mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 06:13:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 509000 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #105 : petek, 06.10.2006 : 12:38:50 »

Izvajalca? Kakšnega? Za monitrat boljer ali še kaj več? Sorry, nisem zdaj sledila tejle temi....
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #106 : petek, 06.10.2006 : 12:45:35 »

Za vse dokončat. Naši so namreč imeli rok do 15.7. Če bo šlo tako naprej (vidim jih morda enkrat na teden), bo končano drugo leto.
Logiran

liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #107 : petek, 06.10.2006 : 12:47:16 »

No lepo Smetka, da si se javila.
Za bojler vem, pa za pipe tudi.
a tist seznam še velja ??  (malo nazaj)
Kaj pa je z izvajalci? (a ne bo več isti ?)
Če smem ti svetujem
napiši kakšne izvajalce rabiš. ni hudič, da bi nekdo iz tegale foruma, al pa kakšnega poznau, da pridejo dokončat, ker res ne manjka več prav veliko !!

Ena udarniška akcija, pa bi lahko blo res fertig v 14 dneh !! al pa vsaj pred zimo (snegom)

DEJMO OBRTNIKI, ALI KDOR JIH IMA V ŽLAHTI, MED PRIJATELJI, ITD,ITD
JAVITE SE SMETKI, ker tole pa tudi ni več res, da se ne da par boxov skupaj spravit..
Smetka, če kej ni v redu, me takoj zbriši.. Grin
Vse z dobrim namenom
in lepimi pozdravi, pa lep vikend in malo v razmislek.. Huh Huh
Mojca





Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #108 : petek, 06.10.2006 : 13:07:21 »

Eto
Po tel.razg.s Smetko, se lahko javite

-ZA POLAGANJE PLOŠČIC

-ZA ZVEZAT CENTRALNO IN DOKONČAT VODOVOD

                                        (to bo mogoče moj brat, v kolikor je v Lj.ker veliko dela zunaj)
-ZA BARVANJE NOTR.STEN OZ STROPOV, IN FASADE

Toliko zaenkrat.
Prosim naredimo skupaj nekaj dobrega, saj nam je vsem, ki sodelujemo na tem forumu do tega, da bo vsem kosmatincem - če že morajo biti po zavetiščih - vsaj malo lepše do takrat, ko dobijo svoje prave domove.

Vsem skupaj prav lep pozdrav in lep vikend, pa ne pozabite pa uboge pasje in mačje duše, ki si prav tako kot mi zaslužijo lepšega in dostojnega življenja.

Mojca

Logiran
bolha2
odvisnež
*****
Sporočil: 871


« Odgovor #109 : petek, 06.10.2006 : 14:02:21 »

Spet je treba en dan odprtih vrat organizirati in vsakemu en čopič v roke, pa bo fasada pobarvana en, dva, tri. Cheesy Takrat pa punce fante, očete in može s sabo pripeljat, da bojo ploščice polagal, centralno zvezal in vodovod napeljal.  Grin Pa bo vse narejeno v enem dnevu.
Lp
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #110 : petek, 06.10.2006 : 14:08:32 »

Za barvanje se javim jaz. Če mi uspe svoje stanovanje na vsake toliko "premalat" lahko tudi tam kaj naredim Wink
Ploščice in ostalo pa prepuščam strokovnjakom, razen če se najde kdo, da me nauči...  Cheesy
lp
T.
Logiran
kaalen
rad pišem
****
Sporočil: 254


« Odgovor #111 : petek, 06.10.2006 : 17:36:01 »

ja, za malanje tudi jst z veseljem pridem... še nekaj opreme lahko sabo prinesem (mačke, penzlne, une zadeve za mešat farbo...)
Logiran
Toga
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 168


« Odgovor #112 : petek, 06.10.2006 : 18:37:17 »

Hoj!
Sicer govorim v imenu tistih, ki jih ni zraven, ko tole pišem (moj mož!), ampak bi se pripravili priti ploščice polagat, pa tudi koga naučimo... Težava je le v tem, da drugi teden prav zares ne gre, naslednji je malo tako tako, po 22.10. bi pa šlo. Ali ploščice so? In lepilo? Fugirna masa? Ali so stene poravnane ali so še surove - zidaki? No, če bi šlo zares, bi bilo potrebno prit pogledat. Če je mene naučil, bi pa še koga, a ne?
Lp Toga
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #113 : petek, 06.10.2006 : 18:58:43 »

Kakšnega mačka imam tudi jaz (s tem ne mislim Mandi, čeprav se je trudila v tej smeri  Roll Eyes  Shocked  Grin ), in čopič, pa tisto za odcejat mačke...
lp
T.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #114 : petek, 06.10.2006 : 19:43:50 »

Ma ja...dejmo se zmenit in zavihat rokave... Tisti, ki ne znamo, se bomo pa naučili...
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #115 : ponedeljek, 09.10.2006 : 07:51:25 »

Vsem lp
Za vikend me ni bilo, pa vidim, da ni bistveno nič novega.  Huh

Smetka
ali se je javil kakšen strokovnjak za ta najnujnejša dela ?    Huh

Najprej ploščice položit (mimogrede vsem v vednost, da jim v Horjulu manjka še cca 300 kg lepila za ploščice-to vem iz prve roke)

potem vodovod za dokončat s centralno in

šele nato pride malanje ( to kar bi nekako vsi skupaj spravili, kakor vas vse, ki ste se javili zastopim)

Torej : najprej strokovnjaki , potem pa AKCIJA, vsi ki  smo pripravljeni zavihati rokave.  Cool


Pa še tole malo v razmišljanje  Shocked
več kot 5000 nas je članov na temle forumu, pa dejmo ljudje bit malo resni, ker me res jezi in žalosti, da ne moremo biti toliko v pomoč, da končno ubogi kosmatinci ne dobijo enih res osnovnih pogojev za začasno bivanje - in vsaj malce pripomoremo k lažji oskrbi in trdemu delu Poloni in vsem, ki se z njo trudijo za boljši jutri zapuščenih, zavrženih in kakorkoli ogroženih in trpečih živali.

A SMO, AL NISMO.
IZKAŽIMO SE MALO, DA NAM NI VSEENO

V upanju, da čim prej zaključimo tole temo, vas lepo pozdravljam.
Mojca
Logiran
sarabenji
odvisnež
*****
Sporočil: 818


« Odgovor #116 : ponedeljek, 09.10.2006 : 08:21:31 »


več kot 5000 nas je članov na temle forumu, pa dejmo ljudje bit malo resni, ker me res jezi in žalosti, da ne moremo biti toliko v pomoč, da končno ubogi kosmatinci ne dobijo enih res osnovnih pogojev za začasno bivanje - in vsaj malce pripomoremo k lažji oskrbi in trdemu delu Poloni in vsem, ki se z njo trudijo za boljši jutri zapuščenih, zavrženih in kakorkoli ogroženih in trpečih živali.



liza-asta, jaz se strinjam z vsem napisanim. ker pa vseh 5.000 in več bralk/bralcev tega foruma ne ve iz lastne izkušnje, kako je v zavetišču horjul, bi te rada dopolnila:

v zavetišču horjul imajo kosmatinci že sedaj več kot samo osnovne pogoje za bivanje. dodatna dela so potrebna zaradi dogradnje.

da ne bi kdo razumel, da so živali pri smetki prisiljene bivati v nekih nemogočih razmerah.
Logiran
liza-asta
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.602


« Odgovor #117 : ponedeljek, 09.10.2006 : 08:44:19 »

Sarabenji
Ja hvala, da si me dopolnila. Seveda, imajo tudi sedaj dobre pogoje, toda, s to dozidavo oz. razširitvijo, bi bilo pa še za "dodatne kapacitete" poskrbljeno. Tisti, ki spremljajo število psov in mačkonov, jim bo jasno. Je pa res, da nekateri, ki niso bili v Horjulu v "živo" tega ne vedo.

Vsem lp in javite se po svojih močeh Smetki - Poloni, da bi omenjene dodatne boxe lahko čim prej in s skupnimi močmi končno dokončali.
Skrbi za pesjane in mačkone ji pa tako in tako na žalost ne bo zmanjkalo  Cry
 Cry Cry Cry Cry
LP Mojca
Logiran
medom
novinec
*
Sporočil: 36


« Odgovor #118 : ponedeljek, 09.10.2006 : 09:40:45 »

Zasledila sem da rabite plenične podloge. A jih kupujete in koliko zanje plačate?
Sprašujem pa zato ker delam v trgovini s ortopedskimi pripomočki in prodajamo tudi plenične podloge. Cena enega komada 73,20 ali 117 sit.

Imamo tudi trgovino v Ljubljani ki vam je bližje!!

 
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #119 : sreda, 11.10.2006 : 18:52:13 »

Kupujem. Trenutno en paket na dan. Cena je pa prav takšna...
Logiran

Strani: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines