mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 11:13:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 170   Dol
Natisni
Avtor Tema: KAJ POTREBUJEMO  (Prebrano 508130 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #1005 : torek, 26.05.2009 : 12:25:03 »

Tjaša123, btw, iz mojega "rodnega mesta" si, sem prebrala - kar tako naprej! Srečno! Smiley

Vsak cent šteje. Vsako drobno dobro dejanje.  Vsaka skrb.
2 mio nas je vseh skupaj - množit pa tudi znamo, ne? No, seveda - tako je moje osebno mnenje. Sem dovolj stara, da sem se naučila, da vsak govori zase in v svojem imenu.
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1006 : torek, 26.05.2009 : 12:39:44 »

Tjaša123, btw, iz mojega "rodnega mesta" si, sem prebrala - kar tako naprej! Srečno! Smiley

Vsak cent šteje. Vsako drobno dobro dejanje.  Vsaka skrb.
2 mio nas je vseh skupaj - množit pa tudi znamo, ne? No, seveda - tako je moje osebno mnenje. Sem dovolj stara, da sem se naučila, da vsak govori zase in v svojem imenu.

O fajn...ja v Škofji Loki ima Žverca vsaj 2 lepe majhne škatle.  No naj povem, da so se moji kolegi že navadili, da jaz vedno dam nekaj v škatlo, tako da zdaj dajo tudi oni. In ja res ni veliko ampak za vsak mesec vsi skupaj vržemo v škatlo za približno 5 evrov...Če že za drugo ni je vsaj za nekaj mleka.

Tudi sama probam nekoliko ozaveščati ljudi. Lani sem imela za seminarsko nalogo mučenje živali. In ja mogoče res nisem spreobrnila ljudi, videlo pa se je da jih prizadane. Ob pogledu na obešenega psa, shiranega psa, ranjenega psa,  kjer je bila človeška roka tista, ki je psa prizadela, ob filmčku o pasjih borbah, ob filmčku o drirkalnih psih itd. je nekaj ljudi globoko zajelo sapo. Doma so me vzgajali, naj spoštujem živa bitja in vsako leto se bolj zavedam kako je to pomembno.

Doma smo precej humanitarni in ne gre vse za živali, gre tudi za ljudi. Če imamo nečesa preveč (tukaj ne gre za denar), potem probamo enakovredno dati tisim ki nimajo. In sem trdno prepričana da je tako prav!
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1007 : torek, 26.05.2009 : 13:44:34 »

Nekaj stvari imam doma in povejet če kaj od tega potrebujete:

- mehka posteljica
- mehka blazina
- žogice
- ovratnica
- 2 paketa priboljškov
- škatla za shranjevanje hrane

In če vam pride kaj od tega prav, mi prosim povejte kje je najbližje, da pustim stvari, če sem iz Škofje Loke. In nekje tako da bodo 1000% prišle v prave roke.

tjasa, se rabi Wink

sem iz Lj, moj tlf 040 31 00 52

Lp, Maja
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #1008 : torek, 26.05.2009 : 14:04:40 »

Mogoče se lahko tudi zmeniš s katero od škofjeloških Žverc, ji predaš in ko bo šla katera od nas v Horjul, lahko spotoma pelje. Lahko nam pišeš na info afna zverca.si pa se bomo zmenile Wink
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1009 : torek, 26.05.2009 : 17:05:48 »

Mogoče se lahko tudi zmeniš s katero od škofjeloških Žverc, ji predaš in ko bo šla katera od nas v Horjul, lahko spotoma pelje. Lahko nam pišeš na info afna zverca.si pa se bomo zmenile Wink

OK hvala...računajte konec tedna da dobite moj mail.
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #1010 : torek, 26.05.2009 : 17:09:46 »

 Kiss
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1011 : torek, 26.05.2009 : 17:34:13 »

No za enkrat se pripravila:

- 2 plastični skledi za majhne oz. srednje velike pse, ki smo jih mi že prerasli (so že v pomivalnem stroju da bodo 100% čiste)
- 2 paketka  bosch priboljškov
- blazina in postelja ( sta že v pralnem stroju, da bo vse dišalo po novem)
- nekaj plenic za dudarje (novih in seveda čistih)

in še se bo kaj našlo...
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1012 : sreda, 27.05.2009 : 20:26:23 »

Nekaj vprašanj, pa ne bit hudi če sem kaj falila Wink:

- A ste rekli da rabite rjuhe?? In če ja, a to takšne za posteljo pogrnit??

- A ste rekli da rabite brisače??

- Doma imam celo vrečo teniških žogic, ki jih ne morem več porabit za igro, ker so premehke. Blondie se zelo rada igra z njimi in me zanima če imate tudi vi kakšnega norca na žoge?? No če ga imate bi žogice še umila da bi bile 100% čiste.

- Danes sem odprla 1 kilske priboljške od Biomill, ki sem jih dobila preteklo soboto, rok uporabe je do 1.3.2010, manjka pa en majhen košček. No mojedva pesjanarja sta se odločila da tega ne bosta jedla. A je to za vas uporabno??
Logiran
Gargamel
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.064


« Odgovor #1013 : sreda, 27.05.2009 : 21:09:18 »

Na vse je odg da  Smiley
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1014 : sreda, 27.05.2009 : 21:10:26 »

Na vse je odg da  Smiley

Po tem pa vse to dobite!
Logiran
tjaša123
rad pišem
****
Sporočil: 326


« Odgovor #1015 : nedelja, 31.05.2009 : 08:25:54 »

 Dragi moji horjulčki (muce in kuži), žal vam vreme ni najbolj naklonjeno, zato se tiste stvari, ki sem jih dala v pralni stroj še niso posušile. Vse ostalo pa je že pripravljeno za k vam. Tako da boste morali počakat do naslednjega vikenda... Kaj pa dobite, pa je presenečenje in upam da vam bo všeč, predvsem pa uporabno. Wink Wink Wink
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #1016 : četrtek, 04.06.2009 : 13:27:17 »

A pelje kdo star papir mimo Postojne v Ljubljano 6.6.09? Lahko zrihtam en kup starih uradnih listov.
Logiran
ABBY LABRADOR
otrok do 14 let
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1017 : nedelja, 07.06.2009 : 20:32:26 »

Doma imam nekaj peska za mačke, mačje stranišče, igračko za mačke(miško), šampon proti bolham, lopatko za čiščenje mačjega stranišča. Za pse pa imam veliko ovratnic+povodcev, kakšne stare rjuhe, igračke(vrv v obliki kosti),...

Stvari ne potrebujem več, ker so nam mačko ukradli za pse pa je Abby opremo pač prerasla.

Zanima me če kaj od naštetega potrebujete. Kupila pa bi še nekaj hrane, če jo rabite(samo povejte mi od katere firme(zagotovo ne kakšnega pedigreeja, whiskasa, chapija ali kaj podobnega, pač kakšno kakovostno hrano)).

Lp Monika
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1018 : nedelja, 07.06.2009 : 21:37:02 »

Doma imam nekaj peska za mačke, mačje stranišče, igračko za mačke(miško), šampon proti bolham, lopatko za čiščenje mačjega stranišča. Za pse pa imam veliko ovratnic+povodcev, kakšne stare rjuhe, igračke(vrv v obliki kosti),...

Stvari ne potrebujem več, ker so nam mačko ukradli za pse pa je Abby opremo pač prerasla.

Zanima me če kaj od naštetega potrebujete. Kupila pa bi še nekaj hrane, če jo rabite(samo povejte mi od katere firme(zagotovo ne kakšnega pedigreeja, whiskasa, chapija ali kaj podobnega, pač kakšno kakovostno hrano)).

Lp Monika

Abby labrador, predlagam, da denar, ki bi ga rada namenila za hrano, nakažeš raje kar zavetišču Horjul, ker bodo oni za tvoj prispevek lahko kupili malo večjo količino hrane, kot jo lahko ti v maloprodaji  Smiley
Logiran
ABBY LABRADOR
otrok do 14 let
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1019 : nedelja, 07.06.2009 : 21:39:35 »

Ja sem tudi jaz razmišljala v tej smeri. No stvari za mačko so zaenkrat "odšle". Jih nimam več.
Logiran
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 170   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: KAJ POTREBUJEMO
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines