mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 09:07:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zvezdica...
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zvezdica...  (Prebrano 41760 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #180 : četrtek, 06.09.2007 : 11:18:00 »

Lp vsem trem.
Logiran

Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #181 : četrtek, 06.09.2007 : 11:25:02 »

O madona, 1000 km stran je pikica. Tako je človek niti obiskati ne more.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #182 : sobota, 22.09.2007 : 07:15:18 »

Zvezda je na poti domov. Še polovico imajo pred sabo oni trije  Kiss.
Logiran

tadeja_n
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #183 : sobota, 22.09.2007 : 13:37:25 »

Krasno! pa bo Zvezdica končno spet med domačimi. Wink
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #184 : nedelja, 23.09.2007 : 06:48:11 »

Zvezdica je doma... smo prispeli včeraj po skoraj 12h urah peklenske vožnje, ker je celo pot deževalo kot pri norcih. Klobčič je seveda spal pri nama pod kovtrom in mi je za petami kamorkoli grem, nikakor ne more nehati presti in tapkati. Strošek vsega skupaj je približno 3000A$ oz. 1600€.... sam se je vsekakor izplačalo.
Logiran
Sanny
midi
****
Spol: Ženska
Sporočil: 336



« Odgovor #185 : nedelja, 23.09.2007 : 07:05:38 »

Ljubica mala zdaj mora nadoknadit za 30 dni nazaj Cheesy Grin. Bučka mala, samo da je doma Kiss.
Logiran

Choose a job you love, and you will never have to work a day in your life, Confucius
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #186 : nedelja, 23.09.2007 : 11:04:03 »

Joj, kako lepo Smiley. Zdaj pa uživajte maksimalno skupaj, ko ste v kompletu Kiss.

LP,

Damjana
Logiran
cac
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 603


« Odgovor #187 : nedelja, 23.09.2007 : 15:55:03 »

Evo to je prava ljubezen do živali... ko ni ovir za to da ste skupaj!
Uživajte  Wink Kiss
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #188 : sobota, 06.10.2007 : 08:48:06 »

Zvezdica se je že nekaj časa nazaj povsem prilagodila novemu domu. Imamo luštno hišo z zastekljeno verando in 2 dvojnimi (zamreženimi) vrati tako da lahko brezskrbno opazuje okolico. Nekajkrat smo jo tudi že peljali ven na povodcu na vrt in je bilo vse super. Skratka mi uživamo maksimalno. Vse kar moram sedaj še pogruntati je, kako jo vpisati v avstralski register (mikročip).
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #189 : sobota, 06.10.2007 : 08:57:56 »

Ful lepo Smiley

Hja, nekateri pač naredijo vse in še več za svojo zverco Cheesy
Zvezdici enega Kiss pa eni koali enega Kiss nekam pritisni Grin

Imejte se krasno!
Logiran

kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #190 : sobota, 13.10.2007 : 06:09:45 »

Ful lepo Smiley

Hja, nekateri pač naredijo vse in še več za svojo zverco Cheesy
Zvezdici enega Kiss pa eni koali enega Kiss nekam pritisni Grin

Imejte se krasno!

Mal updejta, nasa Zvezdana je vcerej bla cist nabrisana in je nekako uspela odpret okno in zlest na streho, no, smo takoj slisali, da se nekej cudnega dogaja, potem smo jo pa z lojtro resevali, presnete macke. Drugace pa narbolj uziva prav v sunroomu, kjer je crez dan sigurno okrog 35 C ona se pa se na sonce nastavlja Smiley .

Lp iz Brisbejna,
Rudi
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #191 : sobota, 13.10.2007 : 09:35:20 »

Uživači  Cheesy - nas hoče pa že skor mal zebst  Wink
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #192 : torek, 16.10.2007 : 00:43:26 »

No bom jaz malo bolj podrobno napisala kaj se je zgodilo. Z Rayem sva pila pivo v kuhinji kjer je to presneto okno, ki nima venecians-ov na notranji strani ampak samo na zunanji. Ne vem kako se to po slovensko reče, to so tisti zastori za okna, take horizontalne palčke, ampak ker so zunanje so take aluminijaste, trde in jih ne moreš obračat. Jih imajo kao zato, da ne nažiga sonce direktno skozi okno, da je malo hladneje. So kakih 30 cm od okna. Okno pa je okoli 3m od tal. In sva naenkrat zaslišala tak zvok praskanja po aluminiju, meni je v sekundi potegnilo kaj se je zgodilo, Ray pa je mislu da je flying fox (ogromni netopirji, ki jedo sadje... so večji ko naši krokarji) pristal na oknu. V sekundi sem se razjezila kot pajek in zletela po stopnicah dol in ven, pa je bla taka tema, da sem brcnila in si razsula prst na nogi, sem letela nazaj kot zmešana, prižgala luč in nazaj ven. In kaj zagledam.... zvezdico, ki binglja dol s tistih aluminijastih letvic samo s prednjimi tačkami se je še držala in prestrašeno joka. Sem splezala čez haubo avta na streho, v tistem je zvezdici spodletelo in je padla par letvic nižje, se zopet ujela, spet spodrsnila in se ujela na anteno v šokantnem položaju. V tistem je Ray prinesel lojtro iz garaže in že sem kot leopard splezala po lojtri, prijela ubogo prestrašeno kepo in smo šli v hišo. Sem jo mislila okregati pa sploh ni blo treba in bi bilo kruto, ker je bila uboga mala zverinica čisto šokirana. Med reševalno akcijo je sosed stal sredi kuhinje in gledal kaj se dogaja z čeljustjo do tal. In tako se je odvila drama v Holland Park-u.

Ray prej ni maral mačk, ker so bile vse ki jih je srečal zanemarjene in smrdljive... kar seveda ni problem mačk, ampak lastnikov. Zvezdico naravnost obožuje in jo kliče Pupa, kar pomeni mala deklica po maltežansko (oz. tudi italjansko). Posvojitev Zvezdice je bila ena najboljših stvari, ki sem jih storila. Kako le človek ne bi ljubil tega malega kosmatega hvaležnega in družabnega bitja.

Zvezdica je tudi edina slovenska izseljenska mačka v Avstraliji po besedah gospe iz pet registra! Hehe, še ena stvar več s katero se lahko Zavetišče Horjul pohvali, da je njihova bivša varovanka prepotovala pol sveta.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #193 : ponedeljek, 29.10.2007 : 11:30:29 »

Mi smo pa pogruntali da mamo pravzaprav tudi mačjak pri hiši... no pravzaprav je to pogruntal naš "bivši cat hater" Ray. Najprej smo razmišljali o nakupu Catmax mačjaka pa so precej dragi. In sem v soboto vstala, Raya ni blo nikjer pa sem šla pokukat ven na vrt in je sedel tam, kadil cigareto in se zadovoljno smejal. Malo sem debelo pogledala  Shocked čemu je tako zadovoljen pa mi je ponosno pokazal kako pase Zvezdanko v "mačjaku" pod sunroom-om. Isto stvar smo sprobali še zvečer in je blo še bolj zabavno, ker ponoči prilezejo vsi žužki in kuščarji ven. Ta naš mačjak je ubistvu zamre
en del prostora pod hišo. Zdaj razmišljamo da bi zvrtali luknjo skozi sunroom v mačjak in naredili tako lojtrico, da bi lahko splezala ven in not kadarkoli bi hotela.

Sicer pa v Evropi prostoživeče mačke lovijo miši in podobno, hišne pa se igrajo z igračami... no naša Zvezdanka ima oboje, plišaste miške in ščurke. Ščurki so seveda bolj zabavni od neživih mišk. 2 tedna nazaj smo imeli deratizacijo hiše pa očitno ni dolgo učinkovalo, ker zopet vsako jutro najdemo vsaj enega mrtvega ščurka.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #194 : ponedeljek, 29.10.2007 : 12:03:05 »

Kak kul Grin

Prav predstavljam si, kako fajn se imate tam dol Smiley Uživajte še naprej!
Logiran

Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zvezdica...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines