mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:48:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muc
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Muc  (Prebrano 27334 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ostrzek
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #15 : ponedeljek, 02.10.2006 : 21:34:21 »

He he zdaj bi bio pa res že čas, da najdemo dom za tole režečo se trobentico...  Smiley

lp ostržka
Logiran
želva
novinec
*
Sporočil: 4


WWW
« Odgovor #16 : ponedeljek, 23.10.2006 : 16:53:11 »

ja nekam dolgo je že tu ... jaz bi ha z veseljem vzela , mapak moja muca sploh ne prenaša drugih mačk , četudi so nasprotnega spola .. škoda ... upam da no kmalu našel nov dom
LP Sabina
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #17 : sreda, 01.11.2006 : 18:56:49 »

Naš Muc še vedno išče nov dom.

http://www.moj-album.com/slike/1601452/yUMNDK68OQm01H3M.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/bb4J5uN0Kc3UrayG.v.jpg

http://www.moj-album.com/slike/1601452/eWhcPCtApxT3sZDe.v.jpg
Logiran

drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #18 : sreda, 01.11.2006 : 19:04:44 »

Smetka, meni je všeč. Ampak jaz imam doma, saj veš kaj. Finančno bi si še enga mačkona lahko privoščila, Aisha tudi ne preganja mačkonov takrat, ko je vsak na svojem teritoriju (samo opazovanje, brez groženj)) ne vem pa, kaj bi bilo, če bi se skupaj znašle v istem stanovanju. Si ne morem predstavljati izida bližnjega srečanja, kaj meniš, kako ali sploh naj poskusim?
Logiran
ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #19 : četrtek, 02.11.2006 : 09:15:39 »

Drobtinica, pri moji sestri je bilo isto. Sem pripeljala novo odraslo mačko in smo jih spustili v isti sobi skupaj je samo dlaka letela po zraku  Shocked. Na prvi pogled res grozno ampak ne smeš obupat, ker se bodo že same zmenile kdo bo v krdelu alfa in omega. Jih na zečetku pač nadzoruješ in po potrebi zapiraš v ločene prostore ko te ni. Prej kot slej bo stara mačka sprejela prišleka, mogoče ne bosta skupaj spala ampak tudi stanovanje ne bo letelo v zrak, ko se bosta srečala  Grin.  Naše mačke zdaj skupaj spijo in sploh ni nobenega problema. Tako to je bila naša izkušnja, mogoče ti bo znal še kdo drug svetovati  Wink Predvsem pa naj pove Smetka, saj ima ona veliko več izkušenj in ona pozna karakter Muca najbolje.lp
Logiran
drobtinica
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.477


« Odgovor #20 : četrtek, 02.11.2006 : 09:20:43 »

Ajka, hvala za nasvet. Oprosti, ker sem zgoraj situacijo malo premalo definirala. Kljub temu, da imam doma še mačje stranišče nekoč zavržene potem pa ukradene gospodične muce, da imam kar nekaj mačkonom primernih igrač, da sem trenutno doma, vseeno, jaz imam rotweilerja.
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #21 : četrtek, 02.11.2006 : 09:35:21 »

Velja za vse: vi ste tisti, ki najbolje poznate svoje pse in njihov tolerančni prag. Vsekakor pa jaz Muca ne bi šla združevat z odraslo rotvajlerko.
Logiran

ajka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 92


WWW
« Odgovor #22 : četrtek, 02.11.2006 : 12:39:08 »

ups ...res te nisem dobro razumela sram jaz pa veselo razlagam sestrine izkušnje z združitvijo dveh odraslih mačk.
Ja kar se tiče pa psa in mačke pri nas to ni šlo ker je naša psica zelo dominantna  Cry. Kakor je rekla Smetka ti najbolje poznaš tvojo psico koliko bi tolerirala novega člana. Bi ti pa predlagala, da najprej o vsem trezno razmisliš, ker sem tudi jaz v bistvu že na začetku vedela kakšna je naša psička in razum mi je govoril, da to ne bo šlo ampak sem se prepustila čustvom in vseeno probala in spoznala, da bi na koncu trpel tako muc kot naša psička tako, da z glavo skozi zid ne moreš.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #23 : nedelja, 17.12.2006 : 23:56:11 »

No, kaj je zdaj, ljudje? Bo kdo posvojil tega srčka?  Huh Jaz sem mu "mama" samo na daljavo, tale pišek pa rabi pravo družino in pravi kavč.  Smiley Smetka, daj mu enga  Kiss namesto mene!
Logiran
mirjana
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 135


« Odgovor #24 : torek, 19.12.2006 : 11:26:39 »

Ne morem verjet, da ta srček ne najde doma. Lep, crkljiv pa tud mlade mucke vzgaja  Cheesy
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #25 : petek, 29.12.2006 : 22:00:25 »

Sedaj je pa Muc, ki se je izkazal kot dobra varuška malih mucic, na vrsti za nov topel domek in srečo ob svojih posvojiteljih.
Muc  Kiss .
l.p.
Logiran
dog_lover
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.775


« Odgovor #26 : petek, 29.12.2006 : 23:10:55 »

Ma ja de, šiiiic v nov dom.  Kiss
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #27 : nedelja, 31.12.2006 : 20:43:20 »

Muc tebe je kar škoda za v nov dom. Ti si tak taprav ata. A kljub temu
tudi tebe verjetno čaka nekje kakšna košara.
Logiran
delavec@amis.net
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.444


« Odgovor #28 : sobota, 06.01.2007 : 22:01:41 »

Tako fejst mačkon kot je Muc bo sigurno tudi kmalu dobil svoj dom, v katerem mu bo ob svojih ljudeh toplo. Smiley
l.p.
Logiran
do-khyi
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 376


« Odgovor #29 : torek, 20.02.2007 : 22:10:21 »

Tale bajsi pa še kar čaka na svoj domek kot vidim. Že dooolgo tega mi je padel v uč... pa si ne upam nič napisat, ker ga še ne morem imet, pa ne maram vzdihovanj, ki jih je že itak preveč na to temo.. .Me iz bajte vržejo, če mi pride kaj takega na pamet. Eh, saj tako najbrž nisem primerna k imam preveč psov. Moje psice sicer obožujejo mačke, res jih imajo rade in jih cele prelubčkajo. Smrka je vedno vsa slinasta, ko jo dobijo pod jezik... že vejo da se packa noče umivat. Zdaj pa res že naglas razmišljam. Bom nehala... Junija se selim...pa kaj več takrat.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Muc
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines