mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:49:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 508073 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #495 : sobota, 29.12.2007 : 10:45:14 »

Smetka, malenkost, mi je bilo v veselje! Pravijo, da moraš vsak mesec opraviti vsaj eno dobro delo - donirati ali pa opraviti prostovoljno delo. Jupi, meni je v decembru uspelo oboje!

Vsem skupaj pa želim veliko uspeha, zdravja in sreče v novem letu!
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #496 : torek, 01.01.2008 : 14:05:32 »

Smetka, kdo dela aktualne plakate?
Če želiš, ga lahko jaz bolj pogosto osvežujem. Na trenutnem je kar nekaj takih, ki so že oddani.

Če želiš, mi sporoči in bom to sproti delala, ter ti vsakokrat poslala na mail novo izvedbo. Ali Jani, če ona to objavlja na internetu?

Lep pozdravček Wink
Logiran
kristin
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #497 : sobota, 05.01.2008 : 10:51:32 »

Pozdravljeni!
Sem nova na tem forumu in me zanima kaj lahko nesem v zavetišče in kdaj lahko greš sprehajat pse?

Hvala
Logiran
the_girl
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 996


« Odgovor #498 : sobota, 05.01.2008 : 11:01:24 »

V zavetišču bodo veseli marsičesa: (kakovostne) hrane tako za mladiče kot za odrasle, odej, rjuh, pleničnih podlog, igrač za pse in mačke, verjetno tudi posteljic za živali ali kakršnekoli druge opreme,...

Zavetišču pa lahko pomagaš še na drugačne načine, ki so napisani na prvi strani njihove spletne strani: www.zavetisce-horjul.net  Wink

Sprehajanja za pse pa pomoje ni...oz. že imajo svoje sprehajalce Wink

Predno greš tja pa pokliči Smetko/Polono Wink
Logiran
kristin
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #499 : sobota, 05.01.2008 : 11:10:00 »

Hvala za odgovor. Jim bom nesla kar hrano, ker mislim da odeje so že zbrali. Pa kaj za "pujska". Upam, da bom tudi jaz komu pomagala.

LP
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #500 : sobota, 05.01.2008 : 19:05:30 »

Ker je ta tema precej dolga sem zaradi lažje preglednosti spesnila skupaj nekaj osnovnih informacij Smiley

1.
Vedno pridejo prav (torej poleti, spomladi, jeseni in pozimi) odslužene brisače, deke, rjuhe (katerekoli) ipd.

2.
Plenične podloge - vedno zaželjene Smiley dobi se jih v lekarnah ipd., najraje mere 60x90

3.
Dobrodošle tudi igrače za mačke/pse, povodci, ovratnice, oprsnice, sklede itd.

4.
Sprehajanje psov: zavetišče Horjul ima svoje redne sprehajalce, ki poznajo rutino, dnevni red in pse. Psi so torej redno sprehojeni + redno spuščeni v ogradi 3x do 4x na dan. Uvajanje novih sprehajalcev terja kar nekaj časa, ki se tako porabi bolj smotrno Smiley

5.
Hrana za mačke/pse je tudi vedno dobrodošla (npr. Royal Canin, Eucanuba, Hill's, Nutro itd.)

6.
Kdor planira obisk zavetišča, mora prej poklicati vodjo zavetišča = Smetka = Polona na 051 30 44 35, da se zmenite kdaj in da dobite napotke za pot. Tudi če recimo želite donirati hrano, lahko prej pokličete, da vam Smetka pove kaj se trenutno najbolj nuca.

7.
Zadeve za Horjul se lahko vedno pusti tudi pri meni v LJ za bežigradom, naselje BS-3, Trebinjska 1 (tlf: 040 466 876 - Maja), ker sem redno v zavetišču, torej  so zadeve vedno hitro pri horjulčkih.

To je to Smiley

Lp, Maja
Logiran
kristin
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #501 : sobota, 05.01.2008 : 19:23:30 »

Hvala tud tebi za vsa pojasnila. Sem govorila z Polono in se bom oglasila tebi ali pa njej, ter prinesla kako stvar.
Logiran
žana
rad pišem
****
Sporočil: 311


« Odgovor #502 : torek, 08.01.2008 : 13:47:50 »

Evo, takale je prva bera iz šparovčka, ki sem ga v decembru nesla v trgovino Tukano v Levcu - 30€ in za priboljšek je še lastnica Boža dodala 20€ - torej pravkar preko klika nakazano za Horjul - "za uboge sončke"  50€ Smiley
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #503 : torek, 08.01.2008 : 20:50:12 »

Zavetišče Horjul potrebuje (ne boste verjeli Tongue) posvojitelje...za Anuško, Lizo, Njufa, Bimbota, Taro in mnogo drugih....čisto zares.

Lp, Maja
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #504 : četrtek, 10.01.2008 : 22:48:11 »

Ne vem, če si predstavljate, kako je, če ti zadnjih nekaj dni prinese na obstoječe ne ravno rožnato stanje tri povožene, če imaš dudarja bolnega tako zelo, da... da mu še pomagat ne moreš, če imaš eno bivšo divjo psičko (ki to ni več) bolno tako, da komaj pomagaš, če osem malih driska na vse konce, če je ena mala biba slepa, če tačke dveh srčkov ne delajo nikakor tako, kot bi morale, če imaš cel kup starih, ki jih ne bo nihče posvojil in jih imaš ta hip rad samo ti (pa morda še kdo, potem se pa neha); kako je, če bi moral biti hkrati na kakšnih 26-ih koncih (in ker ne moreš biti, se težko odločiš, kje naj bi sploh najbolj nujno bil); kako je, če jutro z Gargamelco začneš na veterini (in si v hipu ob 48 €, v lekarni pa še ob naslednjih 20 € - samo za dobro jutro, ker je to ena totalna malenkost proti vsem šraufom in ploščicam in iglam, ki jih boš plačeval v naslednjih dneh samo zato, ker nekdo vozi čez živali, ki same skačejo okoli, ti pa ne moreš reči... evtanazirajte jih).
Mah... potrebujemo kakšno spodbudno besedo.
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #505 : četrtek, 10.01.2008 : 22:51:54 »

Smetka drzi se.. Odkar vem za tale forum in tebe, imam spet vero v ljudi..da mogoce pa bo enkrat boljse..in bodo ljudje dojeli kaj pocnejo tem ubogim zivalicam.. Ne obupat, mi smo s tabo! Kiss

Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #506 : četrtek, 10.01.2008 : 22:53:13 »

Ah, jaz nisem tolk pametna in redko najdem ta pravih besed.
Bom pustila druge govoriti:

"We can judge the heart of a man by his treatment of animals." ~ Immanual Kant
Logiran

Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #507 : četrtek, 10.01.2008 : 23:08:41 »

Ne vem, če si predstavljate, kako je, če ti zadnjih nekaj dni prinese na obstoječe ne ravno rožnato stanje tri povožene, če imaš dudarja bolnega tako zelo, da... da mu še pomagat ne moreš, če imaš eno bivšo divjo psičko (ki to ni več) bolno tako, da komaj pomagaš, če osem malih driska na vse konce, če je ena mala biba slepa, če tačke dveh srčkov ne delajo nikakor tako, kot bi morale, če imaš cel kup starih, ki jih ne bo nihče posvojil in jih imaš ta hip rad samo ti (pa morda še kdo, potem se pa neha); kako je, če bi moral biti hkrati na kakšnih 26-ih koncih (in ker ne moreš biti, se težko odločiš, kje naj bi sploh najbolj nujno bil); kako je, če jutro z Gargamelco začneš na veterini (in si v hipu ob 48 €, v lekarni pa še ob naslednjih 20 € - samo za dobro jutro, ker je to ena totalna malenkost proti vsem šraufom in ploščicam in iglam, ki jih boš plačeval v naslednjih dneh samo zato, ker nekdo vozi čez živali, ki same skačejo okoli, ti pa ne moreš reči... evtanazirajte jih).
Mah... potrebujemo kakšno spodbudno besedo.

Torej - vzpodbundo:
- bivši divji psički komaj pomagaš, vendar ji in bo še vse ok. Itak je največji srček v zavetišču, ki ti povsod sledi Kiss
- osem malih bo tudi nehalo driskati na vse konce  Smiley
- mala slepa pasja biba, bo tudi v najhujšem možnem primeru srečen pes
- tačke dveh srčkov bodo počasi delale kot morajo, ker jih boš razgibavala. Navsezadnje pa le ne bo šlo tačkam na slabše...za kar boš na koncu plačala 2000eur Smiley Smiley Smiley
- kupa starih nimaš (razen tvojega blerčija in fanike), imaš pa kup srednje letnih - to je razlika Cool
- na 26ih koncih bo vedno nuja, pa če se postaviš na glavo. Priporočam metanje kovanca Wink
- jutro z Gargamelco pa ti je poleg izgube 80ih eur prineslo tudi kak nasmeh na usta...in bodi vesela, da ti jutro z gargamelco ni prineslo materialne skode Grin
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #508 : četrtek, 10.01.2008 : 23:49:59 »

...in mi bomo še vedno pomagali na takšen in drugačen način! Finančno, ali kako drugače...Drži se Polona!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #509 : petek, 11.01.2008 : 00:31:19 »

Spodbudno?!?
- si naša mala "čarovnica", ki dela čudeže
- ti čudeži nam (ki žal tega ne zmoremo), pomagajo (pre)živeti
- učiš nas biti/postati boljši (človek, skrbnik, sopotnik...)
- vračaš nam vero v (so)človeka
(in tako naprej... naprej... naprej.... v nedogled!!!)

Mi pa skušamo pomagati... in vedno bomo!
In (tudi) zaradi tebe imajo/imamo toliko najboljših (štirinožnih) prijateljev.

Zdaj bom pa raje nehala... tudi moj dan je zelo slab (pa zaradi tebe in tebi podobnih še vseeno ne tako slab!).

Aja, Smetka... še tole...
RADI TE IMAMO!!!!

Logiran
Strani: 1 ... 29 30 31 32 33 [34] 35 36 37 38 39 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines