ,da ste se odločili za nas da pa boste še bolj prepričani v to vam pošiljam slike na katerih je naša Lady ,ki pa nestrpno pričakuje prijateljico Žiži.Želimo da Žiži preostanek življenja polepšamo in da nikoli več ne bo čutila kako zelo je hudo ,ko te nekdo ne mara. LP

http://ladybe.moj-album.com/album/2580615/


Joj sisi, kako sem vesela, ko vidim da gre lepotička v vaše roke. Za enega maltežančka je vedno prostor, kajne Wink Zagotovo bomo potem malo miško videli na malty srečanju, ne? Wink


Mi je nekaj reklo, da boste pravi...verjamem, da bo tudi Žiži kmalu tako izgledala. Zdajle spi, je že jedla in pila, pa še to v spanju Smiley...vse ok torej, v sredo se pa vidimo, lp

Smetka, če dovoliš, si upam trditi da si malo oddala v prave roke Smiley

LP,
Diana
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #24 : ponedeljek, 20.03.2006 : 22:58:41 »

Seveda, pa sploh nisem vedela, da je sisi to...Super, res. Čeprav mala niti slučajno ni tako lepa, kot nekega dne bo...smo se mislili spravit nanjo konec tedna in razčesat dlako, pa bo prej šla. Zagotovo tja, kjer to zares obvladajo. Jaz spet do stropa skačem, dobro, da se ne vidi  Cheesy....
Saj nam boste poslali kakšno fotko, ne?
Logiran

svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #25 : ponedeljek, 20.03.2006 : 23:17:02 »

Pri nasi hisi smo pa zalostni, ker smo kar precej racunali, da bomo Žiži dobili, ko si bo opomogla po operaciji. Tako, malo se tolazimo, da ji bo dobro tam, kamor bo prisla. Ampak tolazba ni prevec mocna. Pa srecno Žiži in vsi, ki ste skrbreli zanjo.
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #26 : torek, 21.03.2006 : 07:53:04 »

Živio!
Žiži bo zagotovo prišla na srečanje maltežanov z Lady.Tudi slike vam obljubim!
LP Wink
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #27 : torek, 21.03.2006 : 10:08:52 »

Pri nasi hisi smo pa zalostni, ker smo kar precej racunali, da bomo Žiži dobili, ko si bo opomogla po operaciji.
OJOJ! Pri tolkih drugih cortkih pa res ni za bit žalosten. Ena pasja srečna duša je našla dom, in zdej maste odlično priliko, da ponudite dom drugi! In bosta srečni dve! Pa hitro, da ne boste spet žalostni... Wink
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #28 : torek, 21.03.2006 : 10:18:03 »

Ej, daj nam malo casa. S custvi pa res ne opravis kar tako. Saj ves, ce se ze vidis z enim kuzkom. Saj ostalih ne odpises... samo malo pavze prosim Smiley
Logiran
sisi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 314


« Odgovor #29 : torek, 21.03.2006 : 10:22:58 »

Živjo!
Zanima me kaj Žiži sedaj dajate za jest.Ne bi namreč radi da bi imela kakšne prebavne težave,ker vem da se hrana ne sme menjati čez noč.Pripravljene ima že posodice in tudi boks ,ki je drugače od Lady .Ostalo mi je nekaj briketkov od royal canina yorkshire terrier 28 pa če jih tudi Žiži ne mara tako kot moja Lady bi jih rade volje prinesla s seboj jutri. Kako je kaj danes mala Žiži.Počohajte jo tudi namesto mene Wink.LP Smiley
P.S.
Svrk vem ,da si žalosten ker Žiži ni tvoja te pa vabim ,da se nam pridružiš na kakšnem malty srečanju in jo boš takrat lahko počohal!Drži se!
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Maltežanka Žiži
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines