mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 11:18:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zvezdica...
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zvezdica...  (Prebrano 41779 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #120 : nedelja, 29.04.2007 : 19:20:58 »

Velik wuf od naših pasjih bejb, pa javi se kaj!
Zvezdica, lepo se imej, pa čuvaj svoje Smiley
Tina
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #121 : nedelja, 29.04.2007 : 19:22:36 »

Lepo se imejte!
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #122 : nedelja, 29.04.2007 : 20:45:28 »

Tudi z moje strani srečno pot in čim lepše tam doli! A potem štartate še pred avgustom?
In glej, da se še kaj javiš, čeprav z drugega konca sveta!!! Wink Smiley Wink

LP

P.S. A plakate mi boš sedaj iz Avstralije pošiljala?  Wink Hecam se .... Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #123 : ponedeljek, 30.04.2007 : 08:18:19 »

Kaalen, želim vam vsem trem: good luck down under Smiley
Zvezdici pa enega velikega  Kiss
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #124 : sreda, 02.05.2007 : 22:31:57 »

Iz centra za karanteno v Sydneyu so mi potrdili rezervacijo prostora od 15. avgusta naprej.... kar pomeni jupi  Smiley da potujemo skupaj in ob predvidenem času. Obenem je ta postaja tudi najbljižje kraju, kjer bomo živeli... čeprav je blizu v Avstraliji relativen pojem.

Se mi je kar en velik kamen odvalil od srca. Zdaj pa je treba hitro rezervirati še letalske karte.

Kdo ve kje v Ljubljani imajo največjo izbiro transporterjev? Tukano, kje jih zavetišča dobijo???
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #125 : četrtek, 03.05.2007 : 06:47:35 »

Mr.Pet jih ima tudi kar lepo izbiro, pa takoj zraven v hali A (južni vhod) je tudi ena trgovinica.

LP
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #126 : sreda, 09.05.2007 : 15:53:09 »

Z Zvezdico nekaj ni vredu... zavrača hrano Sad Tudi najljubše vrečice se sploh ni pritakne, cel dan leži na okenski polici in drema. Malo sem jo pretipala in se mi ne zdi vroča, trebuščka tudi nima napetega, če jo pobožam ji godi... sam to vseeno ni OK. Če do jutra ne bo nič pojedla, gremo k veterinarju, upam da ni kaj resnega.
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #127 : sreda, 09.05.2007 : 15:54:47 »

Uf..Držimo pesti, da ni nič resnega.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #128 : sreda, 09.05.2007 : 17:27:36 »

Eto... odkrila sem krivca za Zvezdičino slabo počutje. Krajši sprehod okoli hiše je razkril enormne količine kupčkov bele praškaste snovi okoli vogalov hiše, ob drevesih in robovih škarpe. Šlo naj bi za nek strup, ki ga je fotr privleku iz fabrike in nasul okrog bajte, ker naj bi odganjal mravlje, polže in druge "škodljivce"... kaj več mi mama ni znala povedat. Potresen naj bi bil že v ponedeljek, v tem času je bila Zvezdica vsak dan na sprehodu, najdaljši je bil včeraj medtem ko sem jaz urejala zelenjavni vrtiček. Verjetno je to snov zaužila ko je žvečila travo v bljižini hrušk, kjer so posuti največji kupčki... nekaj jo je veter gotovo raznesel tudi na okoliške rastline. Travo je zvečer tudi izbljuvala, k sreči v izbljuvku ni bilo krvi ali česa podobnega.

Besna sem kot hudič... kaj ima za potresati neke strupe za industrijsko uporabo okoli hiše, v neposredni bljižini zelenjavnega vrta... s tem škodi Zvezdici, vsem drugim (hladnokrvnim) živalim, sosedovim ovcam, ki se tudi pasejo v neposredni bljižini hrušk in ne nazadnje tudi nama z Rudijem, ki bova v končni fazi pojedla zelenjavo, ki bo zrasla na vrtu... na kontaminirani zemlji, zeliščni vrtiček pa tako ali tako že sedaj dnevno uporabljava. Jooooj... kr lasje so se mi pokonci postavli in čakam da pride fotr domov, da ga pošteno napizdim kaj serje okoli bajte in da izvem točno za kakšno snov gre. Potem pa k veterinarju po nasvet kaj storiti in oceno tveganja za zdravje, do nadalnjega pa nobenih sprehodov.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #129 : sreda, 09.05.2007 : 17:37:05 »

kaalen, če gre za strup za polže, ali pa pravzaprav za katerikoli strup in se Zvezdica slabo počuti, potem ČIMPREJ na veterino!
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #130 : sreda, 09.05.2007 : 18:37:37 »

Ok... snov je kalcionirana soda  Undecided Jaz nimam pojma kaj je to, snov je bazična in sklepam da ni čisto isto kot soda bikarbona, ki jo uporabljamo v kuhinji. Fotr mi je zagotovil, da stvar ni toksična in da jo spere dež. Klicala sem veterinarja in je reku, da soda ne bo povzročila kaj hujšega, je pa možno da se muca zaradi tega slabo počuti. Skratka, če do jutri zjutraj ne bo vse vredu, jo peljem v ambulanto.

Prejdle je Zvezdica pohrustaa ene 5 briketov... čisto malo in popila nekaj požirkov vode, kaj več noče pojesti, bruhala tudi ni. Zdaj se skozi okno "pogovarja" s Francijem (sosedov mačkon).
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #131 : četrtek, 10.05.2007 : 05:54:05 »

Z Zvezdico je vse po starem... zjutraj je prosila za hrano, vse pojedla, zdaj pa se igra z miško.
Logiran
MaxyTT
odvisnež
*****
Sporočil: 541


« Odgovor #132 : četrtek, 10.05.2007 : 06:59:49 »

Super!!!
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #133 : sreda, 27.06.2007 : 08:52:34 »

Mi pa takole počivamo na postelji in sanjamo sladke sanje:


V veliko muco je zrasla, ni kaj. Malo mačjo bando je zelo lepo sprejela, ko so bili še manjši jih je samo umivala, sedaj ko pa so malo večji in igrajo svoje nore mačje igre se jim kar pridruži in še ona postane prav ljubko razigrana, kot mladiček.
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #134 : sreda, 27.06.2007 : 09:24:43 »

He he, vidim, da se tudi njej že dela "kengurujski trebušček"  Grin
Lepotička  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zvezdica...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines