mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 04:04:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Repka
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Repka  (Prebrano 12479 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #15 : ponedeljek, 13.03.2006 : 14:30:16 »

ni problema!
se opravičujem!
Logiran
LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #16 : ponedeljek, 13.03.2006 : 14:31:52 »

me zanimakje je sploh to zavetišče. kako naj kontaktiram z njimi?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : ponedeljek, 13.03.2006 : 14:39:53 »

Zavetišče je v bližini Horjula, pokličeš me lahko na 051/30-44-35, da se dogovorimo za ogled. Lp
Logiran

LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #18 : ponedeljek, 13.03.2006 : 14:50:12 »

Hvala. Čim prej si bom vzela čas in prideve s Tiso na ogled.

lp

Tina
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #19 : ponedeljek, 20.03.2006 : 07:58:29 »

Lulika, si že bila na obisku pri Repki?

lp, Katarina
Logiran
LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #20 : sreda, 22.03.2006 : 07:37:48 »

Katarina ne še! Moja psička gre na operacijo in ne morem trenutno pripeljat psa domov. Ko se bo tisa poboljšala bom šla pogledat Repko (če je še tam). Nisem pričakovala takega obrata, ker drugače bi Repka zdaj že bila pri meni. Upam, da je še tam, ker bi jo res rada imela.
Prebrala sem tudi, da tja ne smem pripeljat moje psičke. Hočem, da se ujameta.

upma, da bo vse ok.

lp

tina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : sreda, 22.03.2006 : 11:13:16 »

Repka je seveda še tukaj, ker za vse, ki so oddani, še isti dan sporočim na forum in gre tema v arhiv.
Mi je žal, da gre tvoja psička na operacijo, Nisem pa prepričana, da bi Repka v nasprotnem primeru že bila pri tebi. Prej je treba namreč speljat posvojitev, midve se pa še niti o pogojih, ki jih imaš, nisva pogovarjali, kaj šele, da bi prišli do pogjev, ki jih imam jaz za posvojitev.
V veterinarsko sanitarnem redu piše, da lastniški pes ne sme na območje zavetišča, kar pa ne pomeni, da se ne da priti s psom sem in se gre z morebitnim posvojiteljem ustvarit stik na sprehod malo stran, npr. Sicer pa pričakujem od lastnikov, da toliko poznajo svojega psa, da znajo vsaj približno ocenit, kako bo reagiral.
Kakorkoli, naša mala Repka išče novega lastnika. Lp
Logiran

LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #22 : sreda, 22.03.2006 : 16:07:16 »

Pogoji! Jaz vedno rečem, da moja Tisa boljše živi kot jaz. Nič ji ne manjka. Seveda verjamem, da zahtevaš svoje, vednar že prva psička je iz zavetišča.
Nisem zdaj mislila s tem, da bo Tisa napadla Repko. vendar sta obe punci. Tisa pa tako ali tako ima rada vsakega psa. Zanimala bi me reakcija Repke, ne Tise.
Repki lahko ponudim največ, topel dom in posteljco, hrano, velik vrt in predvsem vsakodnevno cartanje in igranje. Mislim, da je to največ kar človek lahko ponudi psu. Vendat pa če so kake ovire se tudi te premagajo.
Pogovarjale se nisve, ker sem se popolnoma posvetila moji psički.
No upam, da ne misliš tako negativno o meni. Obljubim, da takoj, ko se bo tisa boljše počutila po operaciji te pokličem in se bomo pogovorili.

lp

Tina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #23 : sreda, 22.03.2006 : 17:09:42 »

No, nikar tako osebn...spoh nič si ne mislim, ne dobro ne slabo, dokler se ne pgovorim s posvojiteljem. Ne maram le, da so psi že kar posvojeni, jaz pa nič ne vem o tem... Smiley..
Repka je mladič, socializacija je v polnem teku, ves čas živi v družbi z judmi, psi - odraslimi in mladiči, mačkami...kako pa naj bi reagirala? Kakorkoli, se slišimo, ko boš lahko in če bo punca še tu. Lp do takrat.
Logiran

LULIKA
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #24 : četrtek, 23.03.2006 : 08:04:17 »

No, očitno smo se narobe razumeli. Vsak pes reagira drugače na drugaga psa. No zdaj je vse ok.
se slikšimo

lp

Tina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #25 : sobota, 25.03.2006 : 16:28:05 »

Repka je v novem domu, lp.
Logiran

_Bučka_
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 78


« Odgovor #26 : sobota, 25.03.2006 : 19:22:09 »

Juhu, Repka ima novi dom  Cheesy. Zadnje čase gre pa iskanje domov res dobro od rok.

Srečno, Repka ...
Logiran
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #27 : sobota, 25.03.2006 : 20:56:34 »

Happy jest za Repko! Smiley
Kako je lepo sliša, da je šlo kar nekaj živalic v nove domove!

Srečno pesjančki!

lp ostržka
Logiran
Sleepy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.129


« Odgovor #28 : ponedeljek, 27.03.2006 : 08:47:00 »

JUHU corta mala!  Grin Grin
Tale Repka je pravi naročni pes! Smetka, upam da si preverla, da majo dovolj veliko naročje za malo velikanko  Grin Wink
Logiran
larson
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #29 : ponedeljek, 27.03.2006 : 12:00:02 »

živjo
Repka se počasi in vztrajno navaja na novo življenje.Na začetku ni hotela ne flexija,ne ven, ne hodit po stopnicah,zdaj že vse to obvlada. Poje z veseljem vse kar ji dam,ponoči kar lepo spi, včeraj se je še nekaj polulala v stanovanju,danes nič več,uživa na kavču,ko jo crkljamo in se igramo,zna pa se tudi sama zamotit. Skratka zelo v redu pupa je in full jo mamo radi,tko da nič skrbet.Na žalost nimam digitalca in ne morem poslati nobene slikice.
lp vsem
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Repka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines